Bu kadarı normal mi?

Dayanmak neden zorundaydınız ? Sizi zorlayan neydi ki yani , onu kendinizle değil herkesle görmeye gücünüz var derken ne kendinizle nede başkasıyla hiç görmemeyi seçin bence
Cünkü senelerc görüşmeye gerek yok dediğimde unutamadın beni görünce dayanamıcan cevabını almıstım. Kendime gereksiz yükler omzuma kpyan benim galiba

Adam, "teyzemin kızıyla evleneceğim" demiş. Anneniz mi ayırmış oluyor sizi.

Yanlış anlaşıldım galiba. Ben 18 yaşımda ayrıldım o zaman annem istemediği için. Teyzesnin kızıyla evlenceğini 2 sene önce söyledi. Bulustugumuzda da evlenemediklerni bi sürü kişinin istemediğini ailelern onay vermediğini anlatıp dert yandı

Peki şu an için ne düşündüğünü neler yapmak istediğini anlatmadı mi veya sormadiniz mi

Peki şu an için ne düşündüğünü neler yapmak istediğini anlatmadı mi veya sormadiniz mi
Ben kesinlikle hiç bir şey sormadım. O öyle ya da böyle evleneceğiz dedi. O kız benim herşeyme tamam dedi acımda yanımda oldu dedi. Sonra ben bisey yapmayacagım dedi en son kalkarken kaçırırım olmadı dedi

Şu anda 26 yaşındasınız. 8 sene önce ayrıldığınız insanla, neden hala iletişim halindesiniz ? Adamla telefonlaştığınız yetmemiş; bir de 4 ay önce adamın bir telefonuyla yanına gidip, 4 saat neden teyze kızıyla henüz evlenemediğini dinlemişsiniz, pes.

Evet yaptıgım şey yanlış olabilir ama yapmasam daha cok takıcaktı bana kafayı, suan karsına gecip gülüp dinledim ve duygum yok gibi hissetmesini sağladım. Yargılamayın empati yapmayı deneyin lütfen

Yani o kızı mi kaciririm demek istedi cümlenizi hiç anlayamadım özneler karıştı bende

Evet o kızı kast ediyor dediğim gibi hep dertleşme üzerineydi zaten konu. Güzin ablalık yapıp eve döndüm diyebilirim:)

Evet yaptıgım şey yanlış olabilir ama yapmasam daha cok takıcaktı bana kafayı, suan karsına gecip gülüp dinledim ve duygum yok gibi hissetmesini sağladım. Yargılamayın empati yapmayı deneyin lütfen

Adam neden taksın kafayı size ? Adamın telefon numarasını engelleyip, sildiniz mi rehberinizden ? Numarasını ezbere biliyorsanız, onu da silin hafızanızdan.

Adam neden taksın kafayı size ? Adamın telefon numarasını engelleyip, sildiniz mi rehberinizden ? Numarasını ezbere biliyorsanız, onu da silin hafızanızdan.
Arkadaşım bak ne yazmısım 8 sene ayrı oldugumuz süre devamlı yazardı annesinden babasından arkadasındwn. Numarası ekli değil hiç bi yerde ekli değil ulasmak isteyen ulasıyor diyorum ben. Hayır mutlu muyum sanıyorsunuz beni devamlı geçmişi sorgulamak hoş mu? Ben beynimin oyunlarıyla baş edemiyorum o kadar

Evet o kızı kast ediyor dediğim gibi hep dertleşme üzerineydi zaten konu. Güzin ablalık yapıp eve döndüm diyebilirim:)
Şaka gibi yaa , hem üzüldüm hem de sinir oldum yani yıllar sonra gelcek benimle iletişime geçecek ve benim hiç işim yok gibi bana gelicek başka kızdan bahsedicek o masayı ters çevirirdim

Şaka gibi yaa , hem üzüldüm hem de sinir oldum yani yıllar sonra gelcek benimle iletişime geçecek ve benim hiç işim yok gibi bana gelicek başka kızdan bahsedicek o masayı ters çevirirdim
İşte o güçsüzlük olur benim için ben yapamam. En son sadece bana gençliğiimi harcadım ugruna dedi bana o kadar ama hakkım varsa helal olsun dedi bi de onu yazmamışım bakın

İşte o güçsüzlük olur benim için ben yapamam. En son sadece bana gençliğiimi harcadım ugruna dedi bana o kadar ama hakkım varsa helal olsun dedi bi de onu yazmamışım bakın
Başkasını dinleyecek kadar rahat değilim ben ya bilmiyorum ama , siz ona ne yaşattınız ki gençliğini harcamış sizin ugrunuza

Başkasını dinleyecek kadar rahat değilim ben ya bilmiyorum ama , siz ona ne yaşattınız ki gençliğini harcamış sizin ugrunuza
En güzelini yapıyorsun böylesi hiç rahat değil zaten işte aşık olamamış bir daha sevememiş ve görücü usulü evleniyormuş gibi şeyler yani yalanlar

Cok drama queen siniz. Verdiginiz cevaplar herseyden etkilenmeniz falan. Bence siz yıllardir ayri oldugum adami neden unutamadim hala daha bir telefonuna kosup gidiyorum diye bi psikologa danisin

26 yaşındasın gencecik.
Şu güzel yıllarını böyle saçma sapan bir tip yüzünden mahvediyorsun.
Duygusal yapılı bir kızsın belli.
Bende öyleydim.
Biriyle sadece konuşsam bile bağlanırdım.
Üzülürdüm falan.
Ama inan bana olan sana oluyor.
3 kuruşluk adamlar bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…