bu durum gerçekten garip mi yoksa ben mi garibim?

Kan çıkardı bende böyle bir durum olsa bende kıskancım ama sevmem bnde adapsız giyimleri hemde benim nişanlımın gözü önünde öyle oturacak ayy deliye dönerdim , bence siz en güzeli eltini göreceksen tek git evlerine , nişanlında abini dışarıya davet etsin olmadı topu size atsın yengm çok açık giyiniyor nişanlım kızmasın diye dışarda görüşelim abi huzursuzlk çıkmasın aramzda istyorum desin

İçinde kötülük, ark niyet veya teşhircilik olmaya bilir. Gerçekten de çok iyi namusuna düşkün, terbiyeli bir kadın bile olsa bu şekilde dolaşmak kesinlikle normal değildir..... İnsan kardeşinin abisinin yanında öyle dolaşamaz ki kaldı ki kaynının yanında kardeş gibi görse de dolaşmaması gerekir..
Bir yere kadar bakmazsın ama bir yerde artık nefs denilen şey baktırır.. Şeytan baktırır...Boşu boşuna sizleri günaha sokmamın ne gereği var..bunun adı göz zinasıdır....dinen büyük günah... özellikle kayına karşı mesafe iyi ayarlanmalıdır.. Dinimiz de kayın ateş parçası derler özellikle dikkat gerektirir.. Bu konu bence huzur bozacaktır ilerleyen zamanlar da..Sonuçta kim ister ki kocasının yanında yarı çıplak bir kadının dolaşmasını...Özgürlük özgürlükte.. Edep Ya Hu

şu kırmızıyla çizdiğim cümleniz zaten benim kendime bile itiraf etmekten korktuğum bir cümleydi. kadınlık hislerimi kabartıp bozulmama sebep olan bu düşünce sanırım. tamam birbirlerine o gözle bakmayacaklarını biliyorum ama şu cümleniz işte içimdeki tarif edemediğim hissin nedeni

Evet, ben de hos karsilamazdim.
Bayani elti gorumce ve bilumum sifatlardan arindirarak soyluyorum cok rahatsiz olurdum.
Kardes gozuyle de bakilsa ortada bir misafir var.
Nasil ki disariya gecelikle cikmak abesse benim normlarima gore bu da o derece abes.
Ve o kardes gozuyle bakilan nisanli dahi rahatsiz.
Size gelince nisanliniz farkinda oldugu icin sansli kesimde olmakla birlikte maakesef yapabileceginiz bir sey yok gibi gorunuyor.

Son düzenleme:

gerçekten çok mutlu oldum sağolun çünkü kendimden şüpheleniyordum sonuçta yenge kayın böyle düşünceler içimden geçmesin vesvese yapmayayım diye ama demekki her kadın rahatsız olurmuş. niyetlerinden eminim ama dediğiniz gibi göz. sonuçta biz kadın kadınken bile birbimize baktığımızda yeri geliyor kayıyor gözlerimiz tesadüfen.

nişanlım konusunda Allaha şükür çok şanslıyım. abisigile sık gitmediğini yıllardır biliyordum tabi nedenini bilmiyordum. sana söylemedim sen de önyargı oluşmasın daha tanışmadan canını sıkma diye dedi. aslında haklı önceden söyleseydi ben de hep önyargı oluşacaktı belki kendimi dolduracaktım. kendim görmem iyi oldu

canım nişanlım bu tarz demez abisine sanırım çünkü çok iyi niyetli biri abisini kırmaktan korkar gibi geliyor. o yüzden zaten topu bana attı sen ayarla samimiyetin dozunu sen nasıl istersen öyle olsun yengemle ilişkin dedi bu içimi rahatlattı açıkçası

çok sinir bozucu bir durum kafaya takmakta haklısınız. ben de takardım ama olaya karşı cins etkilenme cinsel dürtüler boyutundan bakmıyorum. nişanlınız ne güzel açıklama yapmış aranızdaki bu samimiyet hep sürsün inşallah. bence ondan yana sıkıntınız olmasın nişanlınız da durumun farkında ve ona göre hareket edecek emin olun. benim bu mevzuda midemi bulandıran eltinizin tavrı. Eşin izin vermesi hoş karşılaması bunlar ölçüt değil. biz birer insanız bireyiz kendimizden biz sorumluyuz. kusura bakmayın ama resmen nefissizlik bu. bir insan nasıl rahat edebilir başkalarının yanında o kılıkla?? kendimden örnek vereyim ben de sizin gibi sınırımı bilerek açık giyinen bir insanım. diz üstü etek özel günlerde daha dekolte kıyafet vs... benim kıyafetlerim bir başkasına açık gelebilir ama sonuçta herkes özgür. ancak bazı sınırlar vardır ki önemlidir. mesele açık giyinmek değil usturuplu giyinmek. Babamla denize de giderdik mayomuzla bikinimizle ama evde eltinizin giyindiği şekilde giyinmeyeceğimizi bilirdik öz babamız sonuçta çıplak görse ne olur ama bir adap vardır yaa. Bir kayınbiraderim var kardeşim derim hep. Erkek kardeşim yok onu kardeş edindim kendime, o da benden ablalık bekler çok iyi anlaşırız. yeğenini özler çat kapı gelir pijamayla da açarım kapıyı sorun değil ama aynadan hemen bir bakarım durumumda gariplik var mı diye. çocuk emziriyorum dışardan göğsüm belli oluyorsa kapıyı açmadan hemen bir hırka giyerim. mesele cinsellik mi kesinlikle değil göğsüm açıkta olsa yan gözle bakmaz bilirim. mesele edep, niye çirkin bir görüntüye sebep olayım? ben rahatsız olmasam da karşı taraf olur diye düşünmeli. Eltinize bağlayayım olayı. öyle arkadaşlarım var bi eğildiler mi g-string ortada. kardeşim ben kadın halimle senin donunu görmek zorunda mıyım? ayıptır. bence kadının etrafındakilere saygısı yok. sıcaktan öldün mü normal bişey giy gel. bırakın nişanlınızı size karşı saygı gösterip düzgün birşeyler giymeliydi. çok iyi çok hoş diyorsunuz eltinize ama bence bu kadar basit bir konuda bile görgü kurallarından haberi yoksa isterse dünyanın en iyi en akıllı en sevimli insanı olsun. sizin yerinizde olsam görüşmemi minimum düzeyde tutardım. soğukluktan bahsetmiyorum. mümkün mertebe ev ortamında görüşmeyin insan sinir olur bu adapsızlığa.

insan kocasının yanında nasıl isterse giyinir ama evine biri geldiği zaman da dikkat etmeli ne bileyim ben kimsenin yanında giyinemem böyle ki eşim de hayatta izin vermez bence bu terbiyesizlik

Ay bende çok rahatsız olurdum. Bu konuda haklısınız. Pek alışılabilecek bir konu değil ki. En iyisi çok sık geliş gidiş yapmamak.

karşınızdaki kadın saf-salak biri değil. iyi niyeti anlarımda bence içindeki iyi niyetten ziyade teşhircilik. çünkü anlattıpınız şekilde giyinen birisi içinin göründüğünü gayet iyi biliyordur ve bunu kaynının, aile bireylerinin yanında rahatlıkla yapıyorsa göstermek için çaba da sarfediyordur. iyi de bir kadın bedenini niye ortaya çıkartır. hadi hepimiz kadınız bunu cevaplayalım lütfen? neden bedenimizi belli etmeyi sütyenimiz kilodumuzu göstermeyi gögüslerimizi ortaya atmayı isteriz. ben kendi adıma cevap vereyim. bekarken asla böyle şeyler yapmadım ama evliyken eşimin yanında zaman zaman böyle yapıyorum nedeni ise karı-koca ilişkimiz cinsel hayatımız için... e peki eltinizin dedi ne? bence fazlasıyla uzak durun bayramdan bayrama görüşmek en iyiysi. eltinize kocası birşey demiyorsa kocasına kv+kb birşey demiyor mu? bu ne hal en azından bizim yanımızda dikkat etsin diye. aile içinde bu tür şeyler ahlaki değil.

ben suçun hepsini kadının kocasına buldum

hadi orda ki sizin nişanlınız ondan eminsiniz

ya dışardaki insanlar hele ki bizim insanlar

bir insan karısına bakılmaktan nasıl hoşnut olur bunu bana kimse anlatamaz sanırım

kaynınıznda domuzkanı var demekki kıskanmıyor

O kadar uzun yazmissin ki bisey cikacak diye sonuna kadar da okudum. Detay detay detay. Sadede gelelim, kadinin hayat tarzi o, kimsenin mudahele etme hakki yok. Rahatsiz oluyosaniz gitmeyin evine

Okudum okudum,gözümde Mukaddes Yengenin dekolteleri canlandı:)

Bana da ters ama yapacak birşey yok.Bu sebeple ayrılacak değilsin,kalkıp koca kadını uyaracak değilsin.
O halde onu olduğu gibi kabul edip devam etmekten başka çare yok.

Böyle insanlar var,dahası eşinin böyle giyinmesinden hoşlanan erkekler de var.
Dışarıda görüyoruz,şahsen tanıdığım biri de var.Gidip assolist tarzı frapan şeyler alır,günlük gezmelere giyer.
Eşi de bayılır,hatta eşim böyle istiyor der:)

Cnm kimseyi yargilamak istemiyorum aynen senin dedigin gibi ama bu kadar rahatlikta cok fazla gibime geldi eltin abartmis bellikide bende kapali degilim ama bence bir insan yerine gore hareket etmeli bu facelere bikinili pozlarini gogsulerinin yarisini gostererek foto atanlarida hic anlamadim anlamakta istemiyorum sahsen neyin gosterisini yapiyorlar aklim almiyor gercektende benimde eltim esimin karsisina gecip abartili ve cok acik bir kiyafet giyinse bende rahatsiz olurdum !!!!! sen takma kafana demekki onun sinirlari yok

sanırım eltinin sorunları var
yoksa neden bir insan eşya gibi kendini teşhir etsin
sütyeninin külotunun modeli görünüyorsa
bu karşıdaki erkeğe de saygısızlıktır
adam başını nereye çevireceğini şaşırır
yani rahatsız olmakta haklısın
insan neyi nerde giyeceğini bilmeli
iş yerine öyle bir gecelikle gidilmez
o zaman kaynı da olsa yabancı bir erkeğin yanına da
öyle bir kıyafetle çıkılmaz
benim düşüncem böyle

bana da teşhirci kadınlar çok ilginç geliyor
hani yolda, sokakta görürsünüz ya
yani o kadınlar kendilerine güzel oldukları için değil de eşya gibi kendilerini sergiledikleri için bakıldığının farkında değil mi?
biri bana öyle baksa, ne bakıyorsun desem, açmışsın ben de bakıyorum dese nasıl olur?
bu kadınlar bunu düşünemiyor mu?
konu sahibi gerilmekte haklısın ama yapacak da bir şey yok...

eltinize hayret ettim fakat kaynınız beni şok etti bir erkek karısının bu denli rahatlığından nasıl rahatsız olmaz
haklısınız bende olsam rahatsız olurdum ama yapacak bir şey yok
ancak çok sık görüşmezsiniz o kadar

Son düzenleme:
Araya biraz mesafe koyarsınız olur biter ben olsam her ne kadar iyi niyetlide olsa çok sinir olurum bu duruma, az edep yahuu

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim kıskanmayan erkekten hayır gelmez diye bişey duymuştum bu aklıma geldi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…