Bu göğüsler erimez mi?

girlpowerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
78
19
Kızlar 18 yasindayim.Boyum 1.70 kilom 71 77 kiloydum ama zayifladim.Ama goguslerim oldum olasi buyukler.90 beden giyiyorum.Ve kocamanlar.Bunlari kucultmenin bi yontemi yok mu ya? Hangi spor yardimci olur.Ameliyat olmayi dusunmuyorum.Sevgiler...

Yağ dokusu olduğu için kilonuz azaldıkça küçülür ama örneğin 80 olmaz asla, bir kaç cm fark eder.

Aslinda kilo vermeye devam ederseniz, goguslerinizde mutlaka incelecektir.
Gogus antremanlari yapabilirsiniz.
Mesela sinav cekmek oldukca iyi gelir.
Ya da kucuk agirliklarla gogus calisip, sIkILastirabilirsiniz goguslerinizi, kaybettiginiz kilolar icinde tebrikler.

Çok tesekkur ederimm.Bende bu tarz egzersizler ariyordum.Mutlaka yapacagim

Evet spor oldukça fark ediyor, bende etmişti mesela. Tabii sonra ne mi oldu ? Saldım tabii ki

Gebe kaldıktan sonra muhteşem göğüslere kavuştum bomba gb maşallah
İki yıl sefasını sürecem sonra gene eskiye dönecek muhtemelen

Senin ne güzel büyükmüş göğüslerin,
Şöyle büstiyer tarzı südyenlerle ne de hoş görünür oyy

Çok rahatsızsan youtubeda falan göğüç küçültmek için egzersiz videoları vardı galiba izleyebilirsin belki

Hatta muhtemelen eskisinden daha da küçük olacak. Öyle oluyor genelde..

Kızlar 18 yasindayim.Boyum 1.70 kilom 71 77 kiloydum ama zayifladim.Ama goguslerim oldum olasi buyukler.90 beden giyiyorum.Ve kocamanlar.Bunlari kucultmenin bi yontemi yok mu ya? Hangi spor yardimci olur.Ameliyat olmayi dusunmuyorum.Sevgiler...

Sporla göğüs küçülmez. Ancak sıklaştırılabilir bence... Sıkı bodyler içe doğru toplayan südyenler sayesinde küçük durabilir. Ayrıca 170 boy 70 kiloya 90 beden göğüs anormal büyük değilki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…