bu bir isyandır.... ruhum ,yüreğim,bedenim ve pisikolojim isyanda...

şu an belirtiğin gibi sersemlemiş, hırpalanmış,kırılmış.... v.s... bir ruh hali içindeyim. herkes bebek ister ,kimi daha çok kimi en çok ama bu dereceyi hep biz belirleriz. en çok ben istiyorum sanırız ... insan oğlu beşer ,bazen şaşar...kelimeleri doğru kullanamadım belki....tabiki herkes anneliği tatsın... 2. kez,3. kez.. ne kadar istiyosa... bazen olmuyo... arzucuğum sende inşallah en kısa zamanda anneliği tadarsın... ne kutsal olduğunu anlarsın....' benim evladım var çok şükür'.bu cümleyi yazmadım diye şükretmediğimi umarım düşünmemişsindır..akşam sabah ,yatıp kalkıp şükrediyorum...ben sadece çaresizliğimi hayal kırıklığımı sizinle paylaşmak istemiştim hepsi bu.... ve ben kızımı ilgimden alakamdan ve sevginden hiç mahrum etmem..o içinde bulunduğum ruh halinden bile habersiz... bi kardeş istiyor ve yavrum boş karnımı sevip duruyor... belli etmemek adına herşey yolundaymış gibi davranıyorum... sadece sizinle paylaşabiliyorum diye yazmıştım tüm bunları... kımseyi.incitmek istemedim...ama yalnış algılandı...neyse allah biliyo...her şey gönlünce olsun...:a015:

cvnm tesekkurler allahım sana sabır versın ve hepımıze unutma bu dunyada ımkansız dıye bır sey var ımkansız olan tek sey ölüm opdum senı hoscakal a.s.

canım benim inan sen bizleri yalnış anladın bu gün çok streslisin galiba ama seni imanınla yargılamadık bir çocuğun var ikinciyi hak etmiyorsunda demedik bir kere anneliği tadan müptelası oluyor demişsin bu doğru ben bebeğimi kaybettim ama hala kabullenemedim inan şu an hamile olabilmek için neler yapmazdımki benimde tıbbi yardım olmadan tekrar o duyguyu yaşamam imkansızmış inanki bebeğimi kaybettiğim ilk günlerde senin bu hissettiklerinin daha fazlasını hissettim faydası olmadı şimdide toparlandım sende toparlanacaksın buna inanıyorum bu tür düşünceler hemen herkesin aklından geçmiştir sakın bizleri yalnış anlama benimde senin gibi şansım düşük senin bir kızın benim ise ölü sadece hayalleri kalmış bebeğim var yani sen şanslısın beterin beteri var kayınvalidenin söylediklerini yeni okudum allah ıslah etsin onu diyorum sakın üzülme canım benide yalnış anlama kib dualarım hepimize rabbim tez zamanda bebeklerimizi gönderir inşallah amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

amin pembeciğim.canım benim... dediğin gibi belkide hayırlısı bu... toparlanıcam inşallah bitanem zaman en iiyi ilaç... allah sabrını veriyor... çekemeyeceğimiz dert vermez rabbim... sağ ol tekrar... allah seninde gönlüne göre versin inşallah...:a015:

aşkolsun yaa ne bu karamsarlık.dur bakalım ben ilk doktora gittiğimde tedavi için bir hasta geldi kocasıyla.adam bitmiş tükenmiş saçlar ağarmış sefil gibi.kadın şişman kullandığı ilaçlardan.çıktılar odadan ellerimde bebeğin resmi 2.5 aylık.allahım bayılacak gibi oldum.ağlamak istedim mutluluktan.resme bakabilirmiyim dedim.gösterdi adam dediki bzize 13 yılın hediye ded.ayy utandım kendimden. yürüyerek gittiler.bişeyleri istiyosak fedakarlık etmeyide bilcez.kader kısmet işi bu işler.eşinle sen sağlıklımısın.olacak inşallah ama isayan edersen olmaz.lütfen sakin ol.unut biraz.dinlen.kolay değil biliyorum haklısın.ama tevekkülü elden bırakmamak gerek.

teşekkür ederim... inşallah herkes her istediğine kavuşur..doğru diyosun biz anneyiz... herşeye katlanırız..ümidimiz bitmez...şimdi biraz kırgın ve yorgunum... keimeler buğazımda düğümleniyo..bi taraftan eşime bitaraftan kızıma bişey belli etmemeye çabalıyorum... onlarda üzülmesin diye... allah büyük... hakkımızda hayırlısı buysa başımla beraber kabulümdür...rabbim bizide mucizelerinle aydınlat.....:a015:

inşallah rabbim dualarını duyar ve senide mucizeleriyle aydınlatır....:a015:

hürremcim sana kizmiyorum böyle bir hakkim yok ve su anki psikolojik durumun eminim iyi deyil...ama bak yaptigin resmen isyan etmek .... önce buna bir son ver bence... allahtan gelen herseyi kabul et.... ve daha sonra bunu kizina uygun bir sekilde acikla..bence sen kizima ne diyecegim diyerek icindeki acidan bahsetmeye calisiyosun veya biraz olsun isyanini bastirmaya...sakin canim sakiin yapma bunu...beterin beteri var herseyde bir hayir var...bunu unutma lütfen...ben 25 yasindayim ve 10 senedir erken menepozdayim hic cocugum yok...gittigim sayisiz doktorlardan aldigim cevaplar hepsi ayni.... ´´siz hicbirzaman anne olamicaksiniz`` ben bunu defalarca duydum her defasinda beynimden asagi kaynar sular döküldü....ama ben daha birkez olsun neden allahim demedim.. allaha yöneldim..yalvariyorum...o isterse hersey olur hersey... yer gök onun sayesinde duruyor...biraktigi anda neler olabilecegini tahmin bile edemiyoruz dimi... yani canim demek istedigim rabbim okadar güclü ve tek... isyan etmenin hic bir faydasi yok,aksine zarari var hem cok günah hem bosuna günaha girme,ve kendine eziyet etme daha cok bunalima girersin... ben bi kızım var diye tekrar anne olma hakkını kaybediyomuyum demissin .... canim benim bu ne seniin elinde ne aysenin nede fatmanin...Rabbimin elinde...o öyle uygun gördü belki... belki seni deniyo... ben bu kuluma bir evlat verdim,bunuda vermiyim bakalim ne yapacak isyanmi edecek yoksa benden gelene razi olup sükredip yalvaracakmi ...güzel kardesim bunlari lütfen düsün..benim gibi hic evlat sevgisi tatmayanlari, tadamayanlari düsün canim...allah büyük ...nereden biliyorsun seni sonunda mükafatlandirmayacagini canim umarim yorumumum kirici olmamistir ve beni yanlis anlamamissindir...:1hug: canim sana tek tavsiyem dua et dualar hicbirzaman geri cevrilmez ancak ertelenir.... canim benim allaha emanet ol allah yar ve yardimcimiz olsun ...sevgiyle kal:1hug:

sernanaz. canım çok teşekkür edrim... pek sağlıklı sayılmam ama yinede rabbimin mucizelerini ümtle bekliyorum.... rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın inşallah....:a015:

arkadaşım üzülme nolur allahtan ümit hiçbir zaman kesilmez bak kendinde diyosn allah sınıyor bizi arkadaşım benim de 8 yıl oldu bizde hiç korunmadık ama olmuyor işte hayırlısı böyleymiş diyorm duamı ediyorm oturuyorm yerime yapacak hiçbir şeyimiz yok canm arkadaşım hakkımızda böyle hayırlıymış napalım ama olaak bak görürsün sen vazgeçtiğin zaman gelecek sana meleğin nolur üzülme bol bol dua et hakkında hayırlısını iste arkadaşım güzel allahım inş bizede hayırlısıyla verecek bak göreceksin ümidini hiç bir zaman yitirme arkadaşım allah sabır versin cümlemize bebek hasreti çekenlere

teşekkür edrerim... bende erken menapozdayım kader arkadaşım...allah hakkımızda hayırlısını versin seni de rabbim mucizeleriyle aydınlatsın...:a015:

canım benim ne guzel söylemişsin bu bir sınav...ama senin 1 tane cocugun yokmu??

sağ ol arkadaşım çok teşekkür ederim yaklaşımın için... rabbim büyük... bekliyorum mucizelerini sabırla . dualarla... rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın inşallah....:a015:

canım benim ne guzel söylemişsin bu bir sınav...ama senin 1 tane cocugun yokmu??

var canım 1 kızım var zaten o çok kardeş istiyor... yavrum boş karnımı sevip duruyor...açıklayamıyorum tabi... ama zamanı gelip ,bigün anlıcak....allahım ona ömürler sağlık sıhat versin.. allah olmayanlarada versin... ben eşim dahil kımseyle bu konuyu konuşamadığım için sizinle paylaştım uygularımı sürçüli ihsan ettiysem affola...senağlama

alize teşekkür ederim canım ....:a015:inşallah...

allah hepimizi affetsin ... rabbim senide mucizeleriyle aydınlatsın...:a015:

bak canım yazını okurken o kadar duygulandımki anlatamam ve isyan etmenede çok üzüldüm.

bir yazını okudum dur kopyalayayım anlatacam;
zelişim.... var evet... ama bebek istemenin sayıyla bi alakası yok.... ben o duyguyu tattım ama tadınca daha fazla istiyor insan tadını bilmediğin bişiyi tatmak isteyebilirsin ama bide onun tadını bilip canının çekmesini kıyasla...çok farklı.... ben kızıma kardeş sözü verdim ama tutamıyorum çok fena yaaaaaa ... nası isyan etmeyeyim... artık gözümdede yaş kalmadı ... şiş bi suratla geziyorum ...ne cevap vericem kızıma boş karnımı sevip duruyo...tarifi imkansız içinde bulunduğum durumun....

bak tamam burda çok güzel demişin tatmayan ister tadan daha ister ama bence elindekinin değerini bil,bak bana 3 yıldır bebeğim olmuyor üstüne birde eşimin spermi çok düşük benim anne olma ihtimalimde çok düşük ama benim daha ilk bebeğim bile olmadı o tadı tadamadım belki hiç tadamayacam ama yinede allah ıma sığımdım bizi nasıl yarattıysa bize nasıl can verdiyse yine benim dünyaya can getirmem için içime bir can verecek belkide hiç ama önemli olan benim kocamla mutlu olmam.sanada tavsiyem eşine ve kızına sıkı sıkı sarıl ve zamanı bekle alnına yazıldıysa 2.gelir kollarna,bide kızına uygun dille rahatsız olduğunu kardeşin daha geleceğini söyle:))
kendini üzmeye ve isyan etmene gerek hiç bir şey yok allah bu yavruna uzun ömür versin .kendine iyi bak allah ına sığın...

ilgine alakana teşekkür ederim... iyi dileklerin için de çok sağol ... allak seninde gönlüne göre versin canım benim...:a015:

: çok teşekkür ederim canım şu an daha iyiyim... kızıma belli etmiyorum ....biraz daha geçsin uygun bi dille söylücem...eğer yazımda sana kötü bi hissiyat geçirdiysem inanki bu sadece kederden ve çaresizlikten...çok zor ...beni zaten anlıyorsun tarife gerek yok .. yaklaşımım,nezaketin ve iiyi dileklerin için çok teşekkür ederim. rabbim senide mucizeleriyle aydınletsın....inşallah...:a015:

hürrem yapma canım bu şekilde yaparak hem kendine hem kızına haksızlık etmiş oluyosun isyan edecek bişey yok bence şükret ki mevlamın gücüne gitmesin işte mucize olmuş zaten sana bak bir tane vermiş ya hiç bebeğin olmadan dr sana anne olman imkansız deseydi bi de böyle bak hayatına işte mucize burda hiç olmazsa tadına bakmışın anne olmanın bebek sahibi olmanın onu dünyaya getirmenin onu emzirmenin peki ya hiç olamayanlar onlar ne yapsın güzelim senin bir tane bebeğin varken isyan etmeye hakkın yok bence belki bana kızacaksın ama isyanına katılmıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…