böyle hayat devam edermi?

vokadar güzelsinki güzelliğine yazık çok içten bir kızsın çok belli masum bir yüzün var allahım inşallah yardım eder bütün sıkıntıların biter bebeğinle mutlu olsursun inşallah

vokadar güzelsinki güzelliğine yazık çok içten bir kızsın çok belli masum bir yüzün var allahım inşallah yardım eder bütün sıkıntıların biter bebeğinle mutlu olsursun inşallah

inşallah bütün sıkıntılar biter tek korkum annem ve bebeğim başaka kimse umrumda değil

inşallah bütün sıkıntılar biter tek korkum annem ve bebeğim başaka kimse umrumda değil

inşallah bıter canım sıkıntıların annen ve bebegınle cok guzel bı hayatın olur bol bol dua et hersey allahtan...allahım yar ve yardımcın olsun...istanbul dısında sana iş ev bulunsa yasar mısın =?

inşallah bütün sıkıntıların biter en kısa zamanda
inşallah bundan sonra hayatında herşey güzel olur
bunu senin için yürekten diliyorum:26:

inşallah bıter canım sıkıntıların annen ve bebegınle cok guzel bı hayatın olur bol bol dua et hersey allahtan...allahım yar ve yardımcın olsun...istanbul dısında sana iş ev bulunsa yasar mısın =?

eşimle çok ayrılık konusunu konuştuk ev sana kalsın ben çekip gidiyim diyor bebeğim küçük onu nereye bırakıp çalışabilirim boşanıp bebeğimi üstüme aldığım zaman heryere giderim ama biraz büyüsün çok küçük

resmını bende gördum allahım ne kadar kucuksun daha bu yasta nasıl bunları yasadın :KK43:( ayrıca cok guzelsın masallahhh ınsallah sansında kendın gıbı guzel olurr mutsuzlukların bıter canımmm

inşallah bütün sıkıntıların biter en kısa zamanda
inşallah bundan sonra hayatında herşey güzel olur
bunu senin için yürekten diliyorum:26:

çok sağol biliyorumki bir gün herşey güzel olcak allah bir çıkış yolu göstercek bana umudumu kaybedersem ozmn herşey biter

eşimle çok ayrılık konusunu konuştuk ev sana kalsın ben çekip gidiyim diyor bebeğim küçük onu nereye bırakıp çalışabilirim boşanıp bebeğimi üstüme aldığım zaman heryere giderim ama biraz büyüsün çok küçük

ınsallah öle bısey yapar sana zarar vermedenn ..kendını koru canımmmm dıkkatlı ol arkadasları eve geldıgınde kapını kılıtle...kuzucugun da saglıklı bıan once buyur ınsallahh canımmm...aynı sehırde olsaydık sana yardım edeblırdım uzaktan maalesef olmuyor...para bırıktır en önemlısı...

resmını bende gördum allahım ne kadar kucuksun daha bu yasta nasıl bunları yasadın :KK43:( ayrıca cok guzelsın masallahhh ınsallah sansında kendın gıbı guzel olurr mutsuzlukların bıter canımmm

yaşadıklarım o kadar çokki annemle ben biliyorum hakkımızı yediler ama bunun hesaplaşma günü var kimse öbür tarafı düşünmüyor galiba ama bir gün babam gelcek benim bir kızım vardı dicek ozmn ben yüzüne bile bakmıcam o şuan sokaklara bir çocuk daha büyütüyor şuan 1 yaşında yakında onada olacak öyle bir insan abimleri 7 yaşındayken dışarı atmaya başlamış 6 yaşındaydım ama hatırlıyorum bakkala gittik diye babam sabaha kadar bıçakla başımızda durdu allahım onu hiç affetmesin

ALLAH YAR VE YARDİMCİNİZ OLSUN İNSALLAH(AMİN):nazar:

Bende bakabilirmiyim resmine:26:

cokta gencsin ya aslinda pek yas farki yok aramizda ama caresizlik yanlis seylere suruklemid seni İNSALLAH bundan sonrasi iyi olsun senin ve bebegin icin:KK31:

yaşadıklarım o kadar çokki annemle ben biliyorum hakkımızı yediler ama bunun hesaplaşma günü var kimse öbür tarafı düşünmüyor galiba ama bir gün babam gelcek benim bir kızım vardı dicek ozmn ben yüzüne bile bakmıcam o şuan sokaklara bir çocuk daha büyütüyor şuan 1 yaşında yakında onada olacak öyle bir insan abimleri 7 yaşındayken dışarı atmaya başlamış 6 yaşındaydım ama hatırlıyorum bakkala gittik diye babam sabaha kadar bıçakla başımızda durdu allahım onu hiç affetmesin

inşallah senınyasadıklarını yavrun yasamaz canım..allah onu cok mutlu huzurlu bı ortamda buyutmenı nasıp etsın...

inşallah senınyasadıklarını yavrun yasamaz canım..allah onu cok mutlu huzurlu bı ortamda buyutmenı nasıp etsın...

inşallah sanki herşeyi anlıyor hiç huysuzluk yapıp aglamıyor kendi kendine uyuyor o kadar masum ki herşey bebeğim için

Daha kucuk duruyosun canim ya uzuldum simdi sahipsizlik ne zor ALLAH YARDİMCİNİZ OLSUN İNSALLAH seninde bebegininde yuzune gulsun İNSALLAH :KK25:

Daha kucuk duruyosun canim ya uzuldum simdi sahipsizlik ne zor ALLAH YARDİMCİNİZ OLSUN İNSALLAH seninde bebegininde yuzune gulsun İNSALLAH :KK25:

inşallah yaşımdan küçük gösteriyorum birde eşim 42 olunca herkez babanmı diyor ama ben istedim zorla vermediler o zamanlarda o ne söylese mutlu olurdum çünkü ilk sevgilimdi ve ilk defa sevildim ne olduysa 1 buçuk yılda oldu herşey tersine döndü birden değişti ve çekilmez biri oldu bazen acaba suçlu benmiyim diyorum ama bulamıyorum hiçbirşey keşke düzelse eskisi gibi olsa ben ozmn bir ömür boyu yaşarım ama böyle giderse bir kaç seneye kalmaz boşanırım ne olursa olsun kimsenin yuvasını yıkılmasın çok zor

Son düzenleme:
herkeze çok teşekkür ederim sayenizde içimi döktüm eşime hiçbir derdimi anlatamıyorum çünkü yüzüme vuruyor sabah gelir geldiğinde ne olur bilmiyorum çünkü telde çok bağırıyordu allahım ona bu gece öle bir ders versinki hatasını anlayıp ne yaptığının farkına varsın şimdi biraz uyumaya çalışcam allah hepinizden razı olsun

herkeze çok teşekkür ederim sayenizde içimi döktüm eşime hiçbir derdimi anlatamıyorum çünkü yüzüme vuruyor sabah gelir geldiğinde ne olur bilmiyorum çünkü telde çok bağırıyordu allahım ona bu gece öle bir ders versinki hatasını anlayıp ne yaptığının farkına varsın şimdi biraz uyumaya çalışcam allah hepinizden razı olsun

istedigin zaman yaz canım ıcını dök rahatlarsınn...allahımm ınsallah sabaha kadarrr esıne bıraz vıcdan verırr ınsallahh ...iyi geceler canım...

inşallah sabaha kadar ayılır:KK43::KK43:

ii gecelr canım kendine ve bebeğine iyi bak senden ve bebeğinden başka hiçbişey değerli değil hayatında bunun bilincinde olarak yönlendir hayatını..

Canım burda benı tanıyan arkadaslarım bılır bende kendı aılemden ozellikle anne ve babamdan cok cektım halada hatırlayıp aglıyorum ,3 yıllık evlıyım ama hıcbırı kapımı calmaz , babam ablamla benı ıstemezdı ablamda 15 yasında evlendı sımdı cok genc ve 3 kızı var cocuklarının yanında ablası gıbı yanı aılemız yuzunden hayatı bıttı ,benımse cok sukur esım var bazen kızıyorum ama cok sevıyorum ,annemın babam bızı ıstemıyor dıye masadan kaldırıgı gunlerı bılırım ,babamın cenesını dınlememek ıcın mutfakta kısın ortasında tek yorganla yattıgım gunleri ,unutmuyor ınsan herkez dıyor anne baba gelde bana sor oyuzden senı cok ıyı anlıyorum ,aıle yoksa kımse sahıp cıkmıyor ıtıyor kakıyor ,aıle evin dıregı gıbı o yoksa yıkık ,yas farkınız cok fazla sorun yok demesın kımse var ,kanın kynıyor suan yasından dolayı cocuksun daha ,esın 42 yasında olgunluk yasları fakat ondada olgunluk yok baksana ,bu yas sebebınden karakterlerınız zaten uymaz allah yardımcın olsun inş

X