Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

evet yapcakti bgn o ama ilk idrarini kacirmis galiba anlasilan kimse yapmiycak bgn bizmi yapsak 😆😆😆😆
Valla en sonunda ben yapacam 🤣🤣🤣 son 4 testim kaldi acaba cuma cumartesi pazar pazartesi mi yapsam salı boş olur çarşamba kan testi bi heyecan olur salı boş olursa 🤣🤣🤣🤣

Valla en sonunda ben yapacam 🤣🤣🤣 son 4 testim kaldi acaba cuma cumartesi pazar pazartesi mi yapsam salı boş olur çarşamba kan testi bi heyecan olur salı boş olursa 🤣🤣🤣🤣
alemsin valla yapma yapma bosver sen igne icin yaptin gecmis etkisi artik yapma saka yapiyom bn bide Lemansq arkadasimiz yapsaydi iyiydi

Ben geçen hafta cuma yaptırdım. 4. Günüm
Ağustos sonu yaptırıcam ama negatif sonuçlanır diye çok korkuyorum aşılama sonrası nelere dikkat ettini
Aslında klasik şeyler canım . Ağır kaldırmama ani hareket yapma, çok fazla ayakta durma uzandığın zaman ayağının altına yastık koy fazla abur cümbür paketli gıda tüketme tamamdr ve bol su 🙏

Eveeet kizlar yoklama alıyorum herkes bi yazsin bakalım kimlerin kaçıncı günü neler hissediyorsunuz 😍 ben başlıyorum 🤪🤣

Aşılama 8 ovitrelle 10. Gün. Valla bugün çok iyi uyandım umarım gün boyu böyle olurum progestan fitile devam ama sanki artık vücudum onu bütün bütün atıyor gibi hissediyorum bir de fitili aldığım an bana bi şeyler oluyor karnım ağrıyor
Benden şimdilik bu kadar

Eveeet kizlar yoklama alıyorum herkes bi yazsin bakalım kimlerin kaçıncı günü neler hissediyorsunuz 😍 ben başlıyorum 🤪🤣

Aşılama 8 ovitrelle 10. Gün. Valla bugün çok iyi uyandım umarım gün boyu böyle olurum progestan fitile devam ama sanki artık vücudum onu bütün bütün atıyor gibi hissediyorum bir de fitili aldığım an bana bi şeyler oluyor karnım ağrıyor
Benden şimdilik bu kadar
kiiz hani test

Sakiz falıma bakin hele
172380128722434233960808490461.jpg

bende geçen cuma günü 3. Aşılamamı oldum. Sayarken aşılama olduğunuz günü sayıyor musunuz yoksa 1 günü tamamlasın diye sonraki günden mi başlıyorsunuz acaba
bn oldugu gunden sayiyodum ama oyle degilmis cnm bir sonraki gunden basliyomusuz saymaya hayirli olsun benimde 3.asilamam

X