Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ya negatif görsen bı gün üzüleceksin niye üst üste üzüleceksin ki yapma testttttt
Çünkü bu bi kısır döngü bir kere başlayınca bırakamıyorsun valla mesela bugün yaptım negatif ama bu defa diyorum ki çok erken yaptım en iyisi yarın yapayım belki hayalet çizgi çıkar yarın da negatif oluyor yine aynı döngü yani en azından bende böyle

Ben hiç erken gebelik testi almadım yapmadım. 6 gün sonra alacağım bakalım nasıl olacak sonuçlarımız. Ya en azından ben olmasam da burdan birileri pozitifi atsın çok isterim , kendim kadar. Çok mutlu olurum
Zaman da gecmıyor bı yerlere kaçamak yapalım dıyorum bi yandan bı kaç günlüğüne onda da yol hareket etme yürüme felan , bısey olur diye evden de gitmek istemiyorum. Ben en iyisi yarından itibaren ev gezmelerine çıkayım

İki eltim iki görümcem var tatilde bende sonuç için bekliyorum . Onlar da olmayınca çıkasım yoktu evden . Çok gider geliriz birbirimize arkadaş gibiyiz. Şimdi onlar da yok bence o yüzden gecmıyor zaman. Onlar olduğunda iki günde bir birinde toplanır yemeğe felan giderdik zaman geçerdi
Ben bir arkadaş çevresine bakayım bugün kuaföre gittim çok iyi geldi vakitte geçti eve geldim yemek yaptm gün bitti

Valla bende öyle kuzum artık birileri mutlu olsun bende düğüne gidiyorum ama yol uzun nasıl olacak bilemiyorum

Oo maşallah bunlar duymaya alışık olmadığımız şeyler maşallah diyelim ben herkesten uzaktayım. Yalnız geçiyor genelde günlerim alışkınım yani

Ağustos sonu yaptırıcam ama negatif sonuçlanır diye çok korkuyorum aşılama sonrası nelere dikkat ettiniz
Aslında klasik şeyler canım . Ağır kaldırmama ani hareket yapma, çok fazla ayakta durma uzandığın zaman ayağının altına yastık koy fazla abur cümbür paketli gıda tüketme tamamdr ve bol su

Kızlar konudan bağımsız bısey soracağım sabah görür cevaplarsınız. İlişkiden sonra sırt üstü yatmaya devam ediyorum 15 20 dk en ufak bir karın kasılmamda hemen içimden sıvı geliyor . 3,4 tane kâğıt havlu ile siliyorum anca temızlenıyor. Bu normal mi bu kadar çok gelmesi. Sanki tüplere gitmeden hepsi boşalmış geri gelmiş gibi

Yok kuzum ya bende öyle düşünüyordum genel olarak ama öyle değilmiş zaten gitmesi gereken gidiyormuş. Yani benim doktor öyle demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…