bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

sağol muzurperi ben de öyle bişey duymuştum ama kendimi de eşimi de adet lekesi diye inandırmaya çalışıyorum.Umarım ya hemen gelir devamı yada hiç gelmez.Yani birkaçgün daha umutlanıp da sonra gelirse daha çok üzülürüm.Hayırlısı bakalım.Sağol canım yinede iyi düşüncelerin için.Ceylan bizi de listene almışsın çok sağol:)

sağol muzurperi ben de öyle bişey duymuştum ama kendimi de eşimi de adet lekesi diye inandırmaya çalışıyorum.Umarım ya hemen gelir devamı yada hiç gelmez.Yani birkaçgün daha umutlanıp da sonra gelirse daha çok üzülürüm.Hayırlısı bakalım.Sağol canım yinede iyi düşüncelerin için.Ceylan bizi de listene almışsın çok sağol:)

canım ya umarım hamilesindir tatlım test falan yaptınmı peki umarım hamilesindir ve adetin gelmez canım lekelenme diyosun inşallah yerleşme kanamasıdr canım bak haberlerini bekliyoruz ona göre canımm hayırlısıylaa.s.

bugün adetimin 28. günü ama benim normalde 31-32 günde olur daha günüm bile gelmedi yani.Lekelenme de kesildi zaten ama kasık ağrısı devam ediyo.sağol canım güzel dileklerin için.hayırlısı...

ay dur bakalım birkaç gün sonra noluyo lekelenmenin kesilmesi güzel bişiy bence çok da umutlandırmak istemem ama bebişler yerleşirken olabiliyormuş öyle accıcık.umarım güzel haberlerini alırız birkaç güne kadar canım
peki d k hapı kullanmışmıydın?

bide gerçekten linguistmisin merak ettim de?:))öyleysen biraz mesleşdaş sayılırız

yok canım ben hap kullanmadım hiç.Evet linguist sayılırım:) linguistics okudum ünv de şimdi öğretmenim

çok güzel ya bende ingilizce öğretmeniyim ucundan meslekdaş sayılırız hadi bakalım güzel haberlerle görüşmek dileğiyle

ben de ingilizce öğretmeniyim :) bide varya benim adet öncesi lekenmem olur zaten.Bu da ondandır yani ,sen de umutlanma :)) çok sağol yine de

caylancım bana mesaj atmıssın ama cevap veremiyorum cunku senin ozel mesj alma kutun kapalı.
soyle acıklayayım. dedigininin cozumunu ben bulamadım malesef. yapay olanlardan kullanmıyorum. dogal olanu kullanıyoruz bazen.ama genelde kullanmamaya calıssam da genelde oyle olabiliyor ancak.

bugün adetimin 28. günü ama benim normalde 31-32 günde olur daha günüm bile gelmedi yani.Lekelenme de kesildi zaten ama kasık ağrısı devam ediyo.sağol canım güzel dileklerin için.hayırlısı...

ayy valla içimden bi ses hamilesin diyoo tabi ümitlendirmek istemem ama lekelenme kesildiye yaaaaaaaaa inşallah hamilesindira.s.

slm kıslar benim bu ikinci denemem olcak. gecen ay olmadı. inşallah bu ay olur.

muzurperi çok teşekkür ederim canım ama leke kesilmemiş malesef.Az az devam ediyo ben ümidi kestim artık inşallah bi sonraki aya hepimiz hamile oluruz :))

muzurperi çok teşekkür ederim canım ama leke kesilmemiş malesef.Az az devam ediyo ben ümidi kestim artık inşallah bi sonraki aya hepimiz hamile oluruz :))

canım olsun allah hepimizin yardımcısı olsun bu ay olmasa bile diğer ay olur sonraki ay olur allah ne zaman vereceğini elbet bilir biz naparsak yapalım bunu değiştiremeyiz değilmi?

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur

isranur cnm ekledim seni umarım bu ay hepimiz hamile kalırız

selam arkadaşlar ben ve eşim de ilk kez bu ay bebişimiz için denemelere başlıcaz. İnşallah bu ay hamile kalırım. Ve de isteyen herkes kalır...

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur
ogretmen3891

evet arkadaşlar adetim başladı.Evet tabiki Allah bizim en için en doğru zamanı bilir ve nasip eder mutlaka.Umarım bu zaman önümüzdeki ay olur :) teşekkürler Ceylan

X