Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

üzülme lutfen vallahi bnde cok uzuluyom bak soyle dusun igne etkisi yeni gecmistir belki bundan sonra belli olmaya baslar hem once kana sonra idrara geciyo biliyosun baksana benim igne etkisi bgn tam gecmis olmasi gerekiyo cunku dunku testim bayaa silikti bgnde tam gecmistir sende oyle dusun cnm ben yapsam benimde negatif cikcak cunku daha anca igne etkisi gecti
Kötü oldum ya . Allahım nasıl zor bir imtihan bu. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın . Çok zor . Bugün bebek görmesine gittim o kadar güzeldi ki. Adı İnci Selen bebegın. Adı gibi nasıl güzeldi. Çok duygulandım kucağıma aldım o kadar guzel bir duygu ki her kadının hakkı…

Kötü oldum ya . Allahım nasıl zor bir imtihan bu. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın . Çok zor . Bugün bebek görmesine gittim o kadar güzeldi ki. Adı İnci Selen bebegın. Adı gibi nasıl güzeldi. Çok duygulandım kucağıma aldım o kadar guzel bir duygu ki her kadının hakkı…
😞😞

Ağlıyoruuuum😅😅🥲🥲🥲🙈🙈🙈

yaa vallahi aksam aksam duygulandirdin benii yaaa😢

ayyyy gulme krizine girdim yine sen her seferinde beni gulmektek olduruyon yaaa ama varya bnde bilmiyom Rabia etiketliyodu az once bizi ona soralim 😆😆😆😆😆
Vıyyy kız cahilliğimi görüyon mu 🤣🤣 bilerek yaptığım bi sey yok bacım enercim sagolsun 🤣🤣 az önce ağlıyordum ben noldu bir anda yaa 😅

Canım kızlar kusura bakmayın,bugün bebek görmesine de gittim ya ekstra duygusalım. Sizi üzdüysem kusura bakmayın.
Olacak inanıyorum ama yol uzasın istemiyorum . O kadar güzeldi ki o anlar . Allahım dedim nasıl güzel bir duygu her kadın bunu yaşamalı her kadın 🥲🫶🏻❤️

X