Böyle hissetmem normal mi ?

Böyle devam edersen sonunda pişman olursun.
Hediyelerine böyle davranmak yerine teşekkür et.

Alinan hediyeye karsi bu tarz bir karsilik bence cok itici. Kocaman adam istemis ve almis. Pahali hediyeleri haketmediginiz hissi veriyorsunuz karsinizda ki adama, bilincaltina . ve bu tutuma devam ederseniz oda zamanla buna inanir.

Canınm valla önceki bilmiyorum tamamen ondan bağımsız yazıyorum.

Benimde sevgilimde asgari ücretle bile çalışmıyordu abisinin yanında. Bende öğrenciydim sevgililer gününde bana telefon hediye etti. Kabul etmek istemedim çok ısrar etti aldım. Sonrasında da evlendik 3 çocuğumuz var.

Düğün paraları altınları ve arabamızı sattık borç aldık sağdan soldan sonrasında kendi işimizi kurduk şuan gayet iyi ve maddi gelirimiz üst düzey.

Zaten evleneceksiniz ve nişanlın güzel bir jest yapmış bencede kabul etmen iyi olmuş gönül rahatlığıyla güle güle kullan.

Polyana

Konunun o kismi insani bir anda 90'lara isinliyor. Kadinlarin uniformali kocalarinin rutbesini kendinin sandigi o guzide yillar... (ve sanirim askerligin bir agirligi olan son yillar. 2000li yillardaki profil malumunuz)
Ah Rozalin ne kadar masumsun. Evet onların bir ağırlığı vardı, belki hala var. Ama konu sahibinin nişanlısı senin kafanda beliren asker profilinden değil, yüksek ihtimal uzman çavuş, astsubay falan. Hani kimler öğretmen oluyor bununla ilgili bir tespitin vardı hatırlıyor musun? Heh, bu daha beteri işte. O bahsettiğin öğretmen profili bunların yanında aristokrat kalır.

Bu konu bana şeyi hatirlatti . Geçen çocuğu parka götürdüm bir çiftte çocuğu parka getirmiş adam üniformali işten çıkmış gelmişler . Kız çocuğunun biri adama el salladı . Karısı döndü diyor ki yhaaaa işteğ kizlar üniformali erkeklere dayanağmazz . Yani konu sahibi komiksiniz ya dışarıdan sadece gülünç oluyor

Ben olsam bidaha sana hediye almam. Bir telefonla dunya durmadi ya icinden gelmis almis. Yok Kabul edemem yapamam. Valla kabulda ederim herkesede gösteririm catir catirda kullanirim.

Neden olacak kendince hava kasıyor. Aaa ne kadar yüce gönüllü insan diyelim diye. Bir askerin tek maaşı bir memurun aldığı paranın neredeyse iki katı. Konu sahibi da çalıştığını söylüyor. Nasıl oluyor da evlenmek için paralar biriktiriliyor. Geçen düğün salonuna 80 bin verdik hadi diyelim 100 bin olsun. Neredeyse nişanlısının 1 buçuk 2 aylık maaşı. Aldığı maaşa telefon lafı etmek aşırı gülünç Ben ikna oldum konu sahibi aşırı duyarlı Aplama hakettiği ilgiyi övgüyü verin.

Ay gercektenmi. Bari tshirt yaptirsin yazili " Asker Nisanlisi " diye.

Yoo hiç kapılmam :) ayrılırsanız ki umarım öyle bişey olmaz, geri verirsin mantığındayım ben

Ay gercektenmi. Bari tshirt yaptirsin yazili " Asker Nisanlisi " diye.
Çok ilginç kafalar var bende bugüne bugün yazılımcı eşiyim . Sigortası bile varrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…