Böyle hissetmem normal mi ?

Allah'ım bu kadar pahalı hediyeyi kabul edemem hissine erişmeyi nasip eyle yarabbim amin ( Kocam yıllardır krediler bitsin sana dünyaları alicam der saolsun beklioz bakalım )
ya beni çok güldürdünüz Allah en iyilerini en güzellerini nasip etsin sizlere inşallah
Amin amin
Umarım borçlarınız da hemen biter .

Doğru diyorsunuz bugün sustuklarım yarın olmayınca bağırdıklarım olabilir işte bazen bazı sebeplerden ötürü böyle düşünebiliyoruz konuya yazmak istememiştim ama yorumun birine yazdım
:) kuzum 6 yıllık evliyim şuan sana ne alsa verse kâr.. evlenince öyle pek olmuyor bazı şeyler bide çok böyle kibar aa yok almayalım ama gerek yok hayatım felan böyle böyle evliliğe adım atarsanız evlenince de almak isteyeceklerine bu seferde karışır almazlar. İstemesini bileceksin zamanında ben hiç birşey istemedim ailesinden afedersin kayınbabam gelinliğime bile laf etti artık sen düşün. İstemesini bil gerçekten ihtiyacın olan şeyleri aldırmasını da bilmelisin. Karşılıklı olsun sevginiz hep taze kalsın böyle ufak hediyeleri gözünde büyütme sen yeri gelince de sende elini cebine atarsın olur biter :)

hediye karşı tarafa verildikten sonra onun inisiyatifindedir istediğini yapabilir. Sizin gibi sorgulayan da olur götürüp satan da olur orası alan kişiyi ilgilendirir just hediye

hediye karşı tarafa verildikten sonra onun inisiyatifindedir istediğini yapabilir. Sizin gibi sorgulayan da olur götürüp satan da olur orası alan kişiyi ilgilendirir just hediye
Sizin gibi de doğum gününde alınan hediyeyle düğünde takılan takıları hediye sanan da olur just falan bilmem sadece mantıksız buldum sizi iyi geceler .

Yaaa umarım hayatınız şu an mutlu ve güzeldir Allah insana en güzel günlerini güzellikle geçirtenleri çıkartsın herkese hep duyuyorum zorluk çıkaran daha mutlu olurmuş böyle hep düşünen insanlar mutsuz ama işte bazı sebepleri düşüne düşüne bu hale geliyor insanoğlu Allah herkesin yuvasını mutlu huzurlu eylesin inşallah
Güzel düşünceleriniz için de teşekkürler

Kocamla sevgiliyken telefonu kırıldı. Bir süre tuşlu telefonla iletişim kurduk. Sonra ben dayanamadım ona telefon almıştım. Çok sevinmişti. Sonraki süreçlerde bana 3 defa telefon aldı. yani diyeceğim o ki bugün bana yarın sana. Sende casio nun g-shock serisinden alırsın bir tane asker şeysi olaraktan.

Amin canım inşallah sizde mutlu olursunuz biz çok şükür seviyoruz hala birbirimizi ilk günkü gibi bakıyor bana hastalığımda sağlığımda çok şükür yanımda aç değiliz açıksa değiliz ama geçmişte evlilik hazırlığında beni aile çok üzdü fazla naif ve kibar davrandım hep aa olmaz annecim yok bitanem masraf olmasın diye diye nerdeyse bikiniyle düğün edecektik bukadar sende ince olman guzuuum bu dünya bukadar inceliği kaldırmaz bende geç anladım Rica ederim bu arada

Yaaa ne güzel yapmışsınız eşiniz için ne kadar kıymetli bir anı olmuştur onu bir önceki doğum gününde aldım farklı modelinden baya moda oldu o saatler bu sefer lowa bot alacağım nasipse

Yaaa ne güzel yapmışsınız eşiniz için ne kadar kıymetli bir anı olmuştur onu bir önceki doğum gününde aldım farklı modelinden baya moda oldu o saatler bu sefer lowa bot alacağım nasipse

Alın tabi düğüne kadar nerde en pahalı zerzevat var hepsini alın.

Amin inşallah Allah ağız tadınızı bozmasın o halde , bende söz kıyafetimi 1 hafta arayıp en ucuzunu bulmak için uğraşmıştım ve grip olmuştum (söz kıyafetini bizde erkek alır da ) ona kızmıştı nişanlım gidip kendisi pahalı bir tane seçmişti bu huyuma o da sinir oluyor o en iyisi olsun derdinde hep

Al kız al onuda annem babam bana almıştı ah ne bahtsızım diyeceğim ama şükür beni ortada koymadılar .. Allah aşkına al benim yerime en pahalısını iste

Alınan hediyeye mizmizlik yapmak çok itici bir davranış.. buna devam edersen "haketmiyor" gibi davranırsan yakında nişanlın da öyle görür, evlenince de gerek yok der kuru çiçek alır.
Adamın içinden gelmiş almış. Bu sene ailem de Bana telefon aldı. Ben zaten kendime alacaktım, oncesinde bin kere de hiç gerek yok dedim ama almışlar yani. O saatten sonra sarılıp teşekkür etmekten başka şeye gerek yok.
Normalde sevgilimle hep elemegi yaratıcı hediyeler verirdik. Bu sene içimden geldi tam ona göre bir teknolojik hediye aldım. Hatta üç taksit yaptirdim:) Ben onca araştırmış sorusturmus para verip almışken bana "aaa ne gerek vardi, yaa masraf , ay kullanmıcam geri ver" falan dese (ki ne gereksiz bir laf. Sanki ver iade edeyim dicek karsidaki) valla hevesim kirilirdi. Kırk yılın başında parama kıymisim sevin yani:)
Neyse ki hiç mahcup olmadı. Hatta tüm özelliklerini öğrenmiş hemen, bana anlattı durdu "bak bu da var, böyle de yapılıyor" diye. Dogumgunu geceli üç buçuk ay olacak, hala yeni özellik keşfedip aldığım şeyi övüyor Ben de çok Mutlu oluyorum.

O yüzden önerim adamı pişman etme, güzel resimler çek çek at adama gönder telefonun kamerasını falan öv bence

*hediyeye ay ne gerek vardi demenin düşük özgüven belirtisi oldguna dair bir yazı okumuştum

Son düzenleme:
Bunu kimse üstünlük belirtisi olarak algılamaz zaten burada merak etmeyin.

Konunun o kismi insani bir anda 90'lara isinliyor. Kadinlarin uniformali kocalarinin rutbesini kendinin sandigi o guzide yillar... (ve sanirim askerligin bir agirligi olan son yillar. 2000li yillardaki profil malumunuz)

Neyse konu sahibi kocamin parasini cok guzel yerim, calisiyor olmam buna engel degil. Eve giren para ailenin parasidir siz de yakinda aile olacaksiniz hic cekinmeye gerek yok. Bir de alistirmayin simdiden aaa pahali hediyeye gerek yok diye, erkek cinsi bunu kullanip ama pahali hediye istemiyordun ondan almadim'a baglar 5 sene sonra, uzulursunuz.

Al kız al onuda annem babam bana almıştı ah ne bahtsızım diyeceğim ama şükür beni ortada koymadılar .. Allah aşkına al benim yerime en pahalısını iste
Söz gününden önce annemle babam pide yaptırmak için çok uğraştılar ve daha neler neler anneyle babanın yeri çok farklı Allah onları kimsenin başından eksik etmesin amin
Bundan sonra neyi istemezsem aklıma siz gelecekseniz ve alacağım sizin için …

Aminn okadar doğru ki benimde hep gözümün önünde onların ettiği masraf herşey iyi ki varlar bence de aklına geleyimde al

Gayet normal tepkin ama sorun yok düşünüp almış bizim akrabalardan zorla nişanlısına son model telefon aldıranlar var onları düşün ve rahatla eşdlepd

Sizin gibi de doğum gününde alınan hediyeyle düğünde takılan takıları hediye sanan da olur just falan bilmem sadece mantıksız buldum sizi iyi geceler .
“evlilik birliği dolayısıyla geline hediye edilen ziynet eşyalarıdır.” Hukukta bile yeri var bugün telefon parasına üzülen yarın bilezik parasına üzülebilir maksat siz üzülmeyin. Telefonunuzu güle güle kullanın.

Asker nişanlısı olduğu için üstün olabileceğini düşünen ilk insan olabilirsin. Ayriyeten seninle geçen gün bir mevzu yüzünden banlanmıştık hatırlıyor musun ? O konuyu açmayacağım fakat o topraklarda bir çok askerimiz şehit oldu. Nişanlına tercihinden dolayı üzüldüm.

Son düzenleme:
Bunu kimse üstünlük belirtisi olarak algılamaz zaten burada merak etmeyin.
O sırada jandarma astsubaylık okulunu yedekten kazanıp gitmeyen bne varmış bir hikmeti görüyon mu Ayrıca bu yorumda kıskançlık sezdim. Instagram profilini "uzman çavuş yareni" yazarak süslemediğin için bir miktar alınmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…