Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar merhaba ovitralle 11 aşılama 9.gunum bende erken gebelik testi aldım ama cuma yapmayı düşünüyorum beni şuan herşey durtuyo ama yapamicam zaten bende korkuyorum su negatifi görmekten🤣 cuma 11.gunum oluyor erken gebelikte bir sonuç alirmiyim sizce🤣🤣

Kızlar merhaba ovitralle 11 aşılama 9.gunum bende erken gebelik testi aldım ama cuma yapmayı düşünüyorum beni şuan herşey durtuyo ama yapamicam zaten bende korkuyorum su negatifi görmekten🤣 cuma 11.gunum oluyor erken gebelikte bir sonuç alirmiyim sizce🤣🤣
Sonuç alırsın bence canım ama geç döllenme olursa belki göstermez

Benim 5 gün var aşırı derecede silik ciktii
hmmm sen bosver onu bn yapmistim burda yapanlari gorunce direk aninda pozitif cikmisti acaba tekrarmi yumurtluyom diye hamile olabilirsin falan dediler adet olmustum adete 2 gun kala yapmistim hatta sevinmistim hamilemiyim acaba diye cunku baya net cikmisti yani yumurtlama gibi sonrasi husran hic takilma bunlara bizzat yasadim yani onu takipda strese girme lutfen

kiiiiiiiz nasil yapmazsiiin sen o testiii

Bana alırsın gibi geldi
Sonuç alırsın bence canım ama geç döllenme olursa belki göstermez
Ama buna da katılıyorum

Bundan alıyorum toplu

Eklentiler

• 17236208234369171957652844994873.jpg
    17236208234369171957652844994873.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 11
X