Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar merhaba 3 yıllık evliyim bir düşüğüm kalp durması sonucu ve 3 yıldır korunmuyorum gebelik olusmadı malesef her ay hüsran ama bizim asıl sorunumuz erkek infertilitesi ileri hız %48 di en son verdiğimiz tstte ve baya bir süre gecti üstünde daha veremedik morfoloji 3 baş anomalisi %86 aşılamaya başlamak istiyoruz erkek infertilitesi olupda aşılaması başarılı olan varmı yardım ederseniz çok mutlu olurum
Merhaba benim bildiğim kadarıyla aşılama erkekten kaynaklanan sperm sorunlarında ve sebepsiz infertilitede etkili oluyor. Çünkü aşılama yapılırken sperm verip sonra yaklaşık 2 saat bekliyorsunuz spermin kaliteli olanları hazırlanıyor ve öyle aşılama yapılıyor. Hatta benim eşimin 7 milyon spermi kaldı yıkanınca doktor az dedi ama aşılamaya engel değil dedi :KK43:

Merhaba benim bildiğim kadarıyla aşılama erkekten kaynaklanan sperm sorunlarında ve sebepsiz infertilitede etkili oluyor. Çünkü aşılama yapılırken sperm verip sonra yaklaşık 2 saat bekliyorsunuz spermin kaliteli olanları hazırlanıyor ve öyle aşılama yapılıyor. Hatta benim eşimin 7 milyon spermi kaldı yıkanınca doktor az dedi ama aşılamaya engel değil dedi :KK43:
sebepsiz interfelitede asilama tutma orani yuksekmi cnm

Kızlar bizim de sebepsiz infertilite, üç kez yumurta takibi+çatlatma iğnesi şeklinde denedik ama sonuç hep olumsuz oldu. Sizce aşılama denemeli miyiz?

Sakin masaj yapma canım hatta sırtına bile masaj yaptirma
Tamam dokunmayayım o zaman . Bide doktor bana 2 gün sonra duş alabilirsin demişti ben yine de almadım zaten duş alıp gitmiştim aynı gün. Bugün aldım hafif soğuk suyla. Sıcak su iyi değil diye biliyorum bu süreçte.

Kızlar bizim de sebepsiz infertilite, üç kez yumurta takibi+çatlatma iğnesi şeklinde denedik ama sonuç hep olumsuz oldu. Sizce aşılama denemeli miyiz?
Benim de öyle canım çünkü hiçbir engel yok görünürde hep temiz diyorlardi bu ay ilk defa tedaviye başladım doktor klomen catlatma ignesinden sonra aşılama yaptı hemen

Tamam dokunmayayım o zaman . Bide doktor bana 2 gün sonra duş alabilirsin demişti ben yine de almadım zaten duş alıp gitmiştim aynı gün. Bugün aldım hafif soğuk suyla. Sıcak su iyi değil diye biliyorum bu süreçte.
O kadarını bilmiyorum canım asilamanin olduğu gün bana akşam duş alabilirsin dedi

Benim de öyle canım çünkü hiçbir engel yok görünürde hep temiz diyorlardi bu ay ilk defa tedaviye başladım doktor klomen catlatma ignesinden sonra aşılama yaptı hemen
Doktor aşılamanın tutması konusunda ne kadar ihtimal verdi? Aşılamadan sonra progestan gibi bi ilaca falan başladın mı?

Benim eşimin sorunu yok benden kaynaklı aşılama yapıldı sanırım. Adenomiyozis döllenmeyi zorlaştırıp spermin yumurtaya ulaşmasın zorlastırıyormus öyle dedi doktorum.
Eşimin 175 milyondu sperm sayısı ve yıkama sonrası ileri hız %85ti

Doktor aşılamanın tutması konusunda ne kadar ihtimal verdi? Aşılamadan sonra progestan gibi bi ilaca falan başladın mı?
Bana ozel bi ihtimal vermedi canım genel söyledi aşılama yapılan 10 kadının 2si gebe kalıyor dedi
Evet perşembe aşılama oldum cuma progestana başladım günde 3 defa fitil olarak

Bana ozel bi ihtimal vermedi canım genel söyledi aşılama yapılan 10 kadının 2si gebe kalıyor dedi
Evet perşembe aşılama oldum cuma progestana başladım günde 3 defa fitil olarak
İnşallah olumlu sonuç alırsın canım🙏🏼 aşılama ne kadar tuttu fiyat olarak

bizde de ayni sorun var cnm bi suru ilac tedavisinden sonra asilamaya basldik bu 3.yani son asilamam bklm nolcak

X