bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

eşinizle hiçbirşey paylaşmıyormusunuz?
içki içiyor yazmışsınız sarhoş olduğu zaman size yaklaşıyor mu veya size birşeyler söylüyor mu?

1sene dile kolay, ben esimle bi gün küs kalmaya dayanamiyorum, ayni evin icinde iki yabanci gibi olmak canini acitir insanin.
cok üzüldüm bu durumunuza gercekten, ama maalesef herseyi tetikleyen sizin hatalariniz olmus
madem 2nci telefonun aile ici telefon oldugunu söylüyorsunuz ve kardesinizinde kullandigini biliyorsunuz,
o asiri tepkiyi vermeden 2 saniye düsünseniz
esinizin baska bi bayanla bu telefondan görüsecek kadar akilsiz olmadigini, muhtemelen gelen msjin kardesinize oldugunu anlardiniz...

peki esinizle bu konu hakkinda yumsak bi dille konusmayi deneniz mi? özür dilediniz mi?

bir yorum daha getırecegım yanılıyor olabılırım ama bence siz evin içinde küs gibi değilsiniz galıba sizi esas mutsuz eden geren sey cinsel hayatınızın kotu gıtmesı.düzeltmek ıcın hiç siz caba gostrdınız mı?

kardeşim söylemiş enişte benım yuzumden oldu dıye ama onla arası hala süper .senın sucun yokki ben sana telefonu verdim kafana göre kullan ara dedim diyor.2.telefonu aile içi telefonu

Bi kenara çekilip kendi kendinize üzülüp ağlamak yerine. Biran önce adım atmalısınız. Konuşmak istediğinizi söyleyin. gerekirse özür dileyin. napın ne edin evliliğinizi yoluna sokmaya çalışın. Bu durumda haksız olan sizsiniz çünkü durumu toparlamakta size kalıyo haliyle... Casus programları fln yükleyip o hatanızın üstüne hala neden didiklemeye çalıştınız olayı anlayamadım inanın. O konudada çok kızdım size. Keşke böyle bişey yapmasaydınız. Adam bişey yapmamış ama siz zorla bişeyler yakalamaya çalışıyosunuz. Eşinizin açısından olaya baktığınızda size karşı nasıl bi duygu içerisine girmiş olduğunu düşünün bakalım. Çok üstüne gitmeyin şuan iyce uzaklaşmasın sizden çok üstelemeyin ama ufak tefek adımlar atın başta onu sevdiğinizi ve kıskandığınızı hata yaptığınızı dile getirin güzel bi şekilde ben senden ayrılmak istemiyorum evliliğimizi toparlamak eskisi gibi mutlu olmak istiyorum seninle falan deyin. Kıskandığım için böyle oldu sana güvenmediğim için değil gibi şeyler işte.. Kesinlikle alttan alıp özür dilemelisiniz adam akıllı konuşmalısınız.

normal hayatımız aynıı ama yalnız kaldıgımızda ne cınsel ne o beğenmediğim varsa yoksa fenerbahçe yada maç muhabbetı bıle yapmaması elimi bıle tutmadı 1 senedir ..bırı varken normal konuşur eder heryere gıderız ama bırı olcak illa cocuk olur bu kardeşlerım olur olur yani..hiç göstermedim bılıyorum eşimi hayatta ısrar sevmez .gerçi ona hıcbısey ısrar etmedımki daha söylemeden yapardı herşeyi

Hatanızı ne güzelde söylüyosunuz. eşiniz akıllı bi adama benziyo. siz onu daha iyi tanırsınız tabi ama konuşmanızın işe yarıycağını düşünüyorum ben susarak bu şekilde hiç bi yere varılmaz inanın. her insan hata yapabilir. siz hatalarınızın farkındasınız zaten. eminim zamanla düzelicektir. yeter ki kendinizi affettirmeyi bilin

kardeşim o telefonu benım şansıma hiç görmemiştim kullandıgında .kendı telefonu vardı şarzı bıtınce o an onla devam etmiş öncedende kocamın işyerındeyken kullanmış hep .haberım yok.özürü kaç defa diledim ılk aylar ama bılıyorum yapısını birisinin özürünü dinlemekden nefret eder.birdaha olmıcak de der mesela bırısı bişey yaptıgında .

inşallah duzelır sız ufak ufak adımlar atmaya baslayın fılm ızlerken yanına uzanın uyurken sarılmakla baslayabılırsınız gibi gibi

kardeşim söylemiş enişte benım yuzumden oldu dıye ama onla arası hala süper .senın sucun yokki ben sana telefonu verdim kafana göre kullan ara dedim diyor.2.telefonu aile içi telefonu

Canım hadi yanlış anladın ve olan oldu..aslında herkes aynı tepkiyi verebilir..yani..kimin eşinin teline öyle bir mesaj gelse şok olur..aklı başından gider...

Ama yukardaki yazdıklarını görünce kafam karıştı...yani işin aslını hemen öğrenmişsin...

Eşinin karekterini bildiğin halde (valla adam sırf karakter)...ne diye pc ye casus falan..tel faturası araştırma işlerine kalkışırsın???

hemde,aylardır o ilk olayın faturası ödenmemişken! :))

Eşini acaayip tuttum ben bak...artık nesli tükenmiş sanırdım böyle erkeklerin...

Boşanmayı falan sakın düşünme...o nasıl sabır ediyorsa sende edeceksin...belki seni sınıyordur...böylesine mükemmel bir insanın vardır bir bildiği derim ben.

.

herşey benım hatam oldugnu bılıyorum kızlar zaten o virüs programında bıle birşey demedi ...1 senedir yanına gelmıyorum merak edıyorsunudr buna hak verırım dıyor.onun adaleti bukadar çok ya okadar korkuyorumki anasını babasını 6 tane çok sevdıgı kardeşleri bi anda acaba demişler diye ınanmamışlar diye hepsını sıldı attı .annesı bırkere hastalandı hemen gıttı ama hep mesefede .banada öyle olacak diye çok korkuyorum...geçenlerde fenerbahçe galatasaray macını ızlıyor .fenerbahçe 2 tane gol attı oh dedım zaman bu zaman okadar ki sevıyor fenerbahçeyi seyretmeyı maç 2 2 bıttı çok morali bzuldu sınırlenmez ama bozulur.şansıma dedim.gecelikle nekadar öyle şey kıyafetle gelsem gece gözü bile kaymıyor yahu bakmıyor bıle nerde o eskiki kocam bukadarmı nefsine hakım olur sigara ıcer bırakır 5 ay içmez bı seye bozulur 3 paket ıcer geene 1 sene içmez bı bozulur ıcer hiçbirşeye bağımlı değil .böyle insan nasıl düzelirki kuruyorum kafamda ama cevabını bulamıyorum

bu ne disiplin ya taş olsa çatlar
insanlar neler yaşıyo.. oysa bir kaç olaydan sizi silmiş atmış.. tamam prensipleri olabilir ama bu kadarı fazla..

Allah yardımcın olsun aklım almıyo dile kolay aynı yatakta 1 sene küs kalmak bi insanın bu kadarmı katı kuralları olur oturup güzelce konuşsan yazık ediyor geçen günlerinize acaba kimbilir neler düşünüyo oda ama yok ya bi erkek 1 sene duramaz en azından cinsellik olmadan ne güzelde anlatmıssın askını valla bir solukta okudum inşaallah eskı gunlerıne dönersınız tam olark kaç senelık evlısın çocuklar kaç yasında

evet gerçekden nesli tükenmiş ve bır neslın bıreyınıde ben tukettım adam hayatın cilvesini küçük yaşlarda çekmiş kaç tane yakın arkadaşı elinde vefat etmiş neler çekmiş günlüğünü okdugumda iyice anladım 1 sene hücrede kalmış hala ayakda.öyle adam 1 sene hücrede kalacak dağlarda taşlarda yatacak yemek diye ot yiyecek her gün .ve bana yufka yüreklilik yapacak:S .bazen konuşurken ben olmasam görmeseydın benı napardın evlenırmıydın dıyordum cok zor dıyordu .galiba kötü işler yapardım aklım kayardı aile kurmasaydım demıstı ama sevmediğim insanlada evlenemezdım kızı gorunce ıcım kotu olmassa evlenmezdım demıstı

Buarada merak ettim çocuklarınız kaç yaşında? :26:

8 senelık evlıyım 6 yasında bırı diğeri 4.1 senedir evliliğimiz saymassak 7 sene

Son düzenleme:

Canım...aklıma şu geldi şimdi....sen bu foruma bunları yazdın...korkarım ki bu adam bunları da bilir...sana da hiçbir şey demez ama...???

.

senin yaptıklarının aynısını bende yapardım bana göre sen kötü bişey yapmadın benim fikrim bu en azından üzülme egr seni seviyorsa gerçekten birgün o çevirdiği sırtı sana dönecektir inşaallah

Canım...aklıma şu geldi şimdi....sen bu foruma bunları yazdın...korkarım ki bu adam bunları da bilir...sana da hiçbir şey demez ama...???

.

bilgisayarıma bakmazki asla kendısının var bitane ..görsede bişey demıyor öyle şeylere .gerçi yazdıgım şeylerde ki bazı özel hayatı gorrunce cok daaha kızar ama :s napıyım artık: ben ilk işe başladığım zaman bıle araştırmadı benı hıcbızaman araştırmazki güvenir.sadece çalıştıgım büro daki çalışanların gbtesıne kadar baktırmış emnıyettekı arkadaşlarına tehlıkelı bırı varmı dıye okadar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…