bu bir isyandır.... ruhum ,yüreğim,bedenim ve pisikolojim isyanda...

hürremciğim bugün nasılsın. paylaşmak istersen burdayız.muck.

bütün gece uyumadım.ama bu sabah daha iiyiyim...ecrin aslında bu yazdıklarım sadece içimi dökmek , ruhumda kopan fırtınadan sizleri haberdar edip , duygularımı paylaşmaktı...belkide acımı hafifletmek adına destek bile aradım kendimce..... bu sabah tüm yazdıklarımı ve yazılanları dönüp tekrar okudum.... doğru derelendirilmediği kanısına vardım... çünkü bu isyan rabbime değil,herkes şükretmem gerektiği konusunda hem fikir.... ben zaten şükreden ve yatıp kalkıp dua eden biriyim ... sadece içinde yaşadığım kaosu anlatan en iyi başlıktı....isyan.... ama olsun anlayan anladı zaten değilmi....en sinirli en kırgın en ümitsiz anlarda yalnış kelimeler ve yalnış cümlelerle kendimizi ifade ettiğimizde karşıdanda anlayış beklememek lazım değil mi? destek ise hiç bekemicen...ama iiyi oldu bu...düşünmeden fevri bi şekilde hareket edilmemesi gerektiği bi kez daha tescillendi benim gözümde...ecrin teşekkür ederim dönüp tekrar halimi sorma nezaketinde bulunduğun için....her şey gönlünce olsun canım benim....:a015:

zelişim.... var evet... ama bebek istemenin sayıyla bi alakası yok.... ben o duyguyu tattım ama tadınca daha fazla istiyor insan tadını bilmediğin bişiyi tatmak isteyebilirsin ama bide onun tadını bilip canının çekmesini kıyasla...çok farklı.... ben kızıma kardeş sözü verdim ama tutamıyorum çok fena yaaaaaa ... nası isyan etmeyeyim... artık gözümdede yaş kalmadı ... şiş bi suratla geziyorum ...ne cevap vericem kızıma boş karnımı sevip duruyo...tarifi imkansız içinde bulunduğum durumun....

hürremcim canım
bir bebeği olması için
yıllarca bekliyor insanlar
yılları bırak ömürleri boyunca
çocuk sahibi olamayanlar var
Allaha şükret ki bir çocuğun var
bol bol dua et çocuğunu sağlıklı
sıhhatli büyütebilmen için,
isyan etme, derler ya Allahın gücüne gider,
çocuğun için, eşin için, verdiği tüm nimetler
için bol bol şükret bence
hiç çocuğunun olmayacağını bilen
arkadaşlar sana çok kızabilir,
kaldı ki ben de 4 aydır uğraşıyorum bebek
için ve bende henüz bilmiyorum ömrümün
sonuna kadar anne
olup olamayacağımı....

canım arkadaşım
günaydın nasıl oldun umarım ki daha iyisindir. sevgi ile kal.
hoşcakal buralardayım gülüm görüşürüz

hürremcim canım
bir bebeği olması için
yıllarca bekliyor insanlar
yılları bırak ömürleri boyunca
çocuk sahibi olamayanlar var
Allaha şükret ki bir çocuğun var
bol bol dua et çocuğunu sağlıklı
sıhhatli büyütebilmen için,
isyan etme, derler ya Allahın gücüne gider,
çocuğun için, eşin için, verdiği tüm nimetler
için bol bol şükret bence
hiç çocuğunun olmayacağını bilen
arkadaşlar sana çok kızabilir,
kaldı ki ben de 4 aydır uğraşıyorum bebek
için ve bende henüz bilmiyorum ömrümün
sonuna kadar anne
olup olamayacağımı....

allah gönlüne göre versin canım...sende benim gibi ümitsizliğe düşme... rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın inşallah....:a015:

canım arkadaşım
günaydın nasıl oldun umarım ki daha iyisindir. sevgi ile kal.
hoşcakal buralardayım gülüm görüşürüz

canım benim... teşekkür ederim... bu sabah daha iiiyiyim..daha sağlıklı düşünebiliyorum...akşam 18.00 de dr. la randevum var... son kez gidicem... bırakıyorum tatlım... böyle karar verdim... gece, bütün gece düşündüm....sonu yok çünkü... çok oldu benim tedavi başlayalı... böyleymiş kısmet... kızımada uygun bi dille anlatıcam... ama nasıl.... çanım benim halimi sorduğun için çok sağ ol ... har şey gönlünce olsun....:a015:

canım benim ben seni çok iyi anlıyorum. çünkü benim en yakınım annem yaşamış tüm bunları.onun olmamış herkes doğurmuş teyzelerim sayılarını bilmedikleri kadar çocuk aldırmış.hatta teyzem ve eşi aldırılan çocuğun birini size verelim demiş.babam kesinlikle yok demiş. olursa bbedenimizden yoksa istemem diye.
oyüzden bunları düşün bırak biraz kendi haline.kızında alışır. bende yalnız büyüdümve çok mutluyum unutma.öpüyorum.

canım benim ben seni çok iyi anlıyorum. çünkü benim en yakınım annem yaşamış tüm bunları.onun olmamış herkes doğurmuş teyzelerim sayılarını bilmedikleri kadar çocuk aldırmış.hatta teyzem ve eşi aldırılan çocuğun birini size verelim demiş.babam kesinlikle yok demiş. olursa bbedenimizden yoksa istemem diye.
oyüzden bunları düşün bırak biraz kendi haline.kızında alışır. bende yalnız büyüdümve çok mutluyum unutma.öpüyorum.

tekrar teşekkür edrim tatlım ... zaten oluruna bıraktım artık... hayat bi şekilde devam ediyo nasılsa...ben çok yada az üzülmüşüm bişi fark etmiyo...alışıcak mecburen ... tek olmak aslında daha ii bile.. anlatıcam yavaşve tek tek. anlıcaktır benim akıllı kızım ...bu gün karne aldı benim bitanem OKUL BİRİNCİSİ olmuş teyzesi..... dün ne çok üzülmüştüm bu gün bana kızım her şeyi unutturdu... bebeğim benim....:nazar:

hürremcim canım nasılsın bugün daha iyisindir umarım canım sabret inşallah allah seninde yüzünü güldürücek...

ay çok sevindim tebrikler.kızını benim için öp. benim oğlumda okul birincisi ama daha gelmedi. gelince çıkıp kutluycaz. sizde kutlama programı yapın.oh ne güzel.

hürremcim canım nasılsın bugün daha iyisindir umarım canım sabret inşallah allah seninde yüzünü güldürücek...

bu gün iiyim canım...kızım karne aldı... ... teyzesi okul birincisi olmuş 3. sınıflar arasında .. ay çok sevindim canım bi bilsen dün ne haldeyken bu gün bak ne oldu.. kızım yüzümü güldürdü...canım o benim ....müdür teşekkür konuşması yaptı kızım kürsüye çıktı diğer okul birincileri ile ağladım çok duygulandım...allah bozmasın.. bu hiç bişiye benzemiyo...:nazar:

ay çok sevindim tebrikler.kızını benim için öp. benim oğlumda okul birincisi ama daha gelmedi. gelince çıkıp kutluycaz. sizde kutlama programı yapın.oh ne güzel.

canım allah bozmasın başarılarını daim etsin inşallah...sende yakışıklı oğlunu benim için öp ve kutla.... hak ettiler kutlamayı doğrusu ..babamız gelince plan yapıcaz bizde... çok mutlu teyzesi bi görsen....:nazar:....

oh çok şükür bu gün daha iyi gördüm inşallah dahada iyi olacaksın maşallah kızına annesi o sana bütün acılarını unutturur ona sarıl bırakma uygun bir di
llede anlat ona inan seni anlıcaktır mümkün olduğuncada kayınvalidenin ve etrafındakiilerininsöylediklerine kulak kesilme boş ver çok zor biliyorum ama biz kendimizi bırakırsak inan kimse tutamıyor ve kendimize yapmış oluyoruz kocaman öpüyorum seni mutlu olman dileğiyle allaha emanet ol

oh çok şükür bu gün daha iyi gördüm inşallah dahada iyi olacaksın maşallah kızına annesi o sana bütün acılarını unutturur ona sarıl bırakma uygun bir di
llede anlat ona inan seni anlıcaktır mümkün olduğuncada kayınvalidenin ve etrafındakiilerininsöylediklerine kulak kesilme boş ver çok zor biliyorum ama biz kendimizi bırakırsak inan kimse tutamıyor ve kendimize yapmış oluyoruz kocaman öpüyorum seni mutlu olman dileğiyle allaha emanet ol

allah razı olsun melekciğim... elimden geleni yapıcam takmamaya çalışıcam kulaklarımı tıkıcam.... belki böylesi daha hayırlı... ders olur.... kızım ya beni çok mutlu etti bu gün teyzesi çok gururlandım ... dünü unuttum sayılır...kızım sayesinde...canım o benim bitanem.. yaşama arzum herşeyim...senide tüm mutluluklar sarıp sarmalasın.herşey gönlünce olsun ...sende allaha emenet ol....

Canım Hürremcim...

Sakın isyan etme...Yüce Yaradan o kadar yüceki...verende Allah alanda... canım benim sen duanı eksik etme, bak sana birşey anlatayım...

Yengemin 18 yıl hiç çocuğu olmadı gitmediği doktor gitmediği hoca kalmadı kesinlikle çocuğun olmaz dediler...yengem artık ümidi kesti yuvadan çocuk aldı aldığı bebeğe öyle güzel baktıki bebek 1 yaşına geldi yengem hamile kaldı o doktorların kesinlikle çocuğun olmaz dediği yengem hamile kaldı şimdi aldığı çocuğun haricinde 3 çocuğu daha oldu...sakın canım isyan etme...verende Allah alanda sen inancını kaybetme...Şeniz

Hürremcim seni o kadar iyi anlayabiliyorumki bende çok kötü günler geçirdim ama şimdi rahatladım olumsuzlukları çıkarmaya çalışıyrum aklımdan.allah bana kıymet bilmem için bir iyi bir eş vermiş iyi bir iş vermiş bunları gözardı ederek isyan etmek boşunaymış.senn içinde öyle şükretmen için bir çok nedenin var şükret ve bekle.

Canım Hürremcim...

Sakın isyan etme...Yüce Yaradan o kadar yüceki...verende Allah alanda... canım benim sen duanı eksik etme, bak sana birşey anlatayım...

Yengemin 18 yıl hiç çocuğu olmadı gitmediği doktor gitmediği hoca kalmadı kesinlikle çocuğun olmaz dediler...yengem artık ümidi kesti yuvadan çocuk aldı aldığı bebeğe öyle güzel baktıki bebek 1 yaşına geldi yengem hamile kaldı o doktorların kesinlikle çocuğun olmaz dediği yengem hamile kaldı şimdi aldığı çocuğun haricinde 3 çocuğu daha oldu...sakın canım isyan etme...verende Allah alanda sen inancını kaybetme...Şeniz
eylülcüğüm...bu isyan haşa rabbıma değil bitanem....benim inancım kendime göre tam... allahıma şükürler olsun...ama bu tamamen farklı bi isyan... neyse bak allahın işine yaw... rabbim çok büyük... banada imkansız diyo dr. hayırlısı bakalım.... en çok gücüme giden kızımın boş karnımı sevip okşaması ....hadi kardeşim gel artık deyip ellerini o minik elleini açıp dua etmesi beni iyice bunaltıyo.. kahrediyo....bi şekilde anlatıcam ama nasıl...canım benim o...üzülmesini hiç istemiyorum. o ağlayınca ben mahvoluyorum.... canım ilgine çok teşekkür ederim sağ ol tatlım...:a015:

Hürremcim seni o kadar iyi anlayabiliyorumki bende çok kötü günler geçirdim ama şimdi rahatladım olumsuzlukları çıkarmaya çalışıyrum aklımdan.allah bana kıymet bilmem için bir iyi bir eş vermiş iyi bir iş vermiş bunları gözardı ederek isyan etmek boşunaymış.senn içinde öyle şükretmen için bir çok nedenin var şükret ve bekle.

canım çok teşekkür ederim... bu gün daha iyiyim... daha sağlıklı düşünebiliyorum.. allahıma binlerce şükürler olsumn... ama benim isyanım haşa rabbime değil... canım allah gönlüne göre versin... rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın....:a015:

X