Bu kadarı normal mi?

evlenmiştir veya hayatında başka biri vardır. Zaten ben olsam ayrıldıktan sonra birgün tak diye arayıp teyzemin kızıyla evleniyorum diyen bir erkeğe karşı en ufak bir duygum kalmazdı. Birinin kuzeniyle evlendiğini düşünmek o insandan soğumak için yeter de artar

Bana kişi evlenmiş ve son kez takılayım kafasını yaşıyor gibi geldi. Bu kişinin size kolayca ulaşmasına izin vermeyin. her yerden silin gerekirse telefon numaranızı değiştirin. O zaman ne siz ulaşması kolay olmadığı için düşünürsünüz nede o size kafası estiğinde kolayca ulaşır.
Çalışmıyor musunuz? Hobileriniz yok mu? Herkesin belli bir çevresi var sonuçta, bazen hiç olmadık yerlerde insan hayatının insanıyla tanışabiliyor.

Çalışamıyorum 7 aydır işsizim iş arıyorum bulamıyorum hiç. Hobimde maddi olarak yok malesef insanlara güvenim zaten hiç yok sosyal medyadan kimseyle tanısmak doğru gelmiyor bana

Çalışamıyorum 7 aydır işsizim iş arıyorum bulamıyorum hiç. Hobimde maddi olarak yok malesef insanlara güvenim zaten hiç yok sosyal medyadan kimseyle tanısmak doğru gelmiyor bana
İşe başlayınca iş ortamı, belki spor salonu derken illâki birileriyle etkileşiminiz olacak. Yaşınız genç, sıkmayın canınızı.

X