Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

evet balım ilk asilamada hamild kaldi 5 yil sonra adete bir hafta kala siddetli gogus agrisi olmustu büyümüslerdi suan 3 aylik yine hamile ve bu sefer kendiliginden hamile kaldi ve diyoki bu hamileligimde gogus agrim hic olmadi diyo yani anliycan belirtilere cok takilmayalim dermisim
Evet zaten bedenimiz her gün ayrı bi saz çalıyor

evet balım ilk asilamada hamild kaldi 5 yil sonra adete bir hafta kala siddetli gogus agrisi olmustu büyümüslerdi suan 3 aylik yine hamile ve bu sefer kendiliginden hamile kaldi ve diyoki bu hamileligimde gogus agrim hic olmadi diyo yani anliycan belirtilere cok takilmayalim dermisim
Canım ilk aşılama süreci nasılmış ovitrelle klomen mi kullanmış yumurtaları ne durumdaymis

cnm o agriyi bn 1 ay boyunca cektim sanki kramp gibi kalcadan tut bacaga kadar inen bir batmaydi benimde sol tarafimdi yatarken bisey yok ama yururken egilip kalkarken falan aniden batma olurdu ve o batma kalcama ve sol bacagima kadar inerdi bnde kist varmis birde rahmimde sivi birikmesi oldugunu ogrenmistim bu soylediklerimle seni germiş olabilirim ama oyleydi tabi o batmalar bu yuzdenmi oluyodu onu bilemem
Ay Allah korusun kuzum ben adeno dışında rahımde sorun yok kist vs yoktu . Aşılamadan beridir var bu

kızlar benım takvimim böyle 😄

Eklentiler

• IMG_5252.png
    IMG_5252.png
    198,6 KB · Görüntüleme: 16
X