Bu adam sapık mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sapık adam normal değil hareketler tabi ki. Keşke onların diğer evini kiralamasaydınız. Yada birşeyleri bahane edin işe uzak vs başka eve çıkın. O evde oldukça çok muhatap olmak zorunda kalacaksınız.

Çocukları da var ama bilemiyprum İnan belki de eğilimi sadece erkekleredir .. benim anlamadığım aile içinde olan birine böyle belli etmesi . Kendi tercihi sonucta yabancılarla genelde takılırlar ama bilemedim

Ağır sapık.

Aynen öyle yapıcaz cnm mesafe şart
Kuzeninle konuş öyle pat diye deme ama kuzenine eşi nasıl davranıyor eskisi gibi mi

alttan alttan sorup ağzından laf almak gibi sohbet et değistiyse soyler kuzeninle samimi bir durumda var anlatir ters giden bir seyler varsa

Eşinizi alnından öpmek miYani tamam okuyunca direkt sapık duruyor ama akrabalarının yanında kendini bu şekilde belli eder mi bilemedim.

Eşinize davranışlarından önce tarif ettiğiniz şekilde bir enişteyi baştan hayatımıza dahil etmezdim yerinizde olsam. Kuzenimle görüşmek istiyorsam tek görüşürdüm.

Eşinize karşı davranışları da abuk sabuk tabi, kuzenin böyle bir eşle evliliğe devam etmesi, ondan çocuk yapması da enternasan. Kuzen de normal gelmedi pek.

Sapıklık ve cinsel yönelim çok ayrı şeyler. Bugünlerde niye çok fazla duyuyoruz böyle sapkınlıklar ben gerçekten çok merak ediyorum. Bu adam bildiğin tacizci sapık. Daha geçen gün Müge Anlı da izledim erkek kardeşini taciz eden bi abi. Kızlarına yıllarca tacizde bulunan babalar falan. Allah esirgesin çoluğumuzu çocuğumuzu. Böyle şeyler duymaktan artık çocuk sahibi olduğumda hiçkimseye güvenmemek gerektiğini anladım. Amcasıyla dedesiyle yalnız bırakayım mı bırakmayım mı çocuğumu diye iki kere düşünmek lazım demek ki bu devirde. Neyse konuya gelecek olursak bu yılışık herife haddini bildirip bidaha asla görüşmezdim yerinizde olsam konu sahibi.

Bende hep çevreden duyuyordum ama dün ki pilates topu hareketlerinden sonra dank etti adamın hal hareketi normal değil ya şimdi Bile tartıştık bı konu yüzünden

yaaa,aynısı mııı?

zahmet olmazsa link paylaşabilir misiniz? :)
Aynısı değil ama şu an baya gündemde olan bir müge anlı konusu. Hoş bir şey olmadığı için link paylaşmak istemiyorum. Zaten gören görür her yerde.
Konu sahibi de çok fake geldi eski üye olması fark etmez. Üslup denen bir şey var. Orada kaybediyor inandırıcılığını. Ayrıca eşi tacize uğruyorsa da kendi farkına varıp çekebilir kendini.

İyice emin oldum cnm vallah herkes aynı düşününce sanırım biz başta yapısı öyle dedik ama anladık ki normal değil .

mecbur dahil ettik ev yoktu ama evden çıkıcaz yakında iyice kesicez ilişkiyi

Ben gebeliği çok istiyorum biliyorsun belki bak anne olmak nasip olmasın eğer konu yalansa .. maalesef yazdıklarım hepsi gerçek keşke yalan olsa ama yemin ederim gerçek
Deme öyle şeyler lütfen

hmmm ben bu ara gündemi pek takip edemiyorum maalesef,ondan müge anlı konusunu duymamıştım hiç

bir bakayım,teşekkür ederim :)

İnanmanız için ne yapabilirim ? Ayol neden face konu acayım ki ben ne yani program da var diye böyle adam dan 1 tane mi var ? Şaka gibisiniz ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…