Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Hatta testi ilk yaptım ulan sabah dediğim çıktı dedim sonra eşime götürdüm o söyledi aha var bak silik ben iki cizgi görüyorum dedi baktım harbi görünüyor silik çizgi o an bi oh çektim 🤣🤣
Ama fotoda belli olmuyor
Silik çıkması ne demek yaniiii

Silik çıkması ne demek yaniiii
İki çizgi de net olsaydı ovitrelle etkisi var derdik biri silik çıktı hem de baya silik fotoda görünmüyor biz dikkatli bakınca gördük ikinci çizgiyi bu yüzden ovitrelle etkisi gecmis diye yorumladık ama 7 günde erken geldi bana. İğnenin etkisi 10 11 gün sürüyor diyorlardı hep

İki çizgi de net olsaydı ovitrelle etkisi var derdik biri silik çıktı hem de baya silik fotoda görünmüyor biz dikkatli bakınca gördük ikinci çizgiyi bu yüzden ovitrelle etkisi gecmis diye yorumladık ama 7 günde erken geldi bana. İğnenin etkisi 10 11 gün sürüyor diyorlardı hep
Ayy hadi inşallah ya rabbim nasip etsin sana bebişiiniii💋❤️ 12.günde kan ver dedi bana doktor sordum. Sende en az 11 günü bekle bence canım yine yap testi

Ayy hadi inşallah ya rabbim nasip etsin sana bebişiiniii💋❤️ 12.günde kan ver dedi bana doktor sordum. Sende en az 11 günü bekle bence canım yine yap testi
Kız benim kafam çorba oldu suan 🤣🤣 bu iğnenin etkisi niye böyle çabuk gecmiiiiss 🤣🤣🤣🤣 cuma baslicam teste çarşamba da doktora inşallah 😍😍

Hatta testi ilk yaptım ulan sabah dediğim çıktı dedim sonra eşime götürdüm o söyledi aha var bak silik ben iki cizgi görüyorum dedi baktım harbi görünüyor silik çizgi o an bi oh çektim 🤣🤣
Ama fotoda belli olmuyor
[/QUOTE
aaaaa gecmis baksana etkisi yeni gordum vallahi yemek yiyodum kiiz artik sen hergun yap bklm nasil olcak

Cuma yapmaya baslicam bacımm valla geçmiş herhalde etkisi yoksa başka bi açıklama yapamayrum😅😅 eşim demese ben dikkatli bakmazdım o gördü silik çizgiyi de onu görmeseydim zaten kafam gittiydi

herkesin vucudu farkli iste buda kaniti oldu ben %100 net bir sekilde pozitif cikar diyodum bu kadar silik beklemiyodum 2 gun sonra yine yap bklm
Ay ben de öyle diyordum hatta sabah dalga da geçtim 😅😅 takipteyim du bakalım cuma yapcam bi daha eşim bugün 6 test almış

X