BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Karisini dusunmeyin karisini esi dusunsun.konu sahibi elalemin esi kendisine asik olmasin diye duzen degistirmek kendini kisitlamak zorunda degil.o adam karaktersiz esi de yanlis secim yapmis bir hanim.olay bu kadar basit.konu sahibi dik duracak birlikte olmayacak.tek yapacagi sey bu.ne kimsenin esini,ne cocugunu dusunmek zorunda degil.bu soylediklerjm sert gelmesin.bir yuvayi dusunmesi gereken once eslerdir.ve o adami secen o kadindir.
Hattini degistirmek asil yenilmek.ben senjn gibi bi soysuzu ciddiye aldim hattimi duzenimi degistiriyorim demek.bj adamlari ciddiye bile almasjn kizlarimiz.
Ha ask olur gervekten adam asik olmustur.kimse kimseyle bir omur yaslanmak zorunda degil.bosanir gelir sonuna kadar saygim var.ama evli adamlardan uzek durjn hanimlar.

Hala evli erkeklerin çok mutsuzum, cinsellik yok, çocuklarım için katlanıyorum yalanına inanan safdirikler var mı ya..!!

Karaktersiz herif o evde 2 çocuğunun anası varken böyle işlere kalkışmaya hiç utanması yok, böylelerinden korkulur. Yarın karısından boşansa başkasıyla evlense onada aynı şeyi yapabilir. Anlaşamıyosan bile karşındakini kandırmaya hakkın yok!! Reziller
Sende 2 okkalı laf edeydin adam başta söylemeyerek seni de kandırmış
Ben olsam iyi oturturdum

Senin yerinde olsam karısına anlatırım ben basta bilmiyordum snra öğrendim vazgeçtim bilmen gerekiyor diye

Hala evli erkeklerin çok mutsuzum, cinsellik yok, çocuklarım için katlanıyorum yalanına inanan safdirikler var mı ya..!!
Adam karısına hediye alıyor, bu saftıriğe seni kıskandırmak için diyor. Karısıyla gezmeye gidiyor çocuk için diyor. Saftirik, ne zaman boşanacaksın karına söyleyeceğim deyince; sen kim köpek gül gibi karımı senin için mi bırakacağım diyor.
Herşey aynı yani

Çok mantıklı bir cevap olmuş. Gerçekten bende anlamıyorum ben çalışıp çabalayıp işimde bir yere gelecem. Sonra herifin teki bana kafayı taktı diye onun yuvası bozulmasın diye ben işimi bırakacam iş değiştirecem. Numaramı değiştirecem. Ne kadar saçma banane yüz vermem geçerim.ileri giderse şikayetçi olurum bitti gitti.

Hayatın gerçekleri En okkalısından bir yorum,
tebrikler hanımefendi

Gözüne bakarsam yenilirim ne siz kendinizi dizide filmde falan mı sanıyorsunuz şikayet ederim eşine söylerim de bak nasıl arazi oluyor kimsenin yedeği olma

Boyle konular açanların hesabı niye hep pasif anlamıyorum.

Neyse Yuva yıkmam demişsin de zaten öyle bir gücün de yokki...Adam karısına zerre hissettirmiyor zaten evliliğine aynen devam ediyor, ne yuva yıkması...
Karına söylerim desen anında engeller seni zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…