böyle hayat devam edermi?

anneme dedım gecen sene 2 yıldır brsey yok doktora gıdelim yanımda napıcan cocugu dedı bana demekkı cocuk gozunde kııymetsız ,inş rabbım bagıslar evladını cnm daha erken sabret duanı et hayırlısını ıste hep gec olsun guc olmasın cnm ,kızlar esım sehır dısında seyahatte bende yatım ıyı sabahpar sızlere knusuruz nasıp olursa tekrar allaha emanet olun optum

ıyı sabahlar canımm sende allaha emanet ol :) annenı takma senın cocugunun cok ıyı bı annesı olacak canım

bende katılıyorum başlıktaki gibi öyle hayat geçmez:KK50::KK50:

inşallah kendine bir meslek edinip çalışır ve bebeğiyle beraber zorlukların üstesinden gelir

insanların caresızlıklerını dınleyıp bısey yapamamakta kötu oluyor suclanıyor ınsan sankı yardım etmıyormus gıbı hısedıyorum ya :KK43:(

canım kızın konusunu daha fazla dağıtmayalım akıl akıldan üstündür belki faydalı olabilecek arkadaşlarımız okurken daha fazla bizim yazışmalarımızla vakit kaybetmesin yeterince kaybettiler zaten kusura bakmasınlar:KK1::KK1:

ii geceler görüşürüz inşallah yine

böyle insanlar sabah başka akşam başka olur.sabahki insanla akşamki insan arasında dağlar kadar fark vardır.bir gün bir şeye kızarsa onu ayıkken değil içkiliyken söyler.genelde elleri açıktır ama bu sorumlulukları konusunda olmayabilir.özünde iyi insan bile olsa alkollüyken tam tersi bi insana dönüşebilir.sizi sizden fazla kimse düşünemez.ne yapacağınızı bilmiyorum ama içinde bulunduğunuz durumu çok iyi biliyorum.tavsiyem kendinizi geliştirin.meslek öğrenin.Allah yardımcınız olsun.

canım kızın konusunu daha fazla dağıtmayalım akıl akıldan üstündür belki faydalı olabilecek arkadaşlarımız okurken daha fazla bizim yazışmalarımızla vakit kaybetmesin yeterince kaybettiler zaten kusura bakmasınlar:KK1::KK1:

ii geceler görüşürüz inşallah yine

aynenn vala bayagı dagıttık heaa :) iiyi gecelerr :))

okurken içim acıdı çok zor şeyler yaşamışsın gencecik yaşında bebeğin çok küçük henüz birine bırak iş bul desem bile büyük bir şehirde o kadar kötü insan varki Allah esirgeye başkası aklını çelebilir daha kötü şeyler yaşatablir..
kadın sığınma evine gitmekten başka çaren yok senin aslında bebeğinin büyümesini bile beklemene gerek yok şimdi bile gidebilir orda büyütürsün hatta bazı kadın sıgınma evlerinde bebeklere kreş bile var, kurslara gider kendini geliştirir ve bildiğim kadarıyla devlet işe yerleştiriyor muhtaç kadınları işe başlarsın sonra küçük bir ev tutar bebeğinle annenle mutlu yaşarsınız..

kızlar yanlış anlamayın beni 1 arkadaşım yok oturup derdimi anlatcagım 1kişe bile yok bu evde duvarlar üstüme geliyor bebeğime baktıkça kendime kızıyorum böyle bir hayatın içine neden onu getirdim babasısz büyümesin ben çok çektim benim çektigimin fazlasını babam çeksin bizi o bu hale getirdi evlenmeden önce intar ettim hastanede yatıyorum anneme demiş atın çöpe ne uğraşıyorsunuz şimdide eşim aynısını yaşatmaya çalışıyor sanki

İstediğn zaman özelime mesaj at derdini dinlerim dua ederim .en azından biz varz.

sahipsizlik kadar kötü birşey yok bu dünyada:KK50:sorumsuz anne babaların kötü evliliklerin cezasını hep çocuklar çekiyor maalesef bunun bir örneğide sensin canım yaşadıkların çok üzücü ne diyeceğimi bilemiyorum:KK50: kadın sığnma evlerinden bahsedenler olmuş bunu bir düşün yaşın çok genç önünde uzun bir ömür var Allah hakkında hayırlısını versin canım

dun aksam okudum bu konuyu cok uzuldum
yapılabılecek bısey varmı bılmıyorum
Allah yardım etsın ınsallah sıze

okurken içim acıdı çok zor şeyler yaşamışsın gencecik yaşında bebeğin çok küçük henüz birine bırak iş bul desem bile büyük bir şehirde o kadar kötü insan varki Allah esirgeye başkası aklını çelebilir daha kötü şeyler yaşatablir..
kadın sığınma evine gitmekten başka çaren yok senin aslında bebeğinin büyümesini bile beklemene gerek yok şimdi bile gidebilir orda büyütürsün hatta bazı kadın sıgınma evlerinde bebeklere kreş bile var, kurslara gider kendini geliştirir ve bildiğim kadarıyla devlet işe yerleştiriyor muhtaç kadınları işe başlarsın sonra küçük bir ev tutar bebeğinle annenle mutlu yaşarsınız..

bildigime göre kadın sığınma evine girdigimde kimseye adresim verilmiyormuş eşimle konuşmam birine adresimi söylemem suçmuş ama eşim bırakırmı çocuğu ama düzgün bir yolla konuşup bebeğimi üzerime alıp boşanabilirim bu yaz devletin açtığı kurslara gitmeyi düşünüyorum kışında çalışıp birikim yapıp gitmeye karar verdim eşimle sabah geldi hiçbirşey olmamış gibi ama konuşmadım hiç konuşmıcamda

Allah yardımcın olsun canım, anlattıkların gerçekten okurken bile insanın canını acıtıyor ki sen bunların birebir yaşamışsın. Umarın eşine alkol konusunda bir soğukluk gelir de düzelir. Baban zaten tek kelime etmeye bile değmez bir adammış. Umarım en kısa zamanda bu yaşadığın kötü günler geçer sende huzurlu yaşarsın. Dualarım seninle.

sahipsizlik kadar kötü birşey yok bu dünyada:KK50:sorumsuz anne babaların kötü evliliklerin cezasını hep çocuklar çekiyor maalesef bunun bir örneğide sensin canım yaşadıkların çok üzücü ne diyeceğimi bilemiyorum:KK50: kadın sığnma evlerinden bahsedenler olmuş bunu bir düşün yaşın çok genç önünde uzun bir ömür var Allah hakkında hayırlısını versin canım

sahipsizlik çaresizlik okadar kötüki insanı herşeye sürüklüyor artık hangi adımı atsam durup düşünüyorum ya yine kötü olursa diye arkamda ailem olsa ben bu adamı çekermiyim 1dk durmam evde

çocuğunu alsan annenle birlikte bir ev tutsanız sen çalışsan annen çocuğa baksa

Allah yardımcın olsun canım, anlattıkların gerçekten okurken bile insanın canını acıtıyor ki sen bunların birebir yaşamışsın. Umarın eşine alkol konusunda bir soğukluk gelir de düzelir. Baban zaten tek kelime etmeye bile değmez bir adammış. Umarım en kısa zamanda bu yaşadığın kötü günler geçer sende huzurlu yaşarsın. Dualarım seninle.

babama gelince onun yatcak yeri yok abimin sakat kalması onun yüzünden oğlu canından bir parça insan gelip yardım etmezmi atın gitsin diyor bizim çektiğimizden çok çektirsin allahım

çocuğunu alsan annenle birlikte bir ev tutsanız sen çalışsan annen çocuğa baksa

annemin düzenini bozmak istemiyorum yengemler taşındılar annem şimdi abilerimle kalıyor annem evden çıksa benle gelse yine abimler dışarda kalıcak abimlerinde düzelicegi yok en büyük abim dışarı alışmış yaz geldiğinde gider öbür abimde zaten zor çalışıyor o haliyle benle beraber onlarda zor durumda kalmasınlar ben gidersem o eve herşey ozmn çok kötü olur yengemlerin 2side gelir bu evde bizimde hakkımız var diye zaten abimlerin kaldığına bile laf ediyolar

Allah'ım yardımcın olsun canım. Sığınma evlerini bir araştır istersen diyeceğim ama nereye kadar :KK43: inşallah herşeyçabucak yoluna girer..

X