Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

gulum sorma yaa ben bgn doktoruma gitmedim normalde bgn doktoruma gidip kan vermem gerekiyodu bn gitmedim burdan saglik ocaginda kan veririm diye bgn kac kere esimi aramislar hemsireler kizmislar niye gelmedi gelsin diye bnde isi cikmis falan de dedim de bize donus yapsin demisler sonra bnde aramadim kizarlar diye bgnde sabah iste saglik ocagina gittim bizim aile hekimi sadece gebelik testini gormuycem genel olarak butun tahlillerine bakicam dedi 6 tup kan verdim neyse artik onlar pazartesi cikar dedi bakiyom tabi e nabiza yok cikmamis pazartesiye kaldi artik
Himmm kız sen de alemsin haaa gideydinya anam normal doktoruna işte 😅😅
Sen yine de e devlete bak ara ara haberleşelim 🫣
Katılıyorum

Kızlar merhaba öncelikle sonucu pozitif çıkanları tebrik ederim 🩷 14 ağustosta aşılama yapıldı o günden beri kasık ağrım var 2 gündür de onunla birlikte göğüs ağrım var dün erken gebelik testi yaptım dayanamayıp negatif çıktı bu sabah normal yaptım o da negatif. Doktor 28 ağustosta kan ver demişti yarın bi gidip versem mi çok tez canlıyım eşim de bi o kadar sakin 🙄

Kızlar merhaba öncelikle sonucu pozitif çıkanları tebrik ederim 🩷 14 ağustosta aşılama yapıldı o günden beri kasık ağrım var 2 gündür de onunla birlikte göğüs ağrım var dün erken gebelik testi yaptım dayanamayıp negatif çıktı bu sabah normal yaptım o da negatif. Doktor 28 ağustosta kan ver demişti yarın bi gidip versem mi çok tez canlıyım eşim de bi o kadar sakin 🙄
verme gülüm bekle doktorunun dedigi gun kan ver en dogru kan son sonucu cunku hem erken daha

Dualarımdasınız 🙏🥹 beraber paylaştık aşılama sürecimizi tuhaf oldum valla sanki tanışıyormuşuz gibi , kilometrelerce uzaktasınız belki tanımıyorum sadece buradaki mesajlarla iletişim kurduk ama o kadar dua edıyorum ki 🥹🙏

X