böyle daha nereye kadar :(

G

gamze_8

Ziyaretçi
Herkese Merhaba
Arkadaşlar daha öncede böyle bi yazı yazmıştım.Ama bulamadım.Konuşmaya çok ihtiyacım
oldugu için yazıyorum.Sizlerinde yardımı beklıyorum akıl kalmadı resmen artık.4 seneye yakın görüştüğüm bir erkek arkadaşım var.2 seneye yakın bı zamandır da artık cıddı bı adım atalım dıyorum ama hep oyalıyo son zamanlar özellikle iyice kavga gürültü....Ben diyorum istiyorsan ailen gelsin adı konsun istemiyorsanda bu iş biter herkes kendi yoluna.Hep bugun yarın haftaya ailem gelicek dio ama ıkı senedır hep aynı.Artk katlanamıyorum bitti diyorum bu seferde benım karım olucan beklıcen kapıya gelıo tehdıt edıo tamam dıyorum okadar sevıyosan aılen gelsın bugun yarın napmam gerekıo artık bilmiyorum dayanamıyorum son bi haftadır hergunum aglamakla gecıyo senağlama lutfen bana bı yol gösterın

ağlama canım belki ailesi seni istemiyordur o da sana bişi diyemiyodur eğer böyleyse açık konuşsun dimi ya ne bu

Cnm üzülme lütfen bak öncelikle cok ciddi oldugunu iyice anlat sewgiline bide sakin ol restini cek tehdit etmesinede izin werme insalah en kisa zamanda düselir

demekki istemiyo zorlama bence,,sen zararli cikarsin..............evlenirsiniz ama esin ayri dunyada yasar daha kotu,,,Allah korusun...............bosver.....kismet degilmis de....otur konus....istemiyosa soylesin.olum yokya ucunda...........

hayatım neden onunla iyimser bi konuşma yapmıyorsun?
neden istetmek istemiyor diye..
bu soruları kendimiz örenmeye çöalışırsak eğğer çocuk kaçö yaşında? işi var mı? ailesi nasıl insanlar?

4 sene az bir zaman degil,sanki seni oyaliyor gibi geldi..hadi onlarida gectim yani belki gecerli bi sebebi vardir belki heycan yapiyordur ama neden seni tehtid etmesine izin veriyorsun yada seni tehtid eden biriyle nasil bir gelecek düsünüyorsun...simdi tehtid ediyor yarin ne yapar sence?

Bence birazda mantıklı düşünmeye çalış şuanda duygu karmaşası içerisindesin,evlilik çok ciddi bir konu,evlilik sorumluluğunu bilincini taşıyabilecek bir insanmı karşındaki kişi,aile babası olma vasıfları varmı,aile yapısı nasıl bu çok önemli eğer karakter çatışmasıda yaşıyorsanız bence bu ilişkinin sonu yok.İyi düşün öyle karar ver.

En başta bu çocuk seni üzüyor neden hala evlenmeyi düşünüyorsun.:1no2:
İlla 4 yıl birlikte oldunuz diye oldu bittiyemi getireceksin.
Karım olacaksın diyip kapıya dayanmakta neyin nesi dağ başındamıyız
Mantıklı düşün arkadaşım... :1hug: patron geldiiiii

bence kesin tavrını koy derim
ben evlenmek istiyorum sende istiyorsan aileler tanışsın diye
öyle tehtit etmekle falan sevgi kanıtlanmaz
getirsin aileyi iş ciddiye binsin neyi bekliyor yani.

umarım en hayırlı kararı verirsin canım.

Bir benim erkek arkadaşımmı evliliğe çook sıcak bakan

Canım ailesi istemiyor olabilir mi?

Ama genede bu şekilde konuşma tarzı bana da oyalıyormuş gibi geldi..

İnşallah yanılıyorumdur.Al karşına konuş.Aynı hamam aynı tas devam ediyorsa

ilişikini sürdürmen gereksiz evlilik düşünmüyor demektir..!!:1closedeyes:

Dediğim gibi inşallah yanılıyorumdur:Saruboceq:

Bu davranışlarının sebebi başkadır:1hug:

maddi bi sorun yok durumları gayet iyi.artık istemıyorum zaten nefret ettım evlılık denen seyden.ailesi bılıyo annesı gelmıstı bı kere oda ben yurtdısına gıttım onun yuzunden gelmıcem deyınce getırdı.ailesi cok fazla ıstıyo.annesıde uzuluyo.her yolu denedım ıyılıklede evlenme meraklısı deılım ıstemıyosan soyle bıtsın dıorum ben senı cok sevıyorum sensız yapamam dıyo.telefonumu kapadım acmıyorum evı kardesımı annemı herkesı arıyo kapıya gelıcem konusmam lazım dıyo sonra oyle olcak boyle olcak ama ortada bişey yok.

maddi bi sorun yok durumları gayet iyi.artık istemıyorum zaten nefret ettım evlılık denen seyden.ailesi bılıyo annesı gelmıstı bı kere oda ben yurtdısına gıttım onun yuzunden gelmıcem deyınce getırdı.ailesi cok fazla ıstıyo.annesıde uzuluyo.her yolu denedım ıyılıklede evlenme meraklısı deılım ıstemıyosan soyle bıtsın dıorum ben senı cok sevıyorum sensız yapamam dıyo.telefonumu kapadım acmıyorum evı kardesımı annemı herkesı arıyo kapıya gelıcem konusmam lazım dıyo sonra oyle olcak boyle olcak ama ortada bişey yok.

yalan sölüyor.. yada bizim bikmediğimiz bişey var..seninde belki.. öğrenmelisin..
bişey ya var ya yok.
ya seversin ya sevmessin..

Bencede bilmediğiniz birşeyler var

Bu davranışlarının sebebi bu olabilir

Öğrenmeye çalışın!!gamyoncuiremsu

İlk başta herkese çok teşekkür ederim.
Maddi sorunları yok.ben onun yüzünden yurtdısına gıttım.gelmicemm dedim.Annesini getirdi.Aileside çok istiyoAnneside üzülüyo böyle yaptıgı için.iyide kötüde bu zamana kadar konustuk.söyledim en son ben evlilikmeraklısı değilim bitti artık diyorum.ben seni seviyorum sensiz yaşayamam diyo.bırakmam senı diyo.çiçek almıs teklıf edıyo bunlarıda neden yapıo bılmıom hiçbi engel yok.2-3 gün telim kapalı butun kardesımı arayıp mesaj yolluomus.ben artık ne gorusmek ne evlılık ıstemıyorum resmen psıkolojım bozuldu.en azndan toparlanana kadar

İlk başta herkese çok teşekkür ederim.
Maddi sorunları yok.ben onun yüzünden yurtdısına gıttım.gelmicemm dedim.Annesini getirdi.Aileside çok istiyoAnneside üzülüyo böyle yaptıgı için.iyide kötüde bu zamana kadar konustuk.söyledim en son ben evlilikmeraklısı değilim bitti artık diyorum.ben seni seviyorum sensiz yaşayamam diyo.bırakmam senı diyo.çiçek almıs teklıf edıyo bunlarıda neden yapıo bılmıom hiçbi engel yok.2-3 gün telim kapalı butun kardesımı arayıp mesaj yolluomus.ben artık ne gorusmek ne evlılık ıstemıyorum resmen psıkolojım bozuldu.en azndan toparlanana kadar

Bencede böyle bir süre devam ett seviyorsa

Yaşadığı kaybetme korkusu aklını başına getirebilir :jeyyar:

Ama al karşına konuş ciddi birşeyler olmayacaksa :kızgın:

beni bu masada son görüşün de!!:1closedeyes:

İnşallah umduğumuz gibi olurhihoyyyt

inanın butun sulalesını tanıyorum calısıtıgım yerden bı nevıde bı sorun olsa mutlaka bilirdim.çok rahat bi insan sadece ne yaptıgını bı çözsem zaten baska bişi istemiyorum.biterse bitsin.sabrım kalmadı zaten.olmazsa olmaz aıleme kadar gelıp olucak deyıp gun alıp ondan sonra beklıceksın demesı herkese rezıl oldum içten içten ben bunları hakedıcek ne yaptım dıyerek kahroluyorum içim içimi yiyo

kARARIMI VERDİMKİ NE PAHASINA OLURSA OLSUN ONDAN KURTULANA DEK GIDIP GELMICEM BURSAYA BIDAHA senağlama senağlamasenağlama

üzülme canım ne olurrr..:teselli:eek:nlar için nekadra basit herşey zaten bayanlar kadar hassas düşünselerdiii.
şimdi başka bi halde olurduk hepimiz..:nazar:

seni kaybetme korkusu vermemişsin ki ona istediği gibi davranıyor
ciddi bi şekilde ilişkiyi bitir bakalım neler oluyor

Önce bi anla dinle... fisfisfis
Sor bakalım beni oyalıyorsun gibi hissediyorum ailen gelemicekse söyle açık ol bana de...
Hemen beni oyalıyor diye damgayı yapıştırma adama kaydirigubbakcemile
Zamana bırak, sabret azıcık...
Kendinide üzme :teselli:

X