bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

Benimde takıldığım nokta şu Aynı yatakta size dokunmadan bir yıl...
Nasıl dayanabiliyor bir erkek olarak gerçekten şaşırdım eşinize

Benimde takıldığım nokta şu Aynı yatakta size dokunmadan bir yıl...
Nasıl dayanabiliyor bir erkek olarak gerçekten şaşırdım eşinize

ya cinsellıge bır okadar düşkün bir okadar bi anda bırakan birtip.dedimya canım yerı gelıyor cok sıgara ıcıyor ıckı ıcıyor benm babam cok ıcerdi sarhoş olurdu kaç senelık ıcıcı oldugu halde geçenlerde 100 rakı içti 5 saate şarkııyı türküyü açıyor gitti sonra işi vardı normal normal babam ıçse komaya gırer ama işte bakıyorsun 1 sene agzına sıgara ıckı sürmez .adamın hayatta olmazı yok herşeyi bı anda sıler:S bnı sıldınmı dedım demın yanına gıdıp .silsem bu soruyu soramazdın güzel gözlüm ceylan gözlüm güvercinim dedi..

bence hala umut var susmak beklemek yerine harekete gec bi an önce...
bide esinin bilgisayarina girme ihtimali ne?
arkadasin dedigi gibi görmesin burda yazilanlari :26:

Canım...eşin için dedimya nesli tükenmiş diye...seni okadar iyi anladım ki...eşini de çok iyi tanıdım anlattıklarından...ve öyle sevindim ki neslinin tükenmemiş

olmasına...onun bir eşini de bize vermişti Allahım ama..neyazık ki o tükendi .

.

şimdi kalktı güvercinlerin bi çiftini aldı güvercinleride okadar çok seviyorki eşimi bırakıyor geliyor omuzlarına çifti konuyor dişi erkek .şimdi 2 sinin kanatları bağlıydı açtı kuşlarla konuşuyor ya:S hadi bakalım öğlen vakti dönün dedi camdan saldı .cok güzeller ya bembeyaz palaçaları var 2 sininde takla ata ata uççuyorlar ..köpeği bile böle masum köpek .hep masum şeylerden hoşlanıyor.banada hep derdi çok masumsun hiç sesin çıkmaz .cazgır değilsin vahşi değilsin diye seni hep daha cok sevıyorum diye

Canım bak ne güzel işte hala bi umut ışığı var bence harekete geç artık
AZ Öncede dediğim gibi belkide küçük bir kıvılcım bile aşkınızı alevlendirebilir
Birbirinizi seviyorsun o belli.Ama eşinin karakterine gerçekten çok şaşırdım
Daha önce hiç böylesini duymamıştım.Ne diyelim Rabbim gönlüne göre versin

Bu ne demek şimdi ben anlayamadım. Eşiniz size bu kadar güzel şekilde mi hitap ediyor? hiç kırgın gibi bi hali yok.. anlayamadım ben şimdi. yoksa siz 1 senedir susarak hatalarınızın üstüne bi hata daha mı eklemişsiniz. bravo valla

bence hala umut var susmak beklemek yerine harekete gec bi an önce...
bide esinin bilgisayarina girme ihtimali ne?
arkadasin dedigi gibi görmesin burda yazilanlari :26:

görmez dedimya öyle takip etmez .benım bilgisayarı açmaz ...ben geçmişe kadar silerim zaten ...benım bılgısayarı actıgı yokdur şifre koydum şimdi genede nolur nolmaz diye

hep böyle konuşmaz işte kafası kırık gene bugün adam içince içindeki herşeyi döküyor ama bi kere yanlışlıkla elimi attım çekti attı .izin vermez tanıyorum ama çok güzel konuşur yemek yeriz ederiz öyle sanarsınki birşey yok.ama muahbbet etmez .yanı konuşacagı en fazla 10 sanıye bu şekil.bu belkide 1 sene dayanmama sebep hastanelik olmamama sebep

bnı sıldınmı dedım demın yanına gıdıp .silsem bu soruyu soramazdın güzel gözlüm ceylan gözlüm güvercinim dedi..

şuan çok karışık duygular içerisinde olduğumu söylemeden edemiycem inanın. siz şimdi 1 senedir aranızda soğukluk olan sustuğunuz eşinizin yanına gidip beni sildin mi dediniz? sonra o size cevap verdi. tekrar buraya gelip bize yazmaya devam mı ettiniz? nasıl oldu bu olay şimdi ben tam anlayamadım inanın

aaaa eşinizin karakterını övdük durduk ama bu ne yaaaa arkadas taş olsa catlar bu nasıl bır dısıplın bu nasıl bır ıradeymıs yahuuuu bukadarıda zor bir kaç hata yaptın dıye 1 sene surdurulur mu yaaaa karar deiştirdim Allah sana sabır wersın

diğer odada içki içiyıordu dışarı cıktı nereye dedim bekle gelicem dedi 1 çiftini aldı bende yanına gıttım söyledim işte sonra geldim yatakodasına .oda diğer odada.ne oldu kız ablanlamı yazışşıosun içinimi döküosun dedi .gülerek nerden bıldın dedim hadi ordan ablan cumartesileri erken gidiyor işe dedi ozman nıe soruosun xxxxx dedim(.kendi ismiyle hitap edilmesinden çok hoşlanıyor aşkım cicim erkeğimden nefret eder ..) bilmem dedi .okadar.gelmez zaten odaya bu saate orda durur birazdan 7 gibi yatar 10 da kalkar gene devam eder

Son düzenleme:

Canım benim anladığım kadarıyla eşin senle konuşuyo ama susmayı tercih etmişsin sanırım bu geçen zaman içerisinde doğru mu? özür falan dilenmesinden nefret eder demişsin. bana sorucak olursan şimdi bilgisayar başından kalk ve eşinin yanına git biraz ilgilen konuş ciddi ciddi bi adım at bakalım ne diycek sana hiç bi tık olmuycak mı yine aynen devam mı edicek. gerçi şuan içkili sanırım ama denemekte fayda var. seni seviyorum eskisi gibi olmak istiyorum seninle desen nolur ki? istemiyorum diycek hali yok heralde :26:

vayy be imrenerek okudum bu zamanda boyle erkek varmı ,ınanamıyorum,kocak her konuda haklı ozel hayatın ıkınız arasında kalmalı mahrem konuları 3 kısı ıle paylasmak dınımızdede haram zaten,ve bosanma lafı senın agzından cıkmıs ama ne ıcın bosandıgını anlayamadım sebep,kocan zaten sucsuzmus ole bırının sucladıgın seylerı yapacagına sen bıle ınanamıyorsunkı cunkı ole guzel bır sekılde esını tarıf etmıssınkı ,bence sen bıraz kıskanclık krızıne gırmıssın ,bıran once esıne kendını affettır kalbını kazan ,arasan bulunmaz ole bır es canım,elindekının kıymetını bıl ne bosanması hayatının hatasını yaparsın sonra pısman olmanı ıstemem.ınsallah aranız duzelır..

aynen öyle çelik olsa dayanmaz .geçen gün misafir geldi ailece .konuşurken falan hep gözlerini gözlerime kaçırıyor dalıyor gidiyor bılıyorum hala çok sevıyor .işte kadın 40 yaşında falan kocasıda o civar .kocası yani xxxx abi arabaya gitti yyyy ablada kapıda kocamda üst kattan geliyor cocuğa bakmaya gidiyorum gelcem 2 dakka dedi .yyy ablayla konuşuyoruz kapıüstü abla diyorki kocan ne sevıoyo öle seni liseli cocuklar gibi bakıyor keşke bizim herifde böyle olsa ..eşim duydu aşşa inerken .gözleri kulakları süper duyar!! .yyy abla senın koca senı cok sevıoda sen biraz dediğim dedik olmasan otoriter olmasan o koca seni canından cok seviyor dedi yyyy abla tabi utandı .eşime AAAA huyum bu babadan böyle görmüşüz dedi e senin babanıda bılıyorum köyde konuşmıyım arkasından keşke burda olsada dedi şakalaştılar öle yolcu ettik gittiler.öyle yanii

Son düzenleme:
işte canım herşeyi onda öğrendim herşeyii...ama benim masum oluşumla sessiz sakin kız olmam ne bilim bizde benım dediğim olsun istemez hiç.hep sensöyle der bende hep sen söyle gene bana söylettirir bep benım isteiğim önemli ev konusunda .doğru bir kere bile şuraya gidelim dediğimde ertelemedi ama bende onu üzecek hareket yapmadım bende hep sevdim isteği varsa hemen yaptım .bikere salak demedi aptal demedi .ama geldi bi tokat attı çenem çıktı sandım aniden ...butun suc bende mahrem konusunda bile ablam çok üzgündü bahane değil yaptıgım yanlış hemde çokk .oda öyle dedi.haramdır diye.gerçi sadece süper dedim ilgilenıyor çok kendını düşünmez dedim .sadece bu tabiki

anlıyorum senı canım gercekten bos bır anına gelmıs ole demıssın zaten artık esını cok ıyı tanıyorsun yaptıgın hataları tekrar yapacagını sanmıyorum ama esının unutamadıgı sey senın ertesı sabah bosanalım demen olmustur,sana attıgı tokattan cok daha acı bır sekılde kalbını acıtmısdır bu kelıme esının ,sana ve aılesıne cok deger verdıgı bellı ,ınan bana bole bır esım olsun usta olsun hoc onemlı deıl ,canım senı halen sevıyor kopamaz senden ve cocuklarından anlattıklarından anladıgım bu aranız duzelecek ınsallah ama zaman alacak gıbı bıraz sen ozverılı ol sakın pes etme ,bu es ınan bana deger,uyumu yakaladıgın zaman zaten hersey rayına gırmıs olcak ınsallah,bırdahada suphelenme ,sen aslında akıllı kızsın aılenı bıle dınlemeden harıka kararlar vermıssın,ama ısın ıcıne sevgı gırınce ısler degısıyor sanırım ben yasamadıgım ıcın sana tek tavsıyem sabırlı ol,esın sabrı,sevgıyı,vefayı,mertligi,cok ıyı bılıyor ,tekrar guzel haberlerını ınsallah paylasırsın.

teşekkür ederim canım anlayan birilerini görmek çok güzel inan boş anıma geldi .herşeyi onda öğrendim diyorumya aklıma geldi alçak gönülllüğü onda öğrendim havalı değildim gerçi ama artık hep burama geldı hatayı ıyıce yaptım ve bize olan oldu..çok nadirse olsa sahilde yürürken başbaşa 18 19 yaşındakı kızlar benım yanımda laf attıgı oldu .okadar şey olduki ...acısını ondan cıkarırken şuursuzca kendım çektım.tipinede öyle önem veren bırı değil yada yakışıklı sanmaz asla aynaya sadece yüzünü yıkamak ıcın gıder öyle bişey sadece dişlerine iyi bakar bide tırnaklarrna (benım tırnagım ojeli olsun yemek yemez ) .inşallah düzelecek .bu zamana kadar yazmadıysam buraya hep içimde umudum olmadıgındandı ama umudum biraz gelıyor bılmıyorum aslında değişen birşey yok ama his 2 gündür.yazdım öyle

sarhoş haliyle çok tatlı oluyor canım ya .normal romantık değildir pekigüzel sözler hep söyler gözüme bakınca çocugumza bakar gene söyler .çiçek le eve senede 2 kere en az gelir mesela 2 bayramda namazdan cıkınca kesın cıcek alır .dogum gunlerimde alır hediye çiçek .başkada romantikliği yokdur ama sarhoşken mum ışıgında yemek yıyelım en basitinden kabul eder normalken asla etmez ne mumu kız der gülerek söndürür.::S sarhoşken 2 kat daha güzel kelime yapar ağzı normalde gerektiğinde yapar öyle yani.

canım benim sana sana çok çok çok çokkkk teşekkür ederim .arkadaşlar hepınızın yorumları cok iyi .ben eşimi iyisiyle kötüsüyle anlattım ki karekterını azda olsa bilin diye ve hepınızın yorumları çok güzel ama benım son 5 aydır düşündüğüm ve haklı düşünme ihtimalim %80 olan aynı yorumu yaptıgım arkadaş bu son paragrafı ... çok teşekkür ederim .biraz olsun rahatladım sabah oldu cok nadir sabahlardım ben ...teşekkür ederim hepinize hayırlı sabahlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…