Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ben de hala bekliyorum ki adet olayım diye kendi normalim cumartesi de bakalım ben bugün yarın olurum diyordum ilacı bırakınca

Son adet tarıhımın ilk günü 30 temmuz
O zaman 3+2 oluyor canım yani 3 hafta 2 günlük. Böyle olduğu zaman 4. Haftada sayılıyor. Adet tarihine de vardı daha sanırım çünkü genelde adet gecikmesiyle öğrenince 4. Hafta bitmek üzere olunuyor. Beta 2 bin olunca kontrole gidebilirsin kese için veya 6. Haftanı beklersin benim doktorum tam 6. Haftalık olduğu zamana randevu vermişti hem kese hem bebeği görür belki de kalp atışını da duyarız diye. Bana nasip olmadı ama Rabbim sana göstersin o günleri inşallah

Amin inşallah canım ben doktoruma bugün haber verdim bana cumartesi randevu verdi gel dedi. Hem kana bakacak beta hem de sana ilaç yazacağım ekstra dedi . Sanırım düşük önleyici felan

Her aşamanın zorluğu başka pozıtıf çıksa bu sefer artısına odaklanıyorsun o stres yapıyor yükselecek mı az mı çok mu yükselecek felan
İnan belirsizlik daha zor sen hiç stres yapma tutmuş hamilesin Allah izin verirse bundan sonrası çok güzel olur tadını çıkar hiç düşünme aksi bi durum olsa zaten kendini belli ediyor bebeğine odaklan sadece

Bugün iğneden sonra 10. Gün ve erken testi yaptım negatif çıktı. İğnenin etkisi geçmiş. Galiba hamilelik de yok. Zaten yumurtam da catlamamisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…