Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

evet iste tam olarak bende bu yuzden cok uzuluyorum sorun yok madem niye olmuyo diye

Canım benim ya öyle mi diyorsun
Hayırlısıyla inşallah olur. Benim problemimden dolayı aslında çok umutlu değilim tüp bebeğe hazırladım kendimi. Ama rabbım isterse olur tabiki
yok yok umidini yitirme olcak insallah

Kızlar bu arada ben bu sayma işini sordum birkac kişiye ve doktorumda öyle saymisti test vermeye cagiracagi günü seçerken. Perşembe aşılama oldum cumayı 1 diye saydı yani ben doğru saymisim bugün 5. Günüm catlatma iğnesi ovitrelle de 7. Günüm
Bilerek test yapacam birazdan
Yalnız görmeyeli testler baya değişmiş

manyak seni o zmn benim 4.gunmu dahaaa

Aşılama olmus muydun canım sen yoksa sadece catlatma iğnesi miydi
Sadece çatlatma canım doktorum bu ay kendiniz deneyin dedi sağ tüplerimde sıkıntı olduğu için çatlatma yaptı sadece yumurta da sağ tarafta büyüdü aşılama yapmayalım paranız boşa gitmesin dedi

Burda negatif görünüyor ama test elimde baktığımızda ikinci çizgi silik baya silik iğnenin etkisi bende geçmiş kızlar çok erken yavvEki Görüntüle 3465289
Hatta testi ilk yaptım ulan sabah dediğim çıktı dedim sonra eşime götürdüm o söyledi aha var bak silik ben iki cizgi görüyorum dedi baktım harbi görünüyor silik çizgi o an bi oh çektim
Ama fotoda belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…