bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

slm ben 21 aylık evliyim ve geçen ay ilk kez çalışmalara başladım yani benimki de yeni sayılır ama geçen ay çok stres yaptığım için tutturamadım aslında umutluydum. şu an adetime 4 gün var ama hiçbirşey hissetmiyorum hiç belirtim yok. allahım inşallah hepimizin gönlüne göre hayırlısını nasip eder. hayırlı haberlerinizi bekliyorum

selam arkadaşlar ben geçen ay başlamıştım çalışmalara ama olmadı bakalım bu ay ne olcak :)

Merhaba kızlar...
Bende beşyıllık evliyim...
Birkaçgün oldu korunmayı bırakalı...
Hiç istemeyen ben,birgün gelip bu kadar istiyceğim hiç aklıma gelmezdiii...
Allahın işi işte...
Biyolojik saat çalışıyo...
İçimizdeki dürtüler izin vermiyor tersine...
Allah isteyen herkese versin, doktora gittim şimdilik bi sorun görünmüyorbende...
Listeye eklerseniz sevinirim

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay
isranur
ospelias
zfkaplan
A&F
nisan84
sefamolsun

hayırlı haberlerinizi bekliyoruz canlarım

slm ben 21 aylık evliyim ve geçen ay ilk kez çalışmalara başladım yani benimki de yeni sayılır ama geçen ay çok stres yaptığım için tutturamadım aslında umutluydum. şu an adetime 4 gün var ama hiçbirşey hissetmiyorum hiç belirtim yok. allahım inşallah hepimizin gönlüne göre hayırlısını nasip eder. hayırlı haberlerinizi bekliyorum

tatlım varmı bebiş inşallah hamişsindir canım haberdar et bizi olurmu

ya ceylancım benim adetim gecikti gene her zamanki gibi sinir oldum artık ben bu duruma testte yapmak istemiyorum çünkü hiç sanmıyorum hamile olduğumu o kadar istememe rağmen ama bir iki gün daha olmazsam yapıcam artı haber veririm canımcım negatif olursada haftaya gene hastane yolu göründü bana offff ne zaman düzene girecek bu ya

kızlar ben bu ay şansımı kaybettim.....diğer aya inşallah.......zaten hiç belirtimde yoktu beklentimde yoktu...ilk ay olmaz diyordum olamadımda...kısmet sonraki aylara....

kızlar ben bu ay şansımı kaybettim.....diğer aya inşallah.......zaten hiç belirtimde yoktu beklentimde yoktu...ilk ay olmaz diyordum olamadımda...kısmet sonraki aylara....

ay canım ya üzülme ilk denemeydi zaten inşallah önümüzdeki ay olur canım benden de ümit yok bu ay sanrım hiç bi belirti yok ondan heveslenmiyorum hiç

ya ceylancım benim adetim gecikti gene her zamanki gibi sinir oldum artık ben bu duruma testte yapmak istemiyorum çünkü hiç sanmıyorum hamile olduğumu o kadar istememe rağmen ama bir iki gün daha olmazsam yapıcam artı haber veririm canımcım negatif olursada haftaya gene hastane yolu göründü bana offff ne zaman düzene girecek bu ya

sen bi bak bence yine iki gün sonra canım belli mi olur adetlerin düzensizmiydi?

bu başlığa kimse uğramıyo artık:KK43: ama ben yine de söyliyim. Hamileyim kızlar.Ve hepiniz hep dualarımdasınız Rabbim hepinize nasip etsin en kısa zamanda hamile olmayı,benim ve benim giibilerinde sağlıklı bebeklerini kucağına almayı

bu başlığa kimse uğramıyo artık:KK43: ama ben yine de söyliyim. Hamileyim kızlar.Ve hepiniz hep dualarımdasınız Rabbim hepinize nasip etsin en kısa zamanda hamile olmayı,benim ve benim giibilerinde sağlıklı bebeklerini kucağına almayı

ayyy canım benim ay çok sevindim yaaaaaaaaaaaaa allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin canımm ben epeydir uğramıyodum siteye kafam hep bebekle dolu olmasın diye çok sevindim yaaaaaa

bize de dua et olurmu canım öpüyorummmm:dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:

sağol canım.Tabiki dua ediyorum,Allah nasip eder inşallah en kısa zamanda hepinize.benim de ikinci ayda oldu zaten biliyosun,ayrıca bu ay ovulasyon testi de kullanmıştım,o da işe yaradı Allah nasip etti herşeyden önemlisi.Ben de öpüyorum çok sağol

.....ve işte mutlu sonu okudum!!!! canlarım Allah hayırlısıyla dünyaya getirmeyi nasip etsin hepinize:nazar:
ben 8 aydır korunmuyorum. Ama adetlerim düzensiz doktorlar bir problemin yok diyorlar. Bende otlara macunlara filan başladım. Keçi boynuzu pekmezi, hayıt tohumu, birde çörekotu, bal ve tarçın karışımıını kullanıyorum. şimdi yumurtlama testlerine başlayacağım.
umarım önümüzdeki aylarda bende sizin gibi bu topikten ayrılırım
kucak dolusu sevgilerle a.s.

X