bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

Evet canım yok üzülmüyorum daha ilk denemede olması çok zordu zaten.ki benim şuanda üzülmeye de hakkım yok diye düşünüyorum çünkü ablamın 8 yıl çocuğu olmadı,defalarca tüp bebek tedavisi oldu yine olmadı.En son tedavide Allah nasip etti.Ablam 6 aylık hamile.ikiz bebek bekliyoduk,iki kızımız olcaktı ama dün çok kötü bi haberle sarsıldım.kızlarımızın birisi ölmüş o kadar üzüldüm ki,kendimi onun yerine koydum ve kahroldum.şimdi Allahıma diğerini ablamlara bağışlaması için dua ediyorum.Onu düşündükten sonra benim şimdiden üzülmemin ne kadar saçma olduğunu anladım.Allah çocuğu olmayan herkese,isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla bebek versin,hamile olanlara da hayırlı doğumlar nasip etsin.

canım ikizlerinizden birine çok üzüldüm yaaaaaa
ablan iyimi peki diğer bebiş iyimi canım ya?

Kizlar Bebek Bekliyenlere Hayirli Olsun Bende Anne Olmak Istiyorum Ama Doktorumuz 3ay Daha Beklememizi Söyledi Onun Için Biz Daha Beklemedeyiz

Ve şunuda Sizlerle Paylaşmak Isterim Hayatta Herşey Bizler Için Sevinçte üzüntüde Hiçbirşeye çok üzülmemeli Vede çok Sevinilmemeli Bende Birkaç Defa Rahatsizlandim 2kürtajim 2 Düşügüm Yani 4tane Bebegimi Kaybettim Allah Hayirlisiyla Herkezin Kucagini Doldursun

canım geçmiş olsun allah sabır versin umarım bu seferki problemsiz bir şekilde gelir ve sağlıcakla kucağına alırsınn

Çok sağolun kızlar diğer bebeğimiz iyi çok şükür ama ablam şuanda hastanede kontrol altında,bebeklerimizden biri kan pıhtılaşmasından dolayı ölmüş,diğerinde Allaha çok şükür sorun yok ama tekrar pıhtı atması anneye de zarar verebilirmiş o yüzden ablam hastanede kalıyo.

ceylancım çok sağol.Allah hepimizi korusun.Sen nasılsın,çalışmalar nasıl gidiyo,inşallah ay sonunda hamile olursun ::))

slm canım, bende bu ay sonu regl olduktan sonra hamile kalmayı çok istiyorum, o yüzden heyecanlıyım biraz, ya olmazsa diye de çok korkuyorum, yatıyorum kalkıyorum hep aynı sabit fikir, delirmek üzereyim:çok üzgünüm:

ceylancım çok sağol.Allah hepimizi korusun.Sen nasılsın,çalışmalar nasıl gidiyo,inşallah ay sonunda hamile olursun ::))

canım iyiyim bende napıym okuldan yeni geldim nöbetçiydim bide yorgunluktan ölüyorum
inşallah canım ya ilk denemede bakalım ne olacak merakla bekliyorum umarım bu sefer seninde olur missciimmm

canım çok fazla düşünmemeye çalış insan ister istemez düşünüyo ama allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak hepimizin o yüzden biz ne kadar düşünürsek düşünelim sonucu değiştiremiycez değilmi o yüzden canını çok sıkma tatlımm
peki ayın kaçı gibi başlıyosun denemeye?

slm kızlar on gün kaldı adetime bu günler nasıl geçicek bilmiyorum sizin çalışmalar ne alemde ben bu ay biraz ümitsizim nedense olmadı gibi geliyo bana allahım en yakın zamanda bütün isteyenlere nasip eder inş

kızlar ben de bugün adetimin 4. günündeyim bakalım bu ay nasıl olacak inşallah hepimiz hayırlısıyla hamile oluruz yaa :) hepimiz için dua ediyorum

aslında takmamak lazım ben ay sonuna doğru regl oluyorum 25'i gibi, ondan sonra istiyorum ama. İnşallah bir an önce olur, Allah isteyen herkese nasip etsina.s.

kızlar selam tekrar işlerim vardı giremedim nete ay kızlar inşallah güzel dualarınız ve dualarım gerçek olsun inşallah canlarım
misslinguist canım nasılsınnn yeni bir umut başlıyor senin için pozitif olcaz hepimiz ok?

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur
ospelias

ospelias canım ekledim seni ilsenim ya benimde çok var daha ayın 30unu bekliyorum bakalım inşallah hayırlı haberler alırız birbirimizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…