Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

Sino kadın mısın erkek mi o bile belli değil kendi görüşümü söyledim sana soracak değilim daha uzatırsan şikayetçi olacağım tanıdık hakim çok bence beni rahat bırak kötü olmasın

Sino kadın mısın erkek mi o bile belli değil kendi görüşümü söyledim sana soracak değilim daha uzatırsan şikayetçi olacağım tanıdık hakim çok bence beni rahat bırak kötü olmasın
millete hakaret edip edip bu benim görüşüm diyemezsin
ben de senin geri zekalının teki olduğunu düşünüyorum, bu da benim görüşüm ve yorumlarını okuyan herkesin senin tam bir beyinsiz olduğunu düşündüklerine eminim.
bak bu da benim görüşüm. ben de sana sormayacağım :)
git o hayal dünyandaki tanıdık hakimlere selamımı da söyle

Göreceksin bakalım con sinov.

Çoğu yazdığınizda sizi haklı buluyorum ama lütfen karşı tarafla da uğraşmayın, boşverin gitsin o da kendince haklı işte takılmayın.
kendince haklı olan tarafı nedir ?
insanların boyuyla bilmem nesiyle dalga geçmesi mi ?
apır sapır konuşması mı ?
oldu canım ya o konuşsun biz susalım. iyice bişey sandı kendini
böylelerine anladıkları dilden konuşmak lazım ben de tam olarak onu yaptım
yazdıklarından dolayı da şikayet ettim zaten, ekran görüntülerini de aldım avukatıma attım
hakaretleri başlatan kendisi çünkü
hakim tanıdıkları varmışmış. benim de var hadi bakalım hodri meydan!
avukatım yarım saat içinde bütün adres bilgilerine her şeyine ulaşacak zaten
gönderiyorum evine o mahkeme kağıdını en kısa sürede.
ben banlanıcam o ayrı konu ama bilişim uzmanı 20 senelik dostlarım ve 2 avukatımla peşindeyim ben onun rahat olsun o.
çok severim hakaret edenleri çatır çatır bulup özür diletmeyi ben
ama bu sefer özür seçeneği yok, sözlerinin bedelini ödesin.
ben de öderim o da ödesin, hodri meydan!
görsün bakalım sert kayaya çarpmak nasıl olurmuş!

Yani kendini haklı sanıyor aslında, uzun boylu kızları beğenen erkekler de var tabiki tercihi hep o yönde olan, minyon tipliyi herkes sevecej beğenecek diye bir şey de yok. Herkes nasıl mutluysa öyle. Ayrıca onun söylediği çoğu şey zaten saçma bu konuyu belirtirken ama bunun farkında olduğunu düşünmüyorum. Fikirlerini iğneliyici laflarla ifade ediyor. Gerçeğin o da farkında çünkü.İlgilenmeyin uğraşmayın diye dedim, zamaniniza yazık

Kalbini kırdığım kim varsa özür diliyorum. kendi adıma kötü bir zamanıma denk geldi saçna yorumlar yapmışım sanki kibirli gibi uzun kısa saçnasapan şeylere girmişim haddime değil benim fiziksel şeylerle insanları küçümsemek bana yakışmadı yani bundan utandım gerçekten saçmalamışım böyle biri değilim çünkü. konu sahibinden özellikle özür diliyorum.daha yazmayacağım

Anam hani erkekler kısa boylu kızları seviyordu noluyor bunlara ya ! Uzaktan konuşmak daha heyecanliydi tabi yan yana hevesi kaçtı. Boy bahane. Bu arada annen baban hariç kimse senin sınavını geleceğini düşünmez. Sınav sonrası bu bahaneyle gelip yanaşırsa yüz verme.

Benim sınavımı düşünecek kadar karakterli değil kiii‍

ilk başlarda gayet normal konuştum ben ona
durduk yere bana hakaretler etmeye başladı yok komplekslisin yok bilmem nesin
bacak kadar boyunla vs
yok öyle millete hakaretler edip kaçıp gitmek

bak arkadaş sen burayı okumaya devam ediyorsun ben biliyorum
üyelik pasifleştirmekle sıyrılamazsın sen bu işten
ben bu konunun peşindeyim kimse kimseye hakaret edemez, ederse bedelini öder
ben peşindeyim istediğin kadar pasif yap üyeliğini, hiç önemi yok bunun
ben hakkımı arayacağım sana da aramanı tavsiye ederim, buyur sana da yasal yollar açık!
avukatım dönüş yaptı bana az önce sağ olsun
buraları üyeliksiz okumaya devam et durum hakkında özel olarak tarafına ulaşılacak
kalsın herkes şimdi sağlıcakla.

Aaa ben oraları görmedim gerçekten öyle direkt şahsınıza hakaret vs varsa tabiki hakkınızı aramakta sonuna kadar haklısınız

gerçekten bu kadar önemli bir şey mi ilişkiler için bu boy? Elimizde değil biz secemiyoruz ki..
Hayır boyun hiçbir önemi yok, 1,5 metrelik kadınım eşim ise 1,80.
35 yıldır beraberiz 30 yıldır da evliyiz.
52 yaşındayım bu zamana kadar hiç boy kompleksim olmadı, ne topuklu giyerim ne olduğumdan uzun görünmeye çalışırım, dümdüz kısa 4 karışlık biriyim
Eğer birine gerçekten aşık olmuşsanız onun ruhunu karakterini seviyorsunuz çünkü sevmek yürekle oluyor ve 2 yüreğin birbirine çekimi varsa gözünüz ne boy görüyor ne tip.

Herkesin bir krteri var iste. bu konudaki adam uzun boylu ister kimi sarisin. neden erkekler boy veya dis gorunusle ilgili kriter soylemesi buyuk mesele oluyor? Kisa boylu erkegi de begenmiyorsunuz.
Evet burada erkek, kadın nasıl görünürse görünsün olduğu gibi kabul etmeliymiş gibi bir algı var.kadın konu açmış ağzım kokuyor, kiloluyum, her tarafımda çatlaklar var, kıl sorunum var.saydıkça sayıyor.nereden tutsan elinde kalıyor.bizimkiler adama yükleniyor.kendisi bratt Pitt mi, ben de öyleyim kocam hiç de takmaz gönülden seviyor beni falan filan.yaa o zaman bu erkekciklerimizi niye gönülden seven çıkmıyor o zaman.siz de onları gönülden sevin o zaman.herkes maşllah 1.85, 1.90 kocalarını gönülden sevmiş.1.65 i gönülden sevip ballandıra ballandıra anlatan yok.sanki tek gönülden sevilme hakkı kadınların

Bahsettiğiniz tam olarak kuzenim ve eşi 3 çocuklu gayet mutlu bir çiftler. Boy sorun değil yani

Uzun boylu erkekle olmak bir başarı değil tabi ki, bence insanlar seven için boy farkının sorun olmadığını belirtmek istemiş. Bende 1.61 boyundayim, eşim 1.90. Boy konusu aramızda hiç konuşulmadı, bende boyumu takmam. Kendimi çok seviyorum çünkü, insan kendini sevince çevresindekilerde o oranda seviyor diye düşünüyorum...

Boyum 1.60 ve 47 kiloyum. Ailemdeki kadınların boy ortalaması 1.70 ve üzeridir. Çocukken et ve süt ürünlerinden nefret ettiğim için boyum uzamadı.

1. eşim 1.85 boyundaydı. Limon sarısı saçları ve yemyeşil gözleri vardı. Çapkındı.

2. eşim 1.80 idi. Çirkin bir adamdı gerçekten. Annesiyle birlikte uyuyor ve sokakta benimle değil annesiyle el ele tutuşuyordu.

3. eşim (şimdiki) 1.95 boyunda sarışın, buz mavisi gözleri var ve geniş omuzlu.

Böyle yazınca da 7 kocalı hürmüz gibi oldum ..

Neyse efendim 3.kocama okudum konuyu ve tüm yorumları. Kocam diyor ki ;

'' Biz erkekler 1.50-1.60 kısa boylu kızları daha sempatik, sevimli, biblo gibi ve de kadınsı buluyoruz. Sizin düşündüğünüz gibi ilişkilerde ve evliliklerde denklik aramıyoruz. İtaat olarak algılamayın lakin kadınımın karşımda sana tabiyim duruşuna bayılıyorum. Cinsel birliktelik esnasında pozisyon rahatlığını da unutmamak gerekir. Köftede kimyon kızda minyon :) Evrimsel açılardan daha çekiciler. Uzun boylu kadınlar burada ne kadar seksi olduklarını kanıtlamak için türlü argümanları savuştura dursun bizim tercihimiz bellidir. Etrafınızdaki çiftlere bir bakın. Birçok kişi erkeğin daha uzun olduğu ilişkiler yaşıyor. Minyon bir kız olunca ister istemez bizim gibi uzun ve iri yapılı erkeklerin dikkatini çekiyorsunuz çoğunlukla da bu durumu seksi buluyoruz. Boyum 1.96 ve hayatımda hic 1.70 ve üzeri flörtüm veya sevgilim olmadı. Gerçekten de kısa boylu, süt beyaz tenli, ince belli hanımlara karşı acayip zaafım var. Biyolog Lamarck da aynı savımı öne sürmüştür zamanında. Sizin için kısa boylu erkek ne ifade ediyorsa bizim için de uzun boylu kadın aynı şeydir. Minyon bayanlar daima seks için iyidir,kucağına alıverirsin,istediğin gibi evirir çevirirsin,mesela işten geldin yemeği yedin açtın tv yi çayını içiyorsun değil mi, hah işte o zaman karın minyon olursa kucağına oturtursun,hem çayını içersin hem tv ni izlersin. 1.80 boyunda at suratlı kadınla ne yapayım ben güreşeyim mi ?? Asker arkadaşı gibi ne o öyle ? Kocaman eller, kocaman parmaklar itici. Ayrıca siz kadınlarda bu durum Testosteron fazlalığı ile ilgilidir genellikle de uzun boylu kadınların vücut kılları koyu renk ve serttir, erkeksi tavırlar, sinirlilik halini beraberinde getirir. Kadınlarla eşit olsaydık spor müsabakalarında aynı kulvarlarda yarışırdık. Uzun boylu bir kadının kadınsı ve çekici olması mümkün değildir benim nazarımda ''

P.S : Kocam kalp damar cerrahıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…