bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

Ben bir süredir bebek istiyordum ancak tam korunmayı bıraktım 2 ay sonra gittiğim kontrolde rahmimde yara çıktı ve 4 ay tedavi gördüm yara biraz büyük olduğu için 4 kez donduruldu ve şükür artık geçti ve bende denemelere başladım:eek: İnşallah bu listeden çok sayıda hamişimiz çıkar herkese sevgiler..

inşallah kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah hiçbirimiz çok beklemeden bebeklerimize kavuşuruz allah yardımcımız olsun

4 aydır çalışmalara devam ediyorum inşallah mayısta adet olmam ta bende hamiş olurum benide ekleyin listeye.Geçen ay çok ümitliydim büyük hayal kırıklığına uğradım negatif olduğunu görünce

canım inşallah bu ay bebişin gelir.listemiz ilk denemesi olanlar için tatlım:KK43:(

Kızlar bizde dün korunmasız olarak çalışmalara başladık :KK66:
Mayısa yetişir mi bilmiyorum... Bakalım Kısmet...

Kızlar bizde dün korunmasız olarak çalışmalara başladık :KK66:
Mayısa yetişir mi bilmiyorum... Bakalım Kısmet...

hadi bakalım hayırlı olsun canımm allah gönlüne göre versin inşallah
ben daha başlayamadım bugün adet oldum 1 hafta sonra bende başlıyorum inşallah

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez

ashemez cnm senide ekledim listemize

....................................................................................güncell

selam kızlar nasılsınız ben birkaç gündür girememiştim nete ancak fırsat buldum

kızlar ne durumdasınız varmı hayırlı haberler ...... benimki ay sonu belli olur sanırım...adetim ay sonu çünkü....hayırlısı herşeyin....

Slm arkadaşlar ben de 10 aylık evliyim ve nisan ayında başladık biz.şimdi 1-2 gün içinde adet günüm geliyo,umarım gelmez diyorum ama belirtilerim başladı.Hayırlısı... Ben de nisana kadar istemiyodum ve 1-2 ay daha beklemek istiyodum ama inanın korunmayı bırakınca o kadar heyecanlandım ki şimdi daha ilk aydan adet belirtilerimin başlamasına moralim bozuldu.Umarım isteyen herkeze Allah en kısa zamanda hayırlı bebekler verir.yani beni de ekleyebilirsiniz listeye :)

selam kızlar bende 11 aylık evliyim bu ay başladık çalışmalara bizdee inşallah hepimiz hayırlı haberler veririz burdaann

misslinguist canım hamile kaldığındada adet belirtileri aynen oluyomuşş hayırlısı tabii çok fazla kafaya takmamak lazım desemde kendimde takıyorumm. herkesin söylediği şey stres yapmamak ama insanın elinde değil napıyım hemen olsun istiyoruumm bendeeee

Selam Kızlar,

Benide alın aranıza bu 2. denemem olcak yumurta takibi yaptırmıstım cok umıtliydim ama olmadı insallah bu ay tutar hepimizinki de

muzurperi haklısın insan elinde olmadan takıyo.Benim hamilelik belirtim pek yoktu sadece bugün adet belirtisi çok azda leke geldi.zaten sanırım ilk denemede yani ilk ayda hamile kalmak zor biraz.yine de hayırlısı tabi. özlembay yumurta takibini nasıl yaptırdun? ovulasyon testi felan mı ?

kızlar ne durumdasınız varmı hayırlı haberler ...... benimki ay sonu belli olur sanırım...adetim ay sonu çünkü....hayırlısı herşeyin....

aynen benimde öyle ay sonunu beklicemhemde ayın en son gününü maalesefff
umarım güzel haberler alırız arasıra toplanalım kızlar burda ya muhabbet ederdik
çalışanlara kolay gelsin az gidiym yemek yiym gelcem hemen kızlarr

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1
ashemez
misslinguist
muzurperi
özlembay

kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin

muzurperi haklısın insan elinde olmadan takıyo.Benim hamilelik belirtim pek yoktu sadece bugün adet belirtisi çok azda leke geldi.zaten sanırım ilk denemede yani ilk ayda hamile kalmak zor biraz.yine de hayırlısı tabi. özlembay yumurta takibini nasıl yaptırdun? ovulasyon testi felan mı ?

canım leke gelipte eğer adet olmazsan implatosyon olabilir. yani halk arasında üstüne görme denir bebeğin rahime yerleşmesi yanii.

benimde ay sonunda adetim kızlar allahım inş olmam ya bu aralar kasıklarımda ağrı var yumurtlama günlerinde böyle ağrı oluyomuş ama çok hafif benimki valla bizim çalışmalar son sürat devam ediyo kzılar allah hepimize en yakın zamanda nasip eder inş bu arada ceylancım benide eklediğin için teşekkürler daha önce bi çok yere daha yazdım adet tarihimi ama ismimi görmemiştim hiç sevindim valla

canım umarım bu ay hepimize hayırlı gelir de ay sonunda da mutluluğumuzu paylaşırızzz

X