Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İnşaallah hayırlı haberlerle gel canım ❤️

Kuzum ben şimdi baktım da doktora 29 temmuzda yazmışım başladı diye bugün daha 20 gün olmuş çok şaşırdım.

Birde şöyle bahsedeyim 2 ay önce operasyon geçirdim endometriyal küretaj oldum. Parça alındı kötü huylu olmasından korktu doktor felan ve içeri tamamen temizlendi (rahim duvarı 40 gün regle rağmen incelmiyordu) normalde adetim çok düzenli değildir gün olarak ve adetim 10 güne yakın sürer şu kadar gün sürer diye net bişey söyleyemem yani. Ama bu ay gonal f kullandığım ikinci gün dayanılmaz bir bel ağrım oldu ama öyle böyle değil aynı gün içinde 2 serum 1 iğne yedim o derece o ilaçların etkisinden muhtemelen regl 5-6 gün civarı sürdü ve ben doktor muhtemelen tedaviyi iptal eder diye düşündüm ama herşey yolunda diye devam etti. Şimdi kafam çok karıştı ben ne zaman regl olucam normal tarihime 10 gün felan var 🤷🤷🤷🤦
Canım yapılan işlemden sonra rahim iç yapısı normale dönüyor olabilir sen şimdi önündeki adeti hiç hesaplama sonuçta yumurtlamani yakaladılar 14 15 gün sonra test yap dediler işte aslında yumurtlamadan 14 gün sonra adet zamani
Erken evlenmek başa bela 🤣🤣🤣
Niye kız ben 24te evlendim eşimle önce tanışsam daha önce evlenirdim ama mesleğe geçmiş olmam lazımdı tabi 🤣

bellide olmaz cnm yaa negatif cikarsa olmadi falan demeyin 14.gunu kan verirsiniz en dogrusu o
Kanı 13. Gün vercem bakalım neler ölçek ayyyy yarın uyansam testi yaptığımda iki çizgi görsem biri net biri silik sonra salı günü uyansam testi yaptığımda silik olan çizginin koyulastigini gorseeem😍😍😍😍🤣🤣🤣🤣

Dayanamadım yaptım alın size tertemiz bir negatif 🥹😔 aşılama 9.gün silik bile yok
IMG_5298.jpeg

X