bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

ceylancım çok teşekkür ederim iyiyim.evet hepimiz için pozitifiz ok? Allah en doğru zamanda verir inşallah hepimize

evet canım pozitifiz
ben biraz heyecanlıyım bu ara o önemli günler başlayacak yakında biraz heyecanlandım o yüzden düşünmemeye calışıyorum hayırlısını diliyorum allahtan
yorucu bi gün geçirdim zaten okul nöbet akşamda arkadaşlarla dışarı çıktık oldukça yorulmusum senin nasıl geçti günün

evli olsam hemen basliyacamdasırnaşık şey malesefsenağlama seneye insallah...

hadi size kolay gelsin... hayirlisiyerimseniben

merhaba arkadaşlar adetim 2 gün geçti ama bekliyorum henüz test yapmadım listeden hiç hamiş olan yok mu?

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur
ospelias

arkadaşlar ben yeni üyeyim.benimde 9 ay bitti evleneli.ilk kez bu ay bebek düşündük ve denedik çok heyecanlıyım acaba hamiş miyim diye.25 mayıs adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum.adetten önce belli olmaz mı?nasıl anlayabiliriz.

arkadaşlar ben yeni üyeyim.benimde 9 ay bitti evleneli.ilk kez bu ay bebek düşündük ve denedik çok heyecanlıyım acaba hamiş miyim diye.25 mayıs adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum.adetten önce belli olmaz mı?nasıl anlayabiliriz.

sen de benim gibisin aynı günleri bekliycez...inşallah istediğin olur....belli olabilir sanırım okuduğum kadarıyla ama bu kişiden kişiyede değişiyormuş...

canım belirtiler oluyomuş kimilerinde forumda bu konu ile ilgili çok başlık var oralardan okuyabilirsin ama aklımda kalan bikaçını ben yazayım sana
karında ani kısa süreli ağrılar akıntının artması göğüslerde hassasiyet...vs bende çok ayrıntılı bilmiyorum tatlım inşallah hamişsindir:teytey:

teşekkür ederim arkadaşlar benim sol kasığıma ara ara ağrılar giriyor ve çok sık idrara çıkıyorum karnımda da aşırı şişkinlik var.akıntım da normal seyrediyor.çok kısa zamanda karar verdim ama çok heyecanlıyım.içim de hamileyim diye bir his var ama belki de pisikolojiktir.umarım siz de dileğinize kavuşursunuz.ayhsince seni takip edicem:)

Test yaptım arkadaşlar ama negatif.çok fazla umutlu değilim bu ay çünkü 1 hafta ilaç kullandığım için yumurtlama günlerinin bir kısmını kaçırdım.bekliyorum bakalım ayın 11 inde olmam gerekiyordu cumaya kadar bekleyip sabah yapacağım.hepinize sevgiler.

Test yaptım arkadaşlar ama negatif.çok fazla umutlu değilim bu ay çünkü 1 hafta ilaç kullandığım için yumurtlama günlerinin bir kısmını kaçırdım.bekliyorum bakalım ayın 11 inde olmam gerekiyordu cumaya kadar bekleyip sabah yapacağım.hepinize sevgiler.

hadi bakalım inşallah cuma günü bize hamile olduğunu müjdelersin canımm bizi haberdar et mutlaka

bu arada ne ilacı kullandın canım sakıncası yoksa?

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur
ospelias
zfkaplan

zfkaplan canım ekledim seni hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım

Ceylan83 Canim Teşekkür Ederim Eklediğin Için.heyecanla Bekliyorum Inş Hepimizin De Kucaklari Dolar.allah Herkese Nasip Etsin..tutku Oldu Bu Site Bana şimdiden Herkesi Merak Etmeye Başladim:)

hadi bakalım inşallah cuma günü bize hamile olduğunu müjdelersin canımm bizi haberdar et mutlaka

bu arada ne ilacı kullandın canım sakıncası yoksa?

malesef bu ay olmadı nasip 2.ayımıza inşallah.Antibiyotik ilaç kullandım canım o yüzden de bir haftayı atladım zaten umutsuzdum.Ama bu ay adaçayı içmeye başladım bakalım faydası olacak mı?İlgine teşekkürlera.s.

malesef bu ay olmadı nasip 2.ayımıza inşallah.Antibiyotik ilaç kullandım canım o yüzden de bir haftayı atladım zaten umutsuzdum.Ama bu ay adaçayı içmeye başladım bakalım faydası olacak mı?İlgine teşekkürlera.s.

olsun canım moral bozmuyoruz yeni umut başladı şimdi senin için umarım bu ay kavuşursun bebişine

X