Gelinlik Modelleri Bu Gelinlik Sizce Nasıl Bayanlar?

Canım resimden yaptırıcam. Yaşım 22 ye yaklaştı bakalım hayırlısı herşeyin diyelim..

bende begenm
ya yeni topic acmasamda
bende fikir sorsam
etegı ılk resım gıbı beli ıkıncı resım gıbı ustude ve sırtı dantel olacakk

Tatlım türbanlı olmayacakmı gelinliğin. Etek bölümü çok şık dediğim arkadaşımınki de böyleydi

Turbanlı olacak zatn obur resımde sadece bel kısmı oyle olacak gumus kemer gıbı duruacak üstu noraml dantel olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi anladım canım inşallah istediğin gibi dikerler canım prova aşamasındaki resimleride eklersin dimi canım görmüş oluruz.

canım kesinlikle beyaz düşünenlerdenim tabi senin fikrin ama......

koyduğun ilk gelinlik çok güzel
ama o biraz kırık beyazıda aşmış
resmen sütlü kahve gibi duruyor
daha kırık bir beyaz ise (yani ışıktan falan böyle görürünüyor olabilir) ben hiç düşünmez 1.si derdim ama..tabiki tercih senin...allah mutlu etsin şşimdiden:)

belide böyle gumusss

bu etek ve belini böle gumus dıktırıyorummm ıns guzle olur

ben ilk gelinligii cok begendım..zaten kararını da wermişssinn..bence farklı bı gelinlik..değişik..alıişılmamışşş..harıka..doruu karar=)

♥gözyaşı♥;3600819 .!.:
Bu gelinliği diktirmek istiyorum, tabi fiyatının fahiş bişey olmasından korkuyorum ama çok hoşuma gitti. Sizce nasıl bu gelinlik bayanlar?

bu güzel...

kesinlikle harikaaaaaaaa.. cidden süpeerrrrr.. bilgisayarımdaki gelinlik klasörüne süperrr diye ekledim hattaD ben de böyle bişey yaptırabilirim belki, hatta inşallah

kızlar bana da fikir verin bu gelinliği ben çok beğendim diğer klasik gelinliklerden farklı geldi sizce nasılfisfisfis

Eklentiler

• $2F4C04DDDA09-6.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…