Böyle hissetmem normal mi ?

Hatırladı hatırladı defol git diyorum hala daha şunu hatırladın mı bunu hatırladın mı profiliniz gizli fotoğrafınız belli olmayınca yüzsüzlük boyum kadar 😁 sizler ne anlayışsız insansınız ya senin mesajınla o sadece amacı dalga geçmek olanlara da yazıyorum bunları , hala istenmediğiniz yerde gülüp eğlenme peşindesiniz ne olsun istiyorsunuz ? Tonlarca hakaret mi edeyim ? Sizin gibi mi konuşayım ? İnsanlıkla gidin diyorum yok defolun diyorum yok ? Sabaha kadar gülüp eğlenin bu konu da , laftan anlamaz insanlar ya.
gızlı degıl? fotografım var haakret edıp durma alttan alıyorum sureklı sallamıyorum açarım sana hakaret davası görürsün sana kımse burda hakaret etmıyor kendıne gel önce sende benımle geç konularımla geç mesela ajhajhaa konularına gelınce
alkolik kısmına katılmıyorum öyle bısı okumadım konularda ama sureklı asker asker dıye sıtede kendını tanıtan sensın ınsanların senı makaraya almasının sebebı sen olabılır mısın? ayrıca dağda rütbe vardır herkes eşit değildir. ayrıca ne dağı be dağ dıyerek kucumseyen sensin asıl

gızlı degıl? fotografım var haakret edıp durma alttan alıyorum sureklı sallamıyorum açarım sana hakaret davası görürsün sana kımse burda hakaret etmıyor kendıne gel önce sende benımle geç konularımla geç mesela ajhajhaa konularına gelınce
alkolik kısmına katılmıyorum öyle bısı okumadım konularda ama sureklı asker asker dıye sıtede kendını tanıtan sensın ınsanların senı makaraya almasının sebebı sen olabılır mısın? ayrıca dağda rütbe vardır herkes eşit değildir. ayrıca ne dağı be dağ dıyerek kucumseyen sensin asıl
Aç davanı. Haketti bence 😂

Ayrıca konu sahibi cidden yardımcı olmak için yazdım biraz da bak cidden dışarda böyle konusmalar yapma . Insanların dalga geçtiği şeyi anlamıyorsun hala . Yazık yani adam yanına gelmiş sana baş kumandan edasıyla kahramanlık hikayeleri anlatmış olabilir gençtir tabiki olur öyle şeyler 😅 ama sende ciddi ciddi anlatıyorsun

oda böyle birine sahip olduğu için çok mutludur o hesabını yapmıştır merak etme yeni telefonunun tadını çıkar olsun beraber daha çok kazanırsınız ☺️

Hoşlanmadığım ama ilgisinin olduğunu bildiğim bir erkekten doğum günü gibi zamanlarda pahalı hediye kabul etmem. Doğum günü hediyesi adettendir diyelim gelenek değil diyorsanız. Düğünde de altın takmak adettendir.

Sevgilinizse bunda çekinecek bir şey yok ama altında ezik büzük duracaksanız kabul etmeyin ya da bunu söyleyecek ve para harcadığında kadına tavrı değişen bir erkekse sıkıntıdır.
Sonuçta siz istemediniz, o aldı.

Asker muhabbetine ithafen de bir şey diyeceğim sosyal medyada bile asker eşleri, asker yolu bekleyenler falan diye gruplar kuruyorlar.

Yaptıkları çok kutsal tabi ki Allah korusun onları da eşleri ya da daha sevgili aşamasında bile olanlar tam olarak başka bir şeyle gurur duyuyor gibiler. Çok denk geldim asker ve polise sosyal medyada, zaten üniformalı profil yapmayı ihmal etmiyorlar ama hiçbirinin tavrından hoşlanmadım yani tam olarak kadınların övündüğü kısım neresi onu merak ediyorum.

Eşim doktor, akademisyen, mühendis vs olsa zekasına hayranlık duyar, içten içe onunla iftihar ederim ama bu konuyu çözemedim.

Özür dilerim ama yaptıgınız kezbanlık. Tabiki alacak tabiki harcayacak size. Evlilik müessesesine girişin altından mali olarak nasıl kalkılacağı %70 onun sorumlulugunda. Ne gerek var yani hediye reddetmeye cok kaba ayrıca da

X