Bu iliski toparlanir mi?

Gerçekten de çok fazla boğdum son zamanlarda. Yani yaptıklarımı düşünüyorum son 1 ayın mesajlaşmalarınızı okuyorum bazen kendimi tanıyamıyorum yuh bunu ben mi söylemişim bunu ben mi yapmışım diye. Muhtemelen sinirle agzımdan çıktığı için insan o an farkına varamıyor ama sonra düşününce çok saçma geliyor. Boş yere kırmışım kırılmışım diyorum. Geçen gün iyice kafayı yedim gecenin 3 ünde yarın saat boyunca çevrimiçi oldu mesaj attım "şuan şu dakika beni aldatmıyorsan bende neyim hemen kimle konuşuyorsan ekran görüntülerini yolluyorsun " dedim yolladı da hiçbişey yok benim saçma sapan kuruntularım tabi onun açısından iyi olmadı "hala aynı kafadasın sen hiç değişmiceksin böyle bişey yapmıcagımı bilmen lazımdı iyice paronayak oldun" gibi şeyler söyledi. O da çok sıkıldığını bunaldığını sık sık dile getiriyordu son günlerde. Haklısın çok üstüne gitmek hiç Bi fayda sağlamıyor ama ne biliyim ilk defa bu hale geldik afalladım:) her zaman sorunları bir an önce konuşup çözmekten yana olurdu ilk defa kaçtığını bu kadar uzaklaştığını gördüm demek ki adamı Can'ından bezdirmişim:) biraz daha kafasını dinlesin nefes alsın düzelir insallah umutluyum kendimden de ondan da :) çok teşekkür ederim canım tavsiyelerini asla unutmıcam beraberliğin ömür boyu mutlu, huzurlu, sevgi dolu bi şekilde devam eder inşallah:)

Kısmet değilmiş demek ki olacağı yokmuş onun:) ama benim de ödüm koptu kaybedicem diye. Bidaha ne birini boyle sevebilirdimne de böyle dürüst, güvenilir, Peygamber sabrı olan bi Ada'm bulabilirdim geçmişim aldatılma travmalarıyla dolu zaten. Kaybetseydim zor toparlardım. bundan sonrası için daha temkinli davranırız bizde. Tecrübeliyiz artık. Umarım herşey gönlünce olur senin de:)

Kesinlikle biraz da bu şımarttı onu tabi. Son günlerde artık iyice yalvarma moduna girmiştim seviyorum ediyorum bitemez bitmiycek diyerek. O şimdiye çoktan aramıştı da doğruya doğru şişti biraz:) en son ben seni seviyorum sabret bekle değiştiğini göster dedi ya içim rahatladı:) sabırla bekliyorum bakalım eninde sonunda arıycak.

Anlattıklarınıza göre seviyor belli zaten de sadece sanırım değişmenizi bekliyor, fazla sıkmamanız konusunda..
Yalnız şunu diyeyim şimdilik ayrı olduğunuz için meğer ne yanlışlar yapmışım diye düşünüyor da olabilirsiniz, ama yarın barışsanız belki yine o sorgulayıcı tavrınıza geri döneceksiniz. :)

Gecenin 3 ünde neden çevrimiçi olduğunu sormakta takıntı değil bence, kim olsa sorar...

Beni bile boğdun okurken. Bu kadar üstüne düşülür mü bir insanın ya? İyi dayanmış

Hani öfke benim karakter özelliğim bunu değiştiremem ama gerektiği yerde o gerektiği yerde ben alttan alıcam ancak bu şekilde idare edebiliriz . Hakaret etmek. Basit bi s*lak kelimesi bile yakışmıyor tartışma anında hiç olmuyor karşı taraf aşağılanmış hissediyor. Ben hakaretin h sini almadım agzıma önceki ilişkilerimde. Bu sonradan ortaya çıktı o yüzden yok edilebilir de:) hiç Bi şekilde kırıcı bi söz söylemicem. Bunlar benim bu ayrılık süresi içinde en çok suçlu hissetmeme vicdan azabı çekmeme sebep olan şeylerdi. Biterse en azından içim rahat derim ondan önce kendime verdiğim sözleri yerine getirebildim derim kendime saygım olur biraz olsun. Yani yaptıklarımın haddi hesabı yok aslında gecenin bi yarısı arayıp bu telefon niye sessizde diye sesimi yükseltmem falan. Bu ve bunun gibi yapmış olduğum bir çok saçmalık var bunları törpülersem gerisi gelir zaten:)

Bunları daha önce ki ilişkilerinde yapmadıysan demek ki bu arkadaşı daha çok sevip, değer vermiş ve kaybetmekten korkmuşsun önceki ilişkilerine göre.. Seviyorsan, güveniyorsan gerisini boş ver.. Güven zaten olmazsa olmaz... Hatta sevgiden bile daha ileri bence.

biraz gurur lütfen.
3 saat çevrimiçi diye sizi aldattığını düşünüyosanız direkt ayrılın.

Travmalarım gün yüzüne çıktı o an daha önce aldatıldığımı da bu şekilde öğrenmiştim. Biliyorum doğru bişey değildi yaptığım ama o an bu soruyu sormazsam çatlayabilirdim. İlk ve son kez oldu zaten ona da söyledim bidaha olmayacak. Ve hayır ayrılmak istemiyorum seviyorum onu düzelmesi için çabalayacağım. Bu arada 3 saat çevrimiçi değildi gece 3 te çevrimiçiydi uzun Bi süre .

Yanlış anlamışsınız konu sahibini, gecenin 3'ünde çevrim içiymiş.
yoo doğru anladım. gecenin üçünce çevrimiçi olmak aldatılma belirtisi değildir.

nolcak ki yahu işi çıkmıştır bişeye takılmıştır, eski konuşmaları okuyodur, arkadaşıyla dertleşiyodur. yani ben sevgilimi gece üçte çevrimiçi görsem korkup hemen mesaj atarım, bi sorun mu var hayırdır diye. siz direkt aldatıldım diyosunuz. bu size de ona da ayıp yani. ben açıkçası bu tip bi karakterin düzeleceğini sanmıyorum.

Teşekkür ederim canım. Kendinden umutlu olman çok güzel birşey ve büyük bir adım. Önce kendini sevmeli insan. Eğer kendini sevmeden başkasını sevdirmeye çalışırsan hüsranla sonuçlanır. Dediğim gibi bu kuruntularıdan ve vesveselerinden kurtulmak için en güzel zaman. Sevgilin seni seviyor belli, sadece sana zaman tanıyor değişmem için. Bu zamanı iyi kullan ve kafa yapını değiştir. Huylu huyundan vazgeçmez diye bir söz vardır ama bu senin için geçerli değil. Çünkü bu huyların önceden yoktu diyorsun. Yani kurtulmakta kolay olur senin için. Sevgilin senden ilk defa kaçmış düşün yani ne kadar bunaltmışsın demek ki .
Biraz kendini oyalamaya çalış, kitap oku veya film izle. Kafanı toparladıktan sonra sevgilinle güzelce konuş, ve ona değiştiğini göster, lafta kalmadığını göster. Bak herşey daha güzel olacak. Bunu devamlı uygularsan sende zamanla rahatlayacaksın. Bazen benimkisi fazla Whatsapp’ta görünürdü, bende kendi kendime kuruntu yapar aldattığını düşünürdüm . Yani gece 3te sevgilini cevrimiçi görmen ve ona aldattığını söylemen hiç garibime gitmedi . Birazcık kısa konuşsa hemen “beni seviyor musun daha?” diye sorardım sürekli. O da artık böyle yaptığım için fena bunalırdı.
Neyse, ama bir gün gelecek aynı benim gibi “böyle yaparak ne kadar aptallık etmişim” diyeceksin .

İnşaAllah herşey gönlünce olur :) bundan sonra mutlu ve mesut bir gayat yaşarsın.

Sevgiliniz gecenin 3 ünde whatsappta çevrim içi ise neden korkup mesaj atacaksınız ki? :) Başına birşey gelmiş insan whatsappta olmaz sanıyorum :)

Sevgiliniz gecenin 3 ünde whatsappta çevrim içi ise neden korkup mesaj atacaksınız ki? :) Başına birşey gelmiş insan whatsappta olmaz sanıyorum :)

olabilir. belki canı sıkkın uyandı, belki kabus gördü. neden insanlar böyle saçmalıyor anlam veremiyorum. kaza yaptı ölüyo bitiyo diye aklıma gelmez yani. normal insanın düşüneceği şeyleri düşünürüm.

Bilmem ben hiç kabus görüp kendimi whatsapplara atmadığım için bu psikolojiden uzağım.
Konu sahibi önceki ilişkilerinde aldatılmış, aldatılan bir insanla aldatılmamış bir insanın psikolojisi de farklıdır.

valla kabus görür uyanırsam bazen çok etkilenirim gider arkadaş vatsap grubuna yazarım. uyku tutmadığı olur yine yazarım. ne bileyim ben anlamıyorum sizdeki bu ısrarı. tamam dünya üzerinde gece uyanıp vatsapta çevrimiçi olup sevgilisini aldatmayan bi ben varım. kalanı aldatıyor.

ama aldatıldım diye kimsenin kimseye eziyet çektirmeye hakkı. ben bunu anlamıyorum. ilişki yaşayacak kadar sağlıklı bi psikolojin yoksa yaşama.

Tamam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…