Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bilmiyorumm canmm bu 6kez asilamam ilk basta cok korundum fln ustune titredim yatim az bi yuruyus yaptimm
Sonra hep negatif gore gore artik yoruldum kafamdan atmayi istiyorum ama te biraz once karsidan karsiya gecerken biraz kostum neden yaptim die kendime kizdim 🤷‍♀️🤷‍♀️😕
demi insan oyle oluyo bnde bu sefer daha dikkat ediyom daha elime çop almadi vallahi yuruyus yapiyom yarim saat sadece ne kadar ustune dussekte bos dusmesekte valla sonucda verende Rabbim alanda

kizlar ben sabah ilk idrarla test yapcam yine bklm igne etkisi surüyo hala bnde suam yine test yaptim düne nazaran biraz silik ama var yani halâ etkisi birde sabah ilk idrarla yapayim bklm nasil cikcak

demi insan oyle oluyo bnde bu sefer daha dikkat ediyom daha elime çop almadi vallahi yuruyus yapiyom yarim saat sadece ne kadar ustune dussekte bos dusmesekte valla sonucda verende Rabbim alanda
Evett canmm 5 yildir istiyoruzz hic bi sorun yok dusunme die hep soyluyorlar aylem olsun doktorum olsun ama iste ufak bisheyden hemen dusunceye vuruyorum

Kız ama iyi yapmışsın dediğim doğru değil mi en azından test etkisini görmüş olursun
kiz hem su ictim idrarin gelsin diye yoktu cunku yeni yapmistim senin dediginde birde ilk idrar olmadigi halde silik cikti gecmiyo bacim yarin ilk idrarla yapcam

😆😆😆Allah iyiligini versin bian yalanmi soyluyom diye dusundum bilmiyom valla bacim onceki asilamarimda hiiiic test yapmadim keske yapsaydim karsilastirirdim ne guzel
Yok kız ben karıştırmışım 🥲
Yok canım tertemiz negatif 😅 cumartesi pazar pazartesi de yaparım salıya testim yok almam da çarşamba kan veririm bakalım hayırlısı olmazsa tedaviye devam 💪
Tamam kanki benim yapamadığım günler sen yaparsın bakalım hayırlısı olsun ❤️
kiz hem su ictim idrarin gelsin diye yoktu cunku yeni yapmistim senin dediginde birde ilk idrar olmadigi halde silik cikti gecmiyo bacim yarin ilk idrarla yapcam
Ümitlendirmek istemem ama bu kadar iğne etkisi olur mu bilemedim 🤷🤷

X