Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

L Lemansq cnm elinde normal kaset test varsa bi yapsana nasil cikcak eger ciksarsa kaset testim vardi deneyeyim bnde
Bende malesef hiç test yok kuzum 🥹 ben hatıra kalsın diye yarın doktordan döndükten sonra alırım dedim normal test çift çizgiyi net görmek için, hepimizin görmek istediği o çizgi 🥹 eşim de iş için Burda değil bende evdeyim 🥹 yoksa söylerdim alırdı getirirdi senin için yapardım . Yine de bakayım başkasına aldırabilirsem yapar atarım sana

Bende malesef hiç test yok kuzum 🥹 ben hatıra kalsın diye yarın doktordan döndükten sonra alırım dedim normal test çift çizgiyi net görmek için, hepimizin görmek istediği o çizgi 🥹 eşim de iş için Burda değil bende evdeyim 🥹 yoksa söylerdim alırdı getirirdi senin için yapardım . Yine de bakayım başkasına aldırabilirsem yapar atarım sana
sorun degil cnm acaba nasil cikar diye merak ettim

Ayy canım benim maşallah rabbim tamamına erdirsin 🥲🥰😍 çoook çok sevindim gerçekten bize de moral oldu bu 🥲🥲🤲🏻🤲🏻
Kızlar o aralıklara bakılırsa benim değer aralığım 4 haftalık gebelik aralığı bu neden 🤷🏻‍♀️ ailede ikiz var aşılamayla ikiz olur mu ki bilemedim. Annemin teyzesi , teyzem, teyzemın kızı hepsi ikiz doğurmuş 🙈
Bitanem bende ilk gebelikte 11. Gün test yaptım çok net çıkmıştı kan sonucum da 100'dü ama tek gebelikti değer öyle çıkabiliyor yani 🥰 ikizlerde çok daha yüksek oluyormuş öyle duymuştum

Ben elendim arkadaşlar dün akşam kahve lekeler başladı bu sabah yoğunlaşmıştı çalışıyorum diye gidip bakamadım tekrar ama beklenen son 🤧

Waww Waww Canım senin test sonucun çıkmıştır ya e nabizda falan da mı yok pazartesiye atmaları da garip geldi bana aynı gün çıkan bi test o sonuçta

Waww Waww Canım senin test sonucun çıkmıştır ya e nabizda falan da mı yok pazartesiye atmaları da garip geldi bana aynı gün çıkan bi test o sonuçta
gulum sorma yaa ben bgn doktoruma gitmedim normalde bgn doktoruma gidip kan vermem gerekiyodu bn gitmedim burdan saglik ocaginda kan veririm diye bgn kac kere esimi aramislar hemsireler kizmislar niye gelmedi gelsin diye bnde isi cikmis falan de dedim de bize donus yapsin demisler sonra bnde aramadim kizarlar diye bgnde sabah iste saglik ocagina gittim bizim aile hekimi sadece gebelik testini gormuycem genel olarak butun tahlillerine bakicam dedi 6 tup kan verdim neyse artik onlar pazartesi cikar dedi bakiyom tabi e nabiza yok cikmamis pazartesiye kaldi artik

X