Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kız ben dün kan verdim onun sonucu çıktı seninki niye böyle oldu sağlıkocağının işi hep böyle ya laboratuvar dışarda tabi onlar napsın ama baya oldu
hee valla bekliyom cnm bakiyom hic durmadan ama cikmadi belkide cikti enabiza dusmedi

Bugün tekrar verseydin keşke eğer betaya bakmayı atladıysalar en azından yarın çıkardı sonuç ikisi de çıkarda bebiş varsada hem yükselişini görmüş olurdun
cok haklisin balım ama cikmistir o bnce de e nabiza dusmedi belki

aynen oyle cnm sen gitcenmi doktora
3. Adette gel dedi 2 ay dinlenecekmişim. Muhtemelen belki kendiliğinden olur diye sure verdiler. Normalde doktorum aşılama olmazsa adetten sonra rahim filmi çekeriz demişti ama simdi de böyle dediler bakalım bekliyorum da 3. Adette gittiğimde doktorumu değiştireceğim

3. Adette gel dedi 2 ay dinlenecekmişim. Muhtemelen belki kendiliğinden olur diye sure verdiler. Normalde doktorum aşılama olmazsa adetten sonra rahim filmi çekeriz demişti ama simdi de böyle dediler bakalım bekliyorum da 3. Adette gittiğimde doktorumu değiştireceğim
rahim filmi cekilmedimi hic senin

kızlar ben de 3 yıllık evliyim ve hiç gebelik oluşmadı. Eşimde sperm ileri hareketliliği az aşılama düşünüyoruz aşılamaya spermlerin kalitelisi ayıklanıyor değil mi

Yok canım saçmalık orda zaten dedimki ben kürtaj oldum daha önce sağlıksız gebelik oldu dedim vajinal ultrason temiz bu ay bi deneyelim dedi
Aa ama ne saçma hsg çekmeden yapmaları benim doktor hsgnin raporunu falan istedi hep yoksa tekrar isterim dedi

X