Gelinlik Modelleri Bu Gelinlik Sizce Nasıl Bayanlar?

türbanlı olduğun için bu gelinliklerin ikisinin de modeliyle baya bir oynuyacaksın demektir.. gelinlikler güzel; ama bu halleriyle güzel..

sonradan eklediğinden ilk başta eklediğin daha güzel oturunca bide duvağıyla cepkeniyle uyumlu olunca hoş durur gibi geliyor şekercim.. umarım istediğin gibi diktirebilirsin..

Gelinliğin modelii çok güzell çok beğendim.bende kendim için böyle bi model düşünüyordum.ama rengi biraz koyu geldi bana açık krem olsa daha hoş olabilir..

ben bayıldım istedğim türde tabiki rengi için biş diyemem bende kırık beyaz istiyorum bu moel tarzında bişi istiyorum bakalım hayırlsı olur inş. hepimiz için

çok beğendim canım. sakın başka model arama harika bir gelinlik bu. çok zevklisin. rengini bozmadan diktir aynı olsun rengi bence

bu koydugun 2. gelinlik 1.sinden daha iyi bencesengözlerimebaksanab..

eger ikisinden birini sececeksen, 2. sec bence..

yine fikrimi söyledim, tabiki karar senin canimşutarafagitti

güselim buna benzer bi modeli kuzenin diktirdi geçen ay giydi kumaşını ispanyadan getirdiler, ipek işlemeri falan böyleydi nerdeyse aynı model dyebililirim 2500 ylt gelinlik... ama şunu söyleyim göğüs kısmı sürekli düştü pek rahat edemedi... çok aşağıda bu modelde... biras daha yüksek yaptırmanı tawsiye ederim rahat etmen için weyada nce askıda kullanabilirsin...

ikinci gelinlik züper bence tam istediim gibi bi model harika hemde göğüs kısmı tam oturuo bu modelde çok rahat kullanımı:)
ayrıca çokda zarif...

canımmm gelınlık bence mukemmel harıka.ama bence boyle krem degılde ya beyaz olmalı yada kırık beyaz olmalı.cok sarı duruyorrr.dedıgım gıbı yaparsan dahada hoş durur

Şöyle söyliyeyim.1.ci gelinlik ikincisinden daha gösterişli ve güzel duruyor.Ama bende gelinlik beyaz olmalı diyenlerdenim.yerimseniben

canım kesinlikle birinci gelinlik.Krem rengiyle çok güzel durmuş.Beyazda nasıl durur bilemem.Benim internette beğendiğim gelinlikte bu mankenin üzerinde ve birinci gelinliğe çok benziyo.eklemeyi bilseydim eklerdim.herneyse bence gayet güzel rengin koyu durması ışıktan dolayı

Bencede çok güzel bir gelinlik benim gelinliğimde buna benziyodu ama topalipta altta gözüken katta gögüs kismindaki gib saten işleme vardi ben tülü pek sevmediğim için öyle tercih etmiştim bence bu modelde güzel sakin beyaz falan yaptirma modeli bu kadar güzel göstermez kirik beyaz krem arasi bişi yaptir bence çünkü beyazdan daha şik ve zarif duruyo

ben beğenmedım gelınlık ya beyaz yada kırık beyz olmalı.ama canım yinede sen bilirisn...

Aklıma şimdi geldi kızlar ya sizin gelinliğinizin eteği kabarıkmıydı, yoksa birinci gelinlik gibi az bi kabarıklığımı vardı?Hangisi güzel olur acepfisfisfis

Cok hos duruyor canim, bu gelinligi istiyorsan diktir canim icinde birsey kalmasin

Kızlar kararımı verdim ilk resimdeki gelinlik olacak ama kırık beyaz olarak diktireceğim, burda ışıktan ötürü o kadar sarı görünüyor. Nişanlımda kırık beyaz yada karbeyaz olmasını istiyor onu kırmayacağım. inşaALLAH uygun bir fiyata halledebiliriz. Hepinize fikirlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…