Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

benimde yengem kahve gonder senin falina bakcam diyo kac gundur bgn gondereyim bari ne yalan uyduracak
Gönder bakalım
bende geçen cuma günü 3. Aşılamamı oldum. Sayarken aşılama olduğunuz günü sayıyor musunuz yoksa 1 günü tamamlasın diye sonraki günden mi başlıyorsunuz acaba
Ben ertesi günden sayıyorum canım hayırlı olsuuun

Anladım o zaman 7. Gün oluyor. Hiç belirtiniz var mı acaba
benimde 7.gun ayni gun olmusuz valla ilk asilamarimda cok agrim olmustu az miktardada kanama olmustu ama bu sefer asilama oldugum gunden beri hic agrim sizim olmadi kanamada olmadi 3 gundur gogus agrim var buyuduler birde alt karin guruldamasi cok oluyo ve bunla benim her adet oncesi olan belirtiler

Benşmde kanamam olmadı bu kez ama kanamanın onunla ilgisi yok ben 3. Yü başka doktorda yaptım, tuvalete gittikten sonra kanama varmıydı diye sordu yoktu dedim iyi dedi yani işlem yaparken çok uğraşırsa kanama olabiliyormuş diğerlerine nazaran rahat geçmişti spekulum acıtıyor sadece kasıyor. Benimde göğüs ağrım adet zamanımdan beri var geçmedi hiç bir de 1-2 gündür ara ara kasıkta batmalarla bugün adet olacakmışım gibi ağrı var pms ağrısı gibi. daha öncekilerde de benzer şeyler olduğu için ilaç ve hormonlardan diye düşünüyorum o yüzden çok umutlu değilim bakalım

igne etkisi gectimiki sende test yaptinmi hic bn dun yaptim gecmemis halâ pozitif cikmisti

kiiz niye yapmadin yapaydinya bacim
Yaptım kız yaptım dünden hiç bir fark yok güneş ışında da telefon flaşında da baktım hayaletten bile ikinci çizgi yok (bu bana derin bir mesaj veriyor bence ama neyysseee)
Rabia96 da yapmaz bak gör ilk idrarın arkasından bakakaldı o
Yaptım kız hih valla ilk kez ilk idrar olmadan test yaptım ama sonuca bi etkisi olmadı
Eveeet benim de 8. Günüm dayanamayıp 7. Ve 8. Günler test yaptım ikisi de tamamıyla negatif çıktı yalnız dün ve bugün çok nadir kasık batması oluyor ve sol memede çok hafif sızlama var bunları yaşadığım için yazıyorum muhtemelen adet yaklaştığı için yada içtiğim hormon ilaçlarından oluyordur bugün de hayalet bile pozitif görmeyince benim mod yükselemedi umudum düşüyor hakkımızda iyisi olsun hepimizin

Modunu bozma canım kısmet hayırlısı diye düşün hiç belli olmuyor bu işler

Son durumlar nedir Agustos anneleri
Kuzum benim gece karnim baya ağrıdi adet olcam.gbi ilaç biseyde alamadim ne olur olmaz o yüzden sabah dedim benn kandada bı bakayım da netlsessin sabah yaptirdim maalesef negatif 0,10 çıktı Rabbim sizlerden güzel haber almak nasip etsin beklemedeyiz tekrar aşılama düşünüyorum ama 2 ay sonra falan devlette bu sefer nasipse bakalım

kacinci gundesin kii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…