bu bir isyandır.... ruhum ,yüreğim,bedenim ve pisikolojim isyanda...

zelişim.... var evet... ama bebek istemenin sayıyla bi alakası yok.... ben o duyguyu tattım ama tadınca daha fazla istiyor insan tadını bilmediğin bişiyi tatmak isteyebilirsin ama bide onun tadını bilip canının çekmesini kıyasla...çok farklı.... ben kızıma kardeş sözü verdim ama tutamıyorum çok fena yaaaaaa ... nası isyan etmeyeyim... artık gözümdede yaş kalmadı ... şiş bi suratla geziyorum ...ne cevap vericem kızıma boş karnımı sevip duruyo...tarifi imkansız içinde bulunduğum durumun....

Yapma böyle öncelikle pes etmemelisin...Sonra HİÇ ANNE olamayanlar var onları düşün.Bak cenabı hak sana bir evlat bağışlamış...Ben ANNELİĞİ henüz tatmadım ama daha çok özlem içindeyim EVET İNSAN YAŞAMADIĞI BİR ŞEYE ÖZLEM DUYUYOR HÜRREM..
Sende pes etme sakın çocuğuna sıkı sıkı sarıl ve bekle..Cenabı Hak elbet dualarını boş çıkarmaz ama herşeyin zamanı var unutma arkadaşım...

hurrem ablaaaam canimmm
yaaa yapmaaa yaa iste boylee benide uzuyossuun
ne demek isyanlardayim allaha hep dua et daima allah mutlaka duyacaktir seni
belkide hakkinda hayirlisi olan bu neden ters dusunuyosun
bak bitane kiz vermis allah sana saglikli sihhatli !!!!!!!
olmasi icin heep dua edicem
ama olmassada kizini en iyi sartlar altinda yetistir
ona birde oglun gibi bir damat nasip eder allah torunlarini seversin
ama heeeep dua edicem sana
sakin uzulmee

canım hürrem çok üzüldüm ama sakın umudunu yitirme allahım sabrımızı deniyor allah sevdiği kullarına dert keder verirmişki şükretmesini biliyormu diye.ben çocukluğumdan bu yana kolay gelmedim 6 yaşında pencereden düştüm yoğun bakımda günlerce yattım ama isyan etmedim daha sonra 18 yaşında tumör hastalığını yendim yilmadım 25 yaşında evlendim çok güzel gidiyor ve hamilede kaldım ama bebeğimi 29 haftalıkken dünyaya getirdim ve allahım o mutluluğuda çok gördü bebeğim 4 gün sonra ölmüş bundada ölümden dönmüşüm hiç uyanmadan 4 gün uyumuşum dr umut kesildi derlerken ben yine yılmadım ve gözümü açtım bunada şükür dedim.allahım şimdi tekrar hamilelik istiyorum olmuyo demekki hayırlı gün yıl neyse o olsun diyorum rabbim herşeyin hayırlısını en güzelini nasip eder işallah sakın sende yılma isyan etme her zaman şükret o bilir vakti gelince en güzelini verir

hurrem ablaaaam canimmm
yaaa yapmaaa yaa iste boylee benide uzuyossuun
ne demek isyanlardayim allaha hep dua et daima allah mutlaka duyacaktir seni
belkide hakkinda hayirlisi olan bu neden ters dusunuyosun
bak bitane kiz vermis allah sana saglikli sihhatli !!!!!!!
olmasi icin heep dua edicem
ama olmassada kizini en iyi sartlar altinda yetistir
ona birde oglun gibi bir damat nasip eder allah torunlarini seversin
ama heeeep dua edicem sana
sakin uzulmee

canım kardeşim benimmmm... çok teşekkür ederim bitanem... ama rabbimle ters düşmüyom canım benim... bu haşa rabbime isyan değil bitanem.....yavruma verdiğim kardeş sözünü tutamamanın feryadı....belki böylesi hayırlı... rabbim bilir...allah yavruma sağlık sıhat versin . ben herşeye razıyım ... onada bi şekilde açıklıcaz elbette... dualarını eksik etme ne olur....:a015:

canım hürrem çok üzüldüm ama sakın umudunu yitirme allahım sabrımızı deniyor allah sevdiği kullarına dert keder verirmişki şükretmesini biliyormu diye.ben çocukluğumdan bu yana kolay gelmedim 6 yaşında pencereden düştüm yoğun bakımda günlerce yattım ama isyan etmedim daha sonra 18 yaşında tumör hastalığını yendim yilmadım 25 yaşında evlendim çok güzel gidiyor ve hamilede kaldım ama bebeğimi 29 haftalıkken dünyaya getirdim ve allahım o mutluluğuda çok gördü bebeğim 4 gün sonra ölmüş bundada ölümden dönmüşüm hiç uyanmadan 4 gün uyumuşum dr umut kesildi derlerken ben yine yılmadım ve gözümü açtım bunada şükür dedim.allahım şimdi tekrar hamilelik istiyorum olmuyo demekki hayırlı gün yıl neyse o olsun diyorum rabbim herşeyin hayırlısını en güzelini nasip eder işallah sakın sende yılma isyan etme her zaman şükret o bilir vakti gelince en güzelini verir
allah hepimizin yardımcısı olsun.... çok şey atlatmışsın... rabbim büyük...şimdi iyisin değilmi? okuyunca ağladım bitanem... allah anana babana eşine ilerde doğacak bebeğine seni bağışlasın...ben şükür eden ,besmelesiz kalkmayan bi kızım dualarım her daim dudaklarımda... bunlar gerçi allahla kul arasında ,sadece beni şükretmeyen nankör biri sanma diye belirttim...canım inşallah iiyi dileklerini rabbim duyar ....ümitle bekliyorum....hayırda şerde allahtan... rabbin en iyisini bilir...dilerim senide rabbimin mucizeleri en kısa zamanda aydınlatır....:a015:

Bence kızın olduğu için ALLAH'A şükretmelisin.Bence senin bu yapmış olduğun çok büyük bir isyan.Çoğumuz anne kelimesini hayatımızda bir kez bile duyabilmek için gece gündüz Allah'a yalvarır yakarırken,bence senin bu yapmış olduğun inan hiç hoş değil.Haklısın anne olmayı istemek,yeniden o duyguyu tatmayı istemek çok doğal,çok hoş bir istek ama bu kadar da derin üzüntü duyman bence gereksiz.Zamana bırak,belki mucizelere tanık olacaksın.Bir de senden daha umutsuz durumda olanları düşün Hürremcim,hiç anne olamayacakları...

Bence kızın olduğu için ALLAH'A şükretmelisin.Bence senin bu yapmış olduğun çok büyük bir isyan.Çoğumuz anne kelimesini hayatımızda bir kez bile duyabilmek için gece gündüz Allah'a yalvarır yakarırken,bence senin bu yapmış olduğun inan hiç hoş değil.Haklısın anne olmayı istemek,yeniden o duyguyu tatmayı istemek çok doğal,çok hoş bir istek ama bu kadar da derin üzüntü duyman bence gereksiz.Zamana bırak,belki mucizelere tanık olacaksın.Bir de senden daha umutsuz durumda olanları düşün Hürremcim,hiç anne olamayacakları...
rabbim bana bir evlat bahşetti diye şükretmediğimi nereden çıkardın arkadaşım.... ben sizlere saygılı, ve bu gibi durumda olupta acı çeken arkadaşlarıma dualarla destek sağlamaya çalışan,ve sadece ... sadece o anki yoğun duygularımı sizinle paylaşıp dertleşmek isteyen bir k.k. üyesiyim... bir iki çift tatlı söze muhtaçtım o an...kırılgandım... üzgün ve çaresizdim yani size ihtiyacım vardı... şimdi iyiyim... geçti... ama paylaşımlarınız, desteğiniz, beni rahatlatmadı aslında sadece üzdü... kiminiz,şükret kızına bişey olmasın allah verir allah alır bile demekten çekinmedi bi anneye... ne acı... oysa benim isyanım, haşa rabbime değil asla... kızıma çok istediği o kardeşi verememenin acısıyla yazılmış kelimelerden oluşan yalnış cümlelere en uygun başlık tı - isyan-...ama olsun ...ben bi şekilde anlatıcam kızıma çok üzülecek belki ama oda annesi gibi kabullenecek elbet....rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın inşallah...:a015:

hürrem bak bi geleceğim oraya hala bu ne karamsarlık. sana sadece oluruna bırak dedik ne malum olmayacağı.bak çok üzüyorsun beni.lütfen oldumu gülüm.öpüyorum.haaa kutlamayı yaptınız mı kızınla.bizimki süperdi inş sizinkide süper geçmiştir.hoşçakal.

allah hepimizin yardımcısı olsun.... çok şey atlatmışsın... rabbim büyük...şimdi iyisin değilmi? okuyunca ağladım bitanem... allah anana babana eşine ilerde doğacak bebeğine seni bağışlasın...ben şükür eden ,besmelesiz kalkmayan bi kızım dualarım her daim dudaklarımda... bunlar gerçi allahla kul arasında ,sadece beni şükretmeyen nankör biri sanma diye belirttim...canım inşallah iiyi dileklerini rabbim duyar ....ümitle bekliyorum....hayırda şerde allahtan... rabbin en iyisini bilir...dilerim senide rabbimin mucizeleri en kısa zamanda aydınlatır....:a015:

allahım sevdiklerimizden ayırmasın çok şey atlattım napıyım buda benim kaderim diyorum.allahım hepimizin üzünü güldürür işallah eminimki senin dualarında karşılık bulacak tıp ilerledi mucizeler olur işallah ikiz üçüz gibi.allahım gönlüne göre versin zamanını o bilir dualarım hepinizle senin içinde hergün dua edecem sakın yılma hep güçlü ol

hürremcim kızın varmış ne güzel allahım ona uzun ömür versin evlat sevgisini tadıyorsun işallah bizlerde tadarız ikincide zamanla olur zamana bırak

allahım sevdiklerimizden ayırmasın çok şey atlattım napıyım buda benim kaderim diyorum.allahım hepimizin üzünü güldürür işallah eminimki senin dualarında karşılık bulacak tıp ilerledi mucizeler olur işallah ikiz üçüz gibi.allahım gönlüne göre versin zamanını o bilir dualarım hepinizle senin içinde hergün dua edecem sakın yılma hep güçlü ol

allah razı olsun rebelciğim... rabbim dualarını duysun inşallah...tıp da mucizelerle dolu ... rabbimde de bin katı mucizeler var... biri inşallah bizi bulur...benim işim zira mucizelere kaldı... dün dr. gittim canım ... dr. artık uğraşmanın anlamı olmadığını söyledi, boşuna kendini , ruhunu ve bedenini yıpratıyorsun dedi... zaten nerdeyse gitmediğim dr. kalmadı... bizde tedaviyi bırakma kararı aldık... herşey allahtan... belki böylesi daha hayırlı...:a015:

merhaba zeliş82 aslında bende senle dertleşmek isterim çünkü benimde ikinci bebeğim olmuyor onbir ay oldu ve ben her ay hüsrana uğruyorum.napalım nasipte yokmuş diyorum ama canımda sıkılmıyor değil hani....

kıvırcık tatlım... bende aynı durumdayım... ben bide 12 aydır yoğun tedavi oluyordum... 9 yıldırda korunmuyorum... olmadı mı olmuyor... çok üzgünüm ... artık kabullenmek durumunda kaldım... kızıma bi şekilde anlatıcam oda kabullenecek elbet... ne yapalım kısmette yok muş... ama dualara devam elbette...rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın inşallah...:a015:

hürremcim kızın varmış ne güzel allahım ona uzun ömür versin evlat sevgisini tadıyorsun işallah bizlerde tadarız ikincide zamanla olur zamana bırak

inşallah rebelciğim... allah herkese nasib etsin inşallah... rabbim büyük... benim dualarım önce size... :a015:

hürrem bak bi geleceğim oraya hala bu ne karamsarlık. sana sadece oluruna bırak dedik ne malum olmayacağı.bak çok üzüyorsun beni.lütfen oldumu gülüm.öpüyorum.haaa kutlamayı yaptınız mı kızınla.bizimki süperdi inş sizinkide süper geçmiştir.hoşçakal.

yok ecrin iiyiim inan ki... sen üzülme gülüm.... dün gittim dr.a... ....................... evet tatlım kutlamayı yaptık bizimkide çok iiyi geçti diğer süprizler gün be gün gelecek prensese....ayy bi mutluki görme... o sevindikce bende onunla sevindim ... sizinde güzel geçmiş... kim bilir oğluşun ne sevindiii...başarıları daim olsun inşallah....

hürrem yapma canım bu şekilde yaparak hem kendine hem kızına haksızlık etmiş oluyosun isyan edecek bişey yok bence şükret ki mevlamın gücüne gitmesin işte mucize olmuş zaten sana bak bir tane vermiş ya hiç bebeğin olmadan dr sana anne olman imkansız deseydi bi de böyle bak hayatına işte mucize burda hiç olmazsa tadına bakmışın anne olmanın bebek sahibi olmanın onu dünyaya getirmenin onu emzirmenin peki ya hiç olamayanlar onlar ne yapsın güzelim senin bir tane bebeğin varken isyan etmeye hakkın yok bence belki bana kızacaksın ama isyanına katılmıyorum...
teşekkürler cemrem yorumun için.... benim isyanım haşa rabbime değil ki....
kızımın çok istediği kardeşi ona verememenin ızdırabı...boş bulunup söz verdim... yavrumda,boş karnımı sevip duruyo... acım 2ye katlanıyo..... canım allah gönlüne göre versin... tekrar yorumun için teşekkür ederim...:a015:

tatlım seni çok seviyorum biliyorsun kkda sevdğim insanlardan birisn,canını sıkma güzelim ben eminim bir gün rabbimin dualarını kabul edecegınden,
dualarım seninle şeker kız:)
saglıcakla kal..
en yakın zamanda gusel haberlerını almak umudyla!

kıvırcık canım benımle dertleşmek istediğini söyledin canım ben herzaman dertleşmeye hazırım guzelim...

tatlım seni çok seviyorum biliyorsun kkda sevdğim insanlardan birisn,canını sıkma güzelim ben eminim bir gün rabbimin dualarını kabul edecegınden,
dualarım seninle şeker kız:)
saglıcakla kal..
en yakın zamanda gusel haberlerını almak umudyla!

canım , bitanecik kelebeğim... rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.... iyi dileklerin için çok teşekkürler..... esas senin güzel haberlerini bekliyorum.. seni kocaman öptüm..narin kelebek....:a015:

Hürremcim, canım arkadaşım acını yürekten hissettiyorum :a015:

ALLAH RAZI OLSUN... GERÇEKTEN ZOR Bİ DURUM.... RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN... NEZAKETİN, YAKLAŞIMIN,HASSASİYETİN VE BU PİSİKOLOJİDE OLAN BİRİNE TAVRIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....RABBİM SENİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATSIN İNŞALLAH....:a015:

X