Bu adam sapık mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.740
14.699
Hem dertleşmek hemde içimi dökmek istedim

Face diyenler için dün durum yapmıştım bir bakın gerçek olay bu yani

Bilen bilir Baska şehire taşındık tayin için ağustosta neyse burda kuzenim var evli onların ikinci evine geçtik bizde semt ayrı ama kuzenimin eşi yani eniştem çok cıvık mı denir bilemedim de öyle işte lafını bilmez hal hareketi aşırı rahatsızlık verir mesela geçenler de kaynanamla bizi davet ettiler gittik kadının yanında orta parmak yapıyor karısına .. aşırı tuhaf hareketleri kumar karı kız hep var ( bunları deme sebebim yani adamın kişiliği rahat felan ) ilk evime geldiklerinde yatak odama kadar girip baktı bu adam

Asıl Konuya geleyim eşim x olsun . eniştem olacak şahıs x i sürekli taciz ediyor evet buna taciz denir ancak önceki hal hateketlerini geçtim akşam bize misafir geldiler halamın oğlu gelmiş ablasının evine bende davet ettim öyle .. mesela x nereye otursa dibine giriyor sürekli onla iletişim halinde hep bel altı şakalar yapıyor ve sadece x e yapıyor . X rahatsız oluyor ya yüz vermeyince adamın morali bozuluyor .. sürekli peşinde yemek masasına oturunca diyor ki x sen geç karşıma otur sana bakayım
Kuzenimin küçük oğlu var ( 2 yaşında )plates topu var bizde akşam odadan getirdi oynuyor almış koca adam topu eşimin karşısında resmen yumuşak insan gibi hareketler yapıyor ‘ ee diyor nasıl yapılıyor hareketler ) ama biz onun yerine utandık ya eşi yani kuzenim kızdı öyle durdu .. tabiki de istediğini yapar ama gerçekten görseniz sok olursunuz mesela bunları ben dün fark ettim içimde art niyet olsa önceden de olurdu .

İlk eve geldiğinde yapışıyor x e öpüyor alnından ve daha bir sürü şey .. başta yapısı böyle dedik ama kime anlattıysam adamın eğilimi var sapık bence dediler .. midem bulandı zaten görüşmek istemiyorduk artık şimdi hiç istemiyoruz .. inanın bende seviyor belki de o yüzden böyle ama izlenimler artık farklı şeyler diyor mesafe en iyisi demi bu arada yaşı 40 a yakın benle eşim de 26 yız yani yasıtta değiller

Son düzenleme:
kocanı mı sıkıştırıyor enişte doğru mu anladım

Artık mesafe koyalım dedik bugün arkadaşlar beni aydınlattı dediler normal değil bu sanırım haklılar

bastırılmış bir eşcinselliği vardır peki.

Enişte her şeyi bitirmiş sırada erkeklere gelmiş. Sert bir şekilde uyarması lazım da böyle tipler laftan da anlamaz. Görüşmeyin bir süre bence
Zaten en son eşim buna biz mutfaktayken küfür etmiş insan gibi davran diye .. ve küfür etmeyen adamı bu hale getirdi düşün cnm .. en iyisi mesafe bide daha önce kayınları komalık etti karı kız kumar olayları yüzünden ..

Sanırım eşim yüz verse olay iğrenc yerlere gider çok net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…