Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

Evet yaa internette de araştırdım cidden böyle bi durum var. Gerçi araştırmaya da gerek yok kendi açımdan. Kendi ailemin kısa kadınlarının (kendim de dahil) dev gibi adamlarla evlenmesi yeterli sonuçtur benim için bi örnek de görümcem var mesela. Ne kadar sevmesem de kendisini kız 170 boyunda alımlı gösterişli fiziğe sahip ama kocası kendisiyle aynı boyda. Bide kız gösterişli duruyor ama eşi zayıf olduğu için boyu kısa gibi duruyor. Eşinin yanında ablası gibi kalıyor maalesef. Görümcem olmasa dışarda görsem manken gibi kız maşallah derdim kendisinin bana ortaya konuşur gibi yapıp beni kastederek pigme demişliği var ama 187lik abisini senelerce peşimde koşturup nikahı bastım

"Uzun boylu olsun" diyenler de var. Ben iki tanesine denk geldim. Hatta biri "Kız benimle aynı boyda olsun. Ne benden 1 cm uzun ne de 1 cm kısa olsun" demiş. Çok şaşırdım.
mutlaka vardır tabii olmaz mı ? herkes kısa sevecek diye bi kural yok
kendinden uzun seven erkekler bile var
herkesin sevdiği fiziksel özellikler olabilir, bu çok normal. kısa sevmek de buna girer, uzun sevmek de
sarışın, esmer, kıvırcık saçlı ya da zayıf, balık etli sevmek gibi bi durum bu aslında
çok dert edilecek konular değil . şimdiye dek hiç başıma gelmedi ama boyum için beni reddecekse birisi reddedebilir yani bunları takıntı yapacak yaşları çoktan geçtim

168 kadın biraz topukluyla çok rahat 1.75 olur
1.75 ile 1.84 arasında çok az bi uzunluk farkı var
abin belki de beraber olduğu kadının yanında daha cüsseli daha yapılı, daha "büyük" gözükmek istemiş olabilir fiziksel açıdan
ki bu da çok normal bi istek bi erkeğe göre
benim bi erkek arkadaşım (normal arkadaş) senin abinin boylarındaydı
1.65 üstünde kız asla istemezdi. daha uzun olunca yanımda bi kadın varmış gibi hissetmiyorum diyordu mesela

Ya aslında çok boş konular. Eş seçimi için boy ilk kriter olmamalı kesinlikle ama işte dediğim gibi bence bu konu tamamen iç güdüsel. Büyük ihtimalle bizde olmayanı çekici görüyoruz. Mesela ben de kısa boylu bi erkekle olmak istemezdim ama zaten hiç kısa boylu bi erkek de benden hoşlanmadı hayatıma giren erkeklerin hepsi 180 üzeriydi. Nitekim öyle biriyle de evlendim.

Ahahah çok iyii yaa

sorun boy olsaydi bastan kestirip atardi.
Ya evli yada birini daha buldu bence
Başka biri olabilir ya da boy meselesi sorunu içinde bir yerlerde hep vardı. Bilmiyorum, çünkü buluşma akşamı sadece haftasonları izinli olduğu için bir hafta şimdi nasıl geçecek sensiz diyordu. Hemen sonraki buluşma gelsin istiyordu. Buluşmadan önceki gün de böyle dediği kıza 10 cm daha uzun olsaydın keşke dedi. Muhteşem rol yapmış.Çok garip bir durum

Çatlayıp patlayacak birşey yok valla gördüğümü duyduğumu söyledim ben erkeklerden arada çıkıyordur da kısa seven tabi türkiye geneli kadın boy ortalaması kısa olunca böyle avunmak lazım madem öyle neden erkeklerin yabancı kadın ve manken merakı var düşünmek lazımneyse uzatmıyorum çünkü haklıyım kısa insanların her zaman kompleksi vardır uzamak için topuklu giyip durmaları da bundan zaten

Siz neden tartışıyorsunuz yaa. Bu kadar büyütülecek bir şey yok minyon kadın seven de vardır uzun boylu kadın seven de. Herkesin kendi tercihi ve beğenisi. Önemli olan benim karşıma çıkan karaktersiz gibi önce beğenip sizi övgülere boğup herşey yolundaymış gibi davranıp sonra da birden pat diye boyun kısa senin diyen veya saçma sapan hallere giren birinin karşınıza çıkmaması bence. İnşallah çıkmaz. Boşverin bu konumda böyle bir tartışmaya girmeyin.

Herkesin bir krteri var iste. bu konudaki adam uzun boylu ister kimi sarisin. neden erkekler boy veya dis gorunusle ilgili kriter soylemesi buyuk mesele oluyor? Kisa boylu erkegi de begenmiyorsunuz.
Kısa boylu erkek beğenmemek mi? Hayatımda hiçbir zaman böyle bir kriterim olmadı desem. Ona rağmen hep boyumu yüzüme vurdu karşımdaki insanlar. Ayrıca bu bahsettiğim kişi beni çok beğendiğini söyleyip duruyordu. Madem güzellik algında boy önemli bir yerde, neden bana övgü dolu sözler söylüyorsun arkadaşım öyleyse çık git hayatımdan ne oyalıyorsun. Kriterlerinde uzun boy varsa tabiki gidip uzun boylu kızlarla devam edebilir, saygı duyarım, bana bu yaptığı neden?Burada bu kadar insan da buna tepki gösteriyor zaten siz ise bambaşka bir açıdan bakıyorsunuz.

Tatlım çatla patla bilmem ne diyor bana ne alakaysa yalnız da değilim üstelik kendisi çatlasın herkesle yatıp eş bulamamış geliyor burda millete laf atıyor.senin konun zaten boyla alakalı değil yani bu kadının konuşma tarzına diyorum ben sevgi aşk bunlar boyla olan şeyler değil zaten

Ben erkeklerin dalga geçtiğini söyledim internette de çok gördüm kendim dalga geçmiyorum ki ayrıca yalnız da değilim hiç olmadım zaten. 1.90 kocaya sahip olmak büyük başarıysa tebrik ediyorum minik kadınlarımızı nirvanaya ulaştılar o zaman ne diyeyim başarıysa bu

valla nirvanaya mı ulaştılar bilemem ama neye ulaştılarsa kimseyi ilgilendirmiyor
herkes kendi ulaştığına baksın .
erkekler dalga geçiyor diye diye kendin de dalga geçiyorsun burada insanların boyuyla
hiç kendim dalga geçmiyorum deme yani
birinin fiziksel görünüşüyle alakalı konularla dalga geçme devrini ilkokulda bıraktık biz, sen acilen şu anki yaşına ışınlan bence .

Aslinda yorumum biraz diger uyeleriydi. Cunku burada kisa erkekler begenilmedigi icin is tam tersi olunca ne degisiyor? Benim de boy takintim yok ama gercekten sevildikten sonra dis gorunuse dair kriterin onemi kalmiyordur.

Ne anlarsan anla umrumda değil yarası olan gocunurmuş fiziksel özelliklerle dalga geçen yok da yani yere göğe sığdıramadınız mikroskopik olmayı ve bence komik bu hem deyiş bile var yere yakından korkulur diye komplekslerinle başbaşa bırakıyorum çav.

zamanında beğendiği filinta gibi boylu poslu bir yakışıklıyı yaklaşık 1.56 boylarında çıtı pıtı ve inanılmaz hoş bi hatuna kaptıran bi kız arkadaşım vardı üniversiteden (arkadaşım 1.70 boylarındaydı)
şu konuşma tarzın, yorumların bana o arkadaşımı çok hatırlattı
benzetmek gibi olmasın da elaleme kompleksli diye diye gezerdi de asıl kompleks kendisindeydi hem de birçok konuda
inanılmaz benzettim seni o arkadaşıma
o da böyle senin gibi durup durup kısa hatunlara çamur atardı, topuklu ayakkabı cümlesine varana kadar %90 benziyor hatta
100 kere söyledik kendi kusurlarını başkalarına b.k atarak kapatamazsın, boşver milleti kendine odaklan diye

ayrıca türk erkeğinin yabancı ve manken merakını adam yerine koyabilmemiz için önce kendilerini düzeltmeleri lazım
önce şu abazalıklarından vazgeçip ağızlarının suyunu silmeyi öğrensinler (bütün erkekleri genellemiyorum, harika adamlara denk geldim ama kötüleri de denk geliyor bazen)

senin gibi birinin arkadaşı olacağumı hiç sanmıyorum tanıdığım erkeklerin görüşünden bahsettim internette gördüğün erkek yorumlarından bahsettim ben. kısa insan erkek kadın hep komplekslidir ondan da 15 cm topuk giyerler ve kıskanırlar uzun kadınları bu net. siz kendinizi küçük kadınların ilgi çektiğini söylerek avutun çoğunluk kısa çünkü ayrıca bana ne ki yani ne uzatıyorsun kardeş sen. benim görüşüm bana seninki sana git ötede oyalan

valla kimin kompleksi olduğu belli oluyor buradan bakınca
özgüvenli kadınlar başka kadınların boyuyla veya başka bi tarafıyla dalga geçmez, diline dolamaz senin gibi
sen kendine bakacaksın, sana ne kısa kadınların neyle övündüğünden ?
ülkede 190 erkek kıtlığı mı var, sana da denk gelir illa ki bi tane, ne bu sendeki üzüntü ?

Ay yeter sataşıp durma ben bulmuşum bulacağımı zaten merak etme sen derdine yan kadın uzatma sanane ne dediğimden benim görüşüm bu genel kanı bu sen istediğin kadar inkar et.avut kendini bacak kadar boyunla haydi yeter ama

sen bırak o internetten yorum okumayı, azıcık kendine güven de gerçek hayatta erkeklerin arasına karış
iletişim kur, sohbet et, sosyalleş biraz hayatın gerçeklerini gör
hayat internetten ibaret değil sanal dünyada yaşamıyoruz :)
sen milletin boyuna posuna dil uzatıp uzatıp sonra benim görüşüm diyemezsin
varsa cesaretin, at buraya bi fotoğrafını o bulduğunla belki o zaman seni ciddiye alan çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…