Bu iliski toparlanir mi?

inşallah toparlanmaz da adam sizden kurtulur. evlat olsanız insan sevmek için bi durup düşünür valla. çok yanlışsınız.

Beklersen toparlanır bence. Ama nereye kadar? Yani ilişkiniz sürer ama sen ilgi açısından tatmin olamayabilirsin, ondan ilgi göremedikçe kaybetmemek için içine atıp mutsuz olabilirsin. Ama senin yerinde olsam deneyip görürdüm. Şimdilik sadece bekle.

Peki merak ettiğim bir şey var adamlar bir yerden sonra nasılsa sorgulamıyor etmiyor trip de atmıyor e ne güzel diyip bizi unutur mu ya da baskasina gider mi?

Peki merak ettiğim bir şey var adamlar bir yerden sonra nasılsa sorgulamıyor etmiyor trip de atmıyor e ne güzel diyip bizi unutur mu ya da baskasina gider mi?
Seni seviyorsa,yanında huzurlu mutluysa niye gitsin.Giden trip atmıyorsun sorgulamıyorsun diye değil,karaktersizliğinden gider canım.

İvit, en ugrastım biraz ama olmadı zaten pek değiştiğimide düşünmüyorum huyum kurusun:)

Bende bu zamana kadar çok sözler verdim ona. Değişicem bu zamana kadar olmadı ama bundan sonra yapıcam istemediğin sevmediğin rahatsız olduğun tavırlarımdan davranışlarımdan vazgeçicem dedim defalarca ama yine yapamadım. Son tartışmada bile ben hadsiz işte kendini ne zannediyorsun ne halin varsa gör dedikten sonra mesaja cevap vermediğini gördüğümde yüzümde beliren gülümsemeyi hatırlıyorum kendimce savaşı kazandığımı onu sindirdiğimi düşünmüştüm. Tabi kimin ne kazanıp ne kaybettiği zamanla ortaya çıkmaya başladı. Onu kaybetme korkusuyla yüz yüze gelmeye gerçekten ihtiyacım varmış kendime gelebilmem için. Bişeyleri daha iyi anladım gerçekten. Asla gitmez, asla bırakmaz, asla vazgeçmez diye düşünmemek gerekiyormuş. En yapamaz edemez dediğim insan canına tak edince gidebilirmiş bu gerçeği görmem iyi oldu. Benim açımdan tuhaf olan şu ki tamam karakter olarak zor bi insanım, geçimsizim ama önceki ilişkilerimde kukla gibiydim sus pus sesim soluğum çıkmaz anlayışlı sevecen kaybetmekten korkan ona göre davranan.. Sanırım gerçek aşkı bulmak gerçekten sevilmek şımarttı beni o yüzden bu kadar abarttım yaptığım saçmalıkları

inşallah toparlanmaz da adam sizden kurtulur. evlat olsanız insan sevmek için bi durup düşünür valla. çok yanlışsınız.

Çok haklısınız :) kendimi savunacak bi tarafım yok berbat bi insan olmaya başlamıştım son zamanlarda ama insanız hatalar yapıyoruz ben hatalarımdan ders çıkardığıma tekrarlamıcagıma eminim. O yüzden inşallah toparlanır diyelim biz yine de :)

Beklersen toparlanır bence. Ama nereye kadar? Yani ilişkiniz sürer ama sen ilgi açısından tatmin olamayabilirsin, ondan ilgi göremedikçe kaybetmemek için içine atıp mutsuz olabilirsin. Ama senin yerinde olsam deneyip görürdüm. Şimdilik sadece bekle.

O aslında hep ilgili bi insandı bununla yetinmeyen bendim galiba. Eski düzen olsa zaten sürekli konuşuyorduk sürekli beraberdik sonra ben yurtdışına geldim o arkadaşlarıyla ev tuttu okul stresi derken bana pek vakit ayıramamaya başlamıştı. Ama bu geçici bi süreçti anlayış gösterebilseydim rahatlıkla atlatabilecektik. Ama dediğiniz gibi yetmedi bana doyumsuzlaştım her geçen gün daha fazlasını istedim. Sonra ne oldu elimdekinden de oldum sen misin niye beni artık günde 30 kere arayıp 100 saat konuşmuyorsun diye yakınan :KK70: 15 gündür doğru düzgün sesini duyamadım adamın:) bende denemek istiyorum olursa içimi huzursuz eden bişey kavga çıkarmak yerine onunla paylaşırım benim hiç bi sıkıntıma kayıtsız kalmadı bugüne kadar hep çözüm yolları aradı yine eskisi gibi olacagımızı ümit ediyorum sonra herşey yoluna girer zaten:)

Bide evlat olsan sevilmezsin demek nedir ya? Olur öyle evladınız toz konduramazsınız. Ne dediğinizin farkında olun biraz. Bin kötüde olsa hakaret etme hakkınız yok kimseye karşınızdakide bir insan.

Çok boğmuşsun.Toparlanması için ciddi değişmen gerek.Yapabilirmisin bilmem.Ama şunu diyeyim bu tavırlarla başkasıyla da olsan yürütemezsin ilişkini.Hem kendine hem ona nefes almaya fırsat vermen lazım.

Yapıcam hemde elimden gelenin fazlasını. Ne olursa olsun niye aramadın diye hesap sormıcam, niye gecenin bi vakti arkadaşlarınla dışardasın, niye uyumuyorsun, niye uyanmıyorsun vs. O müsait olduğu zaman arar istediği zaman gezer tozar istediği saatte uyuyup uyanır naif olucam bu konularda. O benim son şansımdı zaten. Gerçi şöyle bi durum var ben daha önce 2 ilişkimde de aldatıldım. Sus pus, anlayışlı, sevecen , kaybetmekten korkan ona göre davranan bi insandım. Nedense bu ilişkimde içimden bi canavar şıktı. Gerçekten sevilmek, Mutlu olmak, aşkı yaşamak sanırım beni şımarttı. Bu defa terkedilen değil terkeden olurum beni asla bırakamaz kafasına girdim. Kıymet bilmek yerine oyuncak gibi oynadım onunla. Ama şunu çok iyi anladım ben onu çok seviyorum ve onsuz bi hayat istemiyorum. Bana hep "benim seni sevdiğim zamanlardaki sen değilsin, ben anlayışlı , trip nedir bilmeyen, hep gülen, huzur veren sana aşık olmuştum " diyordu son zamanlarda yine o insan olucam.

Bide evlat olsan sevilmezsin demek nedir ya? Olur öyle evladınız toz konduramazsınız. Ne dediğinizin farkında olun biraz. Bin kötüde olsa hakaret etme hakkınız yok kimseye karşınızdakide bir insan.

Boşver söylesinler ben kendime neler söylüyorum nasıl suçluyorum bilsen o yüzden hiç üzmedi beni bu yorum hakettim . Ama şu bi gerçek evlat evlattır annem beni çok seviyor, babam yok.

Boşver söylesinler ben kendime neler söylüyorum nasıl suçluyorum bilsen o yüzden hiç üzmedi beni bu yorum hakettim . Ama şu bi gerçek evlat evlattır annem beni çok seviyor, babam yok.
Ne alaka ya kimse haketmez. Saygısızlıktan başka bir şey değil. İnsanları kırmak üzmek ne kadar kolay. Canı sıkılan gelip burada birilerinin canını sıkmaya çalışıyor. Çok çok çok ayıp.

Biraz boğmuşsun sevgilini :) senin yazdığını okurkem kendimi görmüş gibi oldum. Sevgilimle çok uzak yaşıyoruz. Bende zamanında senin gibiydim. Çok sıkardım sevgilimi. Aşırı ilgi beklerdim ve bunu yapmaz ise ona her seferinde “beni sevmiyorsun” derdim. Böylece daha çok sinirlenirdi. Ama her zaman da beni sevdiğini belli ederdi. Yine de bu yetmezdi bana. Hep aramasını isterdim, eğer 3 saat sonrasında aramazsa kendi kendime kuruntu yapardım. Telefonunu almazsa tuhaf tuhaf şeyler düşünürdüm. Bana telefonu kapattığında bile “görüşürüz aşkım” yerine sadece “görüşürüz” dese çok tuhaf olurdum. Saçma sapan şeyler düşünürdüm. Kendi işinden dolayı da bazen ulaşamıyordum. Operasyonlara gittiğini bildiğim halde eğer beni sormazsa trip atardım :oha:. Aşırı psikopata bağlandığımı düşünmüştüm çünkü onu kaybetmekten korkuyordum. Ve bana bazen onu aşırı sıktığımı dile getirdi. Tabi o zaman onu anlayamadım. Ama biraz zaman geçince kafama tak etti. Meğerse haklıymış, çok sıkıyordum onu. Ve değiştim.. şimdi herşey daha da güzel :halay:. Meğerse kendime o kadar ay eziyet etmişim:kızgın:. Şimdi daha rahatım. Çoğu şeyi takmıyorum daha.

Bence sende böyle yapmalısın :) biliyorum kaybetme korkusu var sende. Erkekler aşırı ilgiden bunalırlar ve aşırı ilgi göstermekten de kaçınırlar. Onların psikolojisi öyle çalışıyor. Biraz kendini ve onu rahat bırak. Gör bak herşey daha güzel olacak. Hem sen rahat bir nefes alacaksın hemde sevgilin. İnşallah aranız düzelir canım.

Bende bu zamana kadar çok sözler verdim ona. Değişicem bu zamana kadar olmadı ama bundan sonra yapıcam istemediğin sevmediğin rahatsız olduğun tavırlarımdan davranışlarımdan vazgeçicem dedim defalarca ama yine yapamadım. Son tartışmada bile ben hadsiz işte kendini ne zannediyorsun ne halin varsa gör dedikten sonra mesaja cevap vermediğini gördüğümde yüzümde beliren gülümsemeyi hatırlıyorum kendimce savaşı kazandığımı onu sindirdiğimi düşünmüştüm. Tabi kimin ne kazanıp ne kaybettiği zamanla ortaya çıkmaya başladı. Onu kaybetme korkusuyla yüz yüze gelmeye gerçekten ihtiyacım varmış kendime gelebilmem için. Bişeyleri daha iyi anladım gerçekten. Asla gitmez, asla bırakmaz, asla vazgeçmez diye düşünmemek gerekiyormuş. En yapamaz edemez dediğim insan canına tak edince gidebilirmiş bu gerçeği görmem iyi oldu. Benim açımdan tuhaf olan şu ki tamam karakter olarak zor bi insanım, geçimsizim ama önceki ilişkilerimde kukla gibiydim sus pus sesim soluğum çıkmaz anlayışlı sevecen kaybetmekten korkan ona göre davranan.. Sanırım gerçek aşkı bulmak gerçekten sevilmek şımarttı beni o yüzden bu kadar abarttım yaptığım saçmalıkları
bende öyleydim ya, egom şişmişti sanırım biraz. gel diyodum geliyodu git diyodum gidiyo şımartılmıştım biraz tabi binbir sözler verdim ama uygulayamadım. en son kaybettim kaybedince anladım ama iş işten geçti. önümde ki ilişkilerde yapmam diyorum şimdi.

Operasyonlara gittiğini bildiğim halde eğer beni sormazsa trip atardım :oha:.

Siz konu sahibini de aşmışsınız şu cümledeki psikolojinizle :KK70:

**

Konu sahibi klasik olacak ama kaçan kovalanır derler, ne kadar üstüne düşersen o kadar değerin olmaz, ne zaman ki boşverirsin en değerli sen olursun.

Değer verip sevdiğini o kadar gösteriyorsun ki, adam ne yaparsa yapsın terketmeyeceğini, gitmeyeceğini biliyor, ama biraz vazgeçmiş gibi görünürseniz işte o zaman seviyorsa, kaybetmekten korkarak gerekeni yapacaktır.

X