Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ağrılı gecıyor şimdilik. Düşük riskinden korkuyorum sadece inşalalh sağlıkla doğar.🙏🥹 adenomiyozisim var ya ondan korkuyorum biraz. Progestan devam bide oksapar diye iğne verdi pıhtılaşma için, düşük riski içinmiş. Günde bitane göbekten yapıyorum o kadar acı verıyor ki 30 dk uzanıyorum anca gecıyor . Onun dışı da kasıklarım ağrıyor biraz dolansam hemen belim ağrıyor , ama normalmiş sanırım bunlar ilk 4 hafta .
Şuan 26 günlük 🥹
Oy oy maşallah dikkat et kendine canım hayirlica sagliklica geçir sürecini sagliklica doğsun inşallah bebis 😍
evet cnm yarin belli olcak
Ay hadi güzel haberler alalım yarın tatlım 😍

Oy oy maşallah dikkat et kendine canım hayirlica sagliklica geçir sürecini sagliklica doğsun inşallah bebis 😍

Ay hadi güzel haberler alalım yarın tatlım 😍
Amin inşallah canım🥹🙏 yarın kuran hatmıme başlayacağım , ahd etmiştim 🥹 dualarımda olacaksınız . Bu ay olmadı diğer ay olmadı bi sonraki ay. Olacak ben inanıyorum . Ciddi bir sorununuz yok olacak allahın izniyle

Amin inşallah canım🥹🙏 yarın kuran hatmıme başlayacağım , ahd etmiştim 🥹 dualarımda olacaksınız . Bu ay olmadı diğer ay olmadı bi sonraki ay. Olacak ben inanıyorum . Ciddi bir sorununuz yok olacak allahın izniyle
İnşallah canım
İçime bir rahatlama geldi ya ben ilk defa bu ay tedaviye başlamıştım olmadı ama öncekiler kadar da yıkmadı beni tabiki üzüldüm ama bilmiyorum içimde bi ferahlama var

Kızlar benimde tutmadı bu sabah adet oldum hemde aşılamanın 10. Gününde 🥹
Hayırlısı olsun kuzum demek ki zamanı bu değilmiş . Çok üzüldüm biliyorum teselli edecek hiçbir söz yok. Ama üzülme ben 3. İlaç kullanmamda aşılama olabildim. Düşün o kadar ilacı kullan kullan son gün aşılama iptal sözünü duydum hep🥹

Kızlar şunu bir netleştirmek istiyorum sonuç pozitif çıkanlar özellikle size sorum🥹 10.günden sonra hafif lekelenme oldu mu yoksa hiç lekelenme olmadı mı pozitif çıkanlardq

Anam neyi bekliyor buuu çatladık 2 gündür 🤣 acaba aile hekimine mi gitmen gerekiyor canım tekrar belki gidip öğrenmen gerekiyordur
yol cicegim e nabizdan bakarsin demisti kiz adet de olmadim haaa acaba varmiki yaaa bgn 17.gunum olmadim halâ

Ayy ben adet oldum sabah bide sancılandım yarın yine doktor yolları göründü bana waww bari senin olsun hadi güzel haberler

Hayırlısı olsun kuzum demek ki zamanı bu değilmiş . Çok üzüldüm biliyorum teselli edecek hiçbir söz yok. Ama üzülme ben 3. İlaç kullanmamda aşılama olabildim. Düşün o kadar ilacı kullan kullan son gün aşılama iptal sözünü duydum hep🥹
Çok haklısın da işte...
Zaten öyle bir adet sancısı çekiyorum ki üzülmeyi düşünemedim bile hiç böyle ağrı yaşamamıstim daha önceleri serumla kendime geldim herhalde almış olduğum hormonlardan kaynaklı bu kadar ağri yapti

X