Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Benim ovitrelleden sonra 13. Günüm bende duramadım erken gebelik testi aldım doktor pazartesi kan ver dedi ama ben duramıyorum 🤣🤣 yarın sabah ilk iş idrar testi 🤣
cok merak ettim yaaa suan niye yapmiyosun cnm ignenin etkisi gecmistir

kizlar yaa bisey sorcam ben cok sık hapsiriyorum icim disima cikiyo sanki cok sert bir hapsirma huyum var acaba sorun olurmu bazen burnumu kapatiyom hapsirmayayim diye

Bence aşılama gününü saymicaz mesela ben 6 Ağustos, yani 7 gün oldu bugün
Ben de öyle sayıyorum perşembe aşılama oldum cuma 1 cumartesi 2 pazar 3 pazartesi 4
kizlar yaa bisey sorcam ben cok sık hapsiriyorum icim disima cikiyo sanki cok sert bir hapsirma huyum var acaba sorun olurmu bazen burnumu kapatiyom hapsirmayayim diye
Zorlama canım kendini rahat bırak kolay hapsur kendini yipratmadan

Kızlar merhaba 3 yıllık evliyim bir düşüğüm kalp durması sonucu ve 3 yıldır korunmuyorum gebelik olusmadı malesef her ay hüsran ama bizim asıl sorunumuz erkek infertilitesi ileri hız %48 di en son verdiğimiz tstte ve baya bir süre gecti üstünde daha veremedik morfoloji 3 baş anomalisi %86 aşılamaya başlamak istiyoruz erkek infertilitesi olupda aşılaması başarılı olan varmı yardım ederseniz çok mutlu olurum

Kızlar merhaba 3 yıllık evliyim bir düşüğüm kalp durması sonucu ve 3 yıldır korunmuyorum gebelik olusmadı malesef her ay hüsran ama bizim asıl sorunumuz erkek infertilitesi ileri hız %48 di en son verdiğimiz tstte ve baya bir süre gecti üstünde daha veremedik morfoloji 3 baş anomalisi %86 aşılamaya başlamak istiyoruz erkek infertilitesi olupda aşılaması başarılı olan varmı yardım ederseniz çok mutlu olurum
Merhaba canım hoş geldin aramıza inşallah kısa zamanda güzel haberler alirsin

cnm genelde sebepsiz interfelite olup asilama deneyenlerde yani ornek biz şans biraz dusuk oluyo ama sizin sorununuz baska sizde tutma orani nedir bilemem ne zmn basliyosunuz asilamaya

X