BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Eloselos9393

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
434
201
30
Evet öğrenmiştim ki beyefendi evliymiş. Neymiş ben üzülmeyeyim diye ilk başta dememiş. Akşamları 7 den sonra yazmaması hafta sonları arazi olması. İlk başta bir şey çakmadım. Son git gide acaba mı dedim gecenin bir yarısı sosyal medya hesabını karıştırdım. Orada bir yorum gördüm ve ertesi gün buraya sizlere konu açtım ve sizler kesin evli demeniz üzerine akşam sordum evet resmiyette evliyim ama ayrılacağım gibi laflar etti. 2 oğlu olduğunu dedi. Ben bunun üzerine engelledim. Ama gel gelelim arama ya mesaj atmaya çalışıyor her yerden. Ben yüzüne kapattıkça o yılmıyor. Her mesajında ayrılacağım bitecek gibi laflar ediyor tabi ki inanmıyorum. Benim hislerime yenilmemem lazım ki güçlü dimdik durayım. Bazen korkuyorum hislerime yenilip kadının çocukların günahını almaktan. Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim. Dün mesela geldi iş için 2 saat oturdu ama ben durmadım yanında işim var dedim ve çıktım. Çünkü dursam biliyorum ki olmayacak. En çok karsını çok merak ediyorum nasıl güzel mi diye o kadın bunu hak ediyor diye sonra diyorum hiç bir kadın hak etmez. Ona 9 yılını vermiş ona 2 çocuk vermiş hak etmiyor. Ben o kadına bunu yaparsam benim kadın olduğum nerede kalacak günah yazık. Ben kimsenin yuvasını yıkamam yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. ALLAH çok şükür ben kendimi koruyorum tutuyorum kendimi ve hep de uzak duracağım. Kimsenin günahı ahı olamam

kimsenin hakkına bence de girmeyin. karısı ona yılların vermiş 2 güzel evlat vermiş adamın gözü dışarda. boşansa ne ki? bugün karısını aldatan yarın sizi aldatır.

gerekirse numaranı değiştir sosyal medya hesaplarını dondur bi süre ama sakın inanma. ne söylerse yalan. sen sadece bi heyecansın onuın için.

Adam evli seni ayartmaya çalışmış resmen .Adamdan tiksinmen lazım.Gözlerine bakarsam dayanamam ne demek az karakterli olun ya

Ayrılacağına seni ikna etmeye çabalıyor hala..
Numaranı değiştir sosyalmedyanı kapat bir süreliğne.

Gözlerine bakarsam yenilirim ne ya? Hayırdır, büyücü filan mı adam? Bence sizin sevgiliye değil, psikolojik tedaviye ihtiyacınız var. Yalan söylemiş, evli olduğunu gizlemiş, karısı onu evde beklerken sizi ziyarete gelebilmiş adamdan iğreneceğiniz yerde, hala duygum var diyebiliyorsanız, zaten sağlam durmaya pek niyetiniz yoktur bence. Kaderiniz adamla göz göze gelmenize bağlıysa, karakter ve iradeniz nerede?

Kendini ikna etmeye çalışıyorsun, belli ki aşık olmuşsun.
Ama kestirip atmazsan bir noktada seni kandıracak gibi duruyor.
Yüzyüze geldiğinizde bir daha bana ulaşmaya çalışırsan karına her şeyi anlatırım. Efendi efendi yoluna git de. Başka türlü kurtulamazsin.

Hep böyle derler zaten sevmiyorum yok ayrılacam bide söylememiş sen üzülme diye yalancı sen önce karını düşün onu üzme deseydin.işte kadın olsa iki çocuğun hatrına katlanır ama bu erkekler sadece uçkuŕ peşinde sakın aldanma yazık deģilmi sana böyle bir karaktersizle beraber olacaksın ve herzaman empati yap..

Sizin bu konu hakkında bu kadar konuşmanız, sürekli yok evli kadının hakkında giremem diye tekrar edip durumaniz falan... Bunlar normal gelmedi bana kendinizi ikna mi etmeye çalışıyorsunuz. Bunda konuşacak bisey göremiyorum adam sizi rahatsız ederse polise gidin yok karısını merak ediyorum falan... Evli adamların yürüdüğü tek kişi siz değilsiniz çoğumuzun başına geldi böyle şeyler gerekeni yaptık bitti gitti.

Siz böyle diye diye hislerinize yenileceksiniz gibi geliyor. Engellediğiniz halde farklı numaralardan arıyorsa, telefon numaranızı değiştirmek bu kadar zor olmasa gerek

Böyle devam ederseniz karınızla konuşmak zorunda kalıcam de durur
Böyle kısa ve net, değil mi? Ama olur mu hiç? En çok izlenen diziler hep en çok entrika ve yılan hikayesi barındıranlar oluyor. Herkes böyle kısa ve net olsa, hikaye hemen biter. O da çok sıkıcı tabi. Konu sahibi kısa hikaye sevmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…