bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

esın senı cok sevıyor bence ama gururundan boyle davranıyor
sonuna kadar okudum ınsallah duzelırsınız tekrar

bende arkadasa katılıyorum.sonuna kadar okudum kadının aklına geliyor ölemi, böylemii,biri varmı , kıskanıyoruz bu gercek bazıları belli ediyor bazıları etmiyor bende cok kıskanıorum ama sebepsiz değil senin de sebebin cok yakısıklı karizmatik olması falanmış.eşin bence seni hala cok seviyor sevmese senle aynı yataga hayatta giremez hele de öle yapıya sahip bir erkek.artık kıskanclık gibi şeyleri at üzerinden gizli gizli takipleri bırak onları yaptıgını ögrenirse tamamen bitirebilir seni, belki de sana fırsattır verdiği bu 1 sene iyi değerlendir. sebepsizce, sınırsızca sev onu

hahahaha sabah sabah kahkahalar attırdınız bana yaa Allah da sizi güldürsn emiii

ya hakkaten ilk okudum cok da etkilendim ve okurken sanki bir filmi izliyormus gibi gözümde canlandı bütün yasananlar.aceba konu sahibi bunu mu yapmak istedi bir kitap filan yazıyorda okuyucuda nasıl bi etki yapacak die mi düşündü bunlar da aklıma şimdi geldi.
diğer arkadaslarında yazdıgı gibi erkek karakter cok abartılmıs.bi de merak konusu olcak cok seyler var ama en yakın arkadası kocasına mektup yazıo nasıl oluyo da kadının eline gecio o mektup.sonra erkek kardeşi eniştenin telden nişanlısını arayıp konusuyo kadının haberi olmyu.şahsen benm kardeşim eşimin telini kullanacksa hem bana hem eşime söler ki zaten benm kardeşim böyle bişey yapmaz yani kont varsa arar konusur yoksa aramaz :) bir de bi tuhaflık kardeşinin nişanlısı ne kadar da rahatmıs nişanlısının olmadıgını bildiği halde telefonun msj atmıs yok bu gece benle ol onu bunu yapalım falan.ki zaten cocuk yazmıstır bu eniştemin telefonu ben cıkıyorum artık bu noya bişey yazma falan die.düşündükce hikaye oldugu anlasılıyor yaa

Herkesin gözünde eşi,sevgilisi çok yakışıklı romantik iyidir
Sürekli yakışıklılığını pazularını yinelemenize bir anlam veremedim:)
Yani anlaşılan o güçlü kolları,kara kaşı kara gözü yetmiyormuş
adamda öyle bir inat varmış ki koskoca bir yıl size dokunmadan eş olarak görmeden durabiliyormuş
Zaman aşımınada uğramış ilişkiniz,kopukluk var ve eşiniz kafasında bitirmiş
Ve böylesine katı birine türlü numaralar çekseniz de arayı düzeltmek için
kendi istemediği sürece asla...
Ayrıca ailesini basit bir konudan bir çırpıda silmiş bu zaten ne kadar katı olduğunu gösteriyor
Sanırım geçmişte ki zor yaşantısından kaynaklı bu huyu

benım esımde anlattıgnız karakterde bırısı.kırıldımı asla duzelmez en basından berı huyunu bıldıgım ıcın yapmıcagı seylerı asla yaptımı dıye kontrol etmem. guvenım sonsuzdur ve ıcıme bır kusku dustugunde hemen sorarım ona cunku benı aydınlatıcak tatmın edıcek bır cevabı mutlaka vardır. herseyı konusarak hallettıgımız ıcın ıcımdekı kuskuları suruklemedım pesımden hıc. saglam karakterlı bırısıyle yasamak hıcde zor degıl sadece enbasından berı hata yapmıcagına ınanmanız gerekıodu
kız arkadasın mevzusuna gelınce eger anlatılcak kadar deger verseydı mutlaka sıze soylerdı bu konuda ayıp etmıssınız esınıze
cocuk konusuna gelınce zaten kapıyı kıtlemedıgınız ıcın hatalısınız esınız durumun ıı oldugunu gorunce cocugu ıcın OH cekmıs. oyle konularda bende soguk kanlıyımdır once yara ne durumda dıye bakarım panık yapmak yerıne. bu konuda kendı sucunuzu esınızden sogumakla bastırmaya calısıosunuz.kusura bakmayın lutfen
ablanızla cınsel yasam mevzusunda ıse yıne ayıp etmıssınız o sızın mahremınız ve ozelınız. yatakda mutlu yada mutsuz olmanız degıl mahremınızı konusmanız esınızın mıdesını bulandırmıs. (esınızın arkadasıyla boyle bı sohbetınde sızın mıdenız bulanmaz mıydı?)

esınızı bu kadar ıı tanıosunuz o kadar ıı anlatıosunuz ama yınede tanımıomus gıbı hareketlerde bulunuosunuz. butun hatalar zaten sızde kusura bakmayın. guven esınızın hayatının kılıdı ve sız o kılıdı acamamıssınız o kılıdı acmak ona sonsuz guvenmekden gecerdı. ben daha 2 senelık evlıyım ve yaptıklarını asla sorgulamadım aklıma suphe dustuyse bunu soylede yapamazmıydık dedım ve mantıklısını soyledı ardından ıs cevırmedım supheye dusmedım. esınızı o kadar ıı anlatmıssınız ama asla tanıyıp ıcınıze sındırememıssınız aklınızı acabalar kurcalamıs. yapmanız gereken tek sey susmak asla olmamalı sakın unutmayın esınızın kuslugu dılde gecsede ıcınde asla gecmıcek oncelıkle bunu kabullenın. evlılıgınızı kurtarmak ıcınde konusun ozurdıleyın zamnla sıze karsı yumusıcaktır ama ıcındekı kırgınlık asla gecmıcek bunu kabullenerek yasamaya devam edın.
yazık olmus kus kaldıgınız koskoca 1 seneye

100 tane degil 100lük rakidir o

100 rakı içiyor yazmışta zaten hikaye inandırıcı gelmedi.Birde 100 rakı kelimesini görünce şok oldum 100 lük yazsaymış keşke hee bi de bu rakı olayının etkisinde kalmışım ki akşam rüyamda rakı içiyordumm

hiç kimse düşünmüyormu bu adam askeri okulda okumuş 8 yıl ordan de askere çalışmaya gitimiş 1 yıl ordan de 9 yıl 10 yılda programcılık okumuş etti 19 yıl 2-3 yıldırda inşaatta çalışıyor diyor zaten 27 sinde evlenmiş ee bu adam kaç yaşında başladı okula onu bitirdi bide 10 yıl rogramcılık okudu zaten 10 yıllık okul yok
çok güzel bir senaryo yazmışsın ama çok mantık hatası var

10 yıl programcılık okumuş denmiyor ki... 10 yııllık programcı gibi diyordu yanılmıyosam. ya da onların eğitimlerinde var bilgisayar eğitimi, okuluyla beraber almıştır. ayrıca her askeri okul 8 sene deil. farklı bölümleri var. konu sahibi nerede acep?

açıkladı onu arkadaş.. "10 yıl programcılık okumuş gibi" diye. birde askeri okulda zaten almış bu eğitimi de..

Hiç bir açılan konuya fake denmesinden yana olmadım, hep ciddiye almaktan yana oldum ama,
bu kadarına ben bile pes dedim.

Yazmayayım dedim ama dayanamadım.

Gerçekten film gibi demek isterdim ama filmde görsem bile abartı ve saçma gelirdi anlatılanlar. Yarısında çıkardım ben bu filmin.

Peygamberimizin bir sözü var ''eşinizle asla yatağa küs girmeyin'' inancı da var diyorsun tatlım ama ben de eşimle kavga ettiğim de ne olursa olsun cok kırılsam da o da kırılsa asla yatağa küs girmeyiz ve ben eşimin rızasını almadan ona arkamı dönmem önce sorarım sonra dönerim.. düzelir inşallah

bunlar küs de deiller sadece fanfini olayı yok galiba

Wayyy anasınıı beeeeeeee nasıl imrendim anlatamam...Nerde bu zamanda böyle koca..Sizi seviyor ama gurur yapmış yaa

e yok artik.hicde inandirici gelmedi bu konu :S ama yinede görüsümü yazayim..konu sahibi kizimiz azcik safca geldi bana..bu erkegin nesi mükemmel..bence adam tam bir ariza..övülücek bi yan göremedim ben..hic hoslanmam kinci küsen erkeklerden..aileyi esi bir kalemde silmekde ne demek ??? sorunlu bi adam bu tam bir terapilik..

kesınlıkle cok mantıklı söyledıklerıne katılıyorum. bana brezılya dizilerınden yalan rüzgarını hatırlattı. hadı delım doğru.. dedektıflık yapacagına net bir durus sergıle. eften püften bır meseleyle 1 senedır ilişkiye gırmeyen adamın kininden de hırsından da sevgisinden de korkardım ben.. ailesını silen adam senı tabı sıler. ben olsam ıkı evladımdan baska bıse düsünmezdım. bosuna mı okudun. iş bul çalı. hangı cagda yasıyosun. cocuklarını vermezmıs de kem küm küm... sen 31 yasında olduguna emın mısın canım. ya senarıstsın ya da cok toy..benı ıstemeyen adama ben böbrek degıl günahımı vermem bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…