böyle daha nereye kadar :(

Herkese Merhaba
Arkadaşlar daha öncede böyle bi yazı yazmıştım.Ama bulamadım.Konuşmaya çok ihtiyacım
oldugu için yazıyorum.Sizlerinde yardımı beklıyorum akıl kalmadı resmen artık.4 seneye yakın görüştüğüm bir erkek arkadaşım var.2 seneye yakın bı zamandır da artık cıddı bı adım atalım dıyorum ama hep oyalıyo son zamanlar özellikle iyice kavga gürültü....Ben diyorum istiyorsan ailen gelsin adı konsun istemiyorsanda bu iş biter herkes kendi yoluna.Hep bugun yarın haftaya ailem gelicek dio ama ıkı senedır hep aynı.Artk katlanamıyorum bitti diyorum bu seferde benım karım olucan beklıcen kapıya gelıo tehdıt edıo tamam dıyorum okadar sevıyosan aılen gelsın bugun yarın napmam gerekıo artık bilmiyorum dayanamıyorum son bi haftadır hergunum aglamakla gecıyo senağlama lutfen bana bı yol gösterın
Canım ne tesadüftür ki aynısını ben de yaşadım..3 buçuk senedir birleikte olduğum bi sevgilim war ve onu deli gb seviyorum ama neredeyse artık kafayı yicek duruma gelmiştim taki ayın 24üne kadar..Ben de senin gb adı konsun herkes kendi yoluna filan diodum ki öyle düşünmemiz de doğru rahat rahat geziyoruz ediyoruz adam hiç tınlamıyordu en sonunda restimi çektim..Bu yaz sonuna kadar geldin geldin gelmedin kendin bilirsin hiç de üzülmem bu sebepten ayrılırsak filan dedim..O da gelecem yok şu oldu yok şu öldü die die ağustosun 24ünde geldi ve aile
arasında yüzüklerimiz takıldı ama şimdi de o kadar mutsuzum ki anlatamamsenağlama Sanki herşey değişmiş gb gelio halbuki herşeyin daha iyi olmasını bekliordum daha da bi ilgisiz gelio bunu konuşup anlatıyorum ama hergünüm ağlamakla kendimi yıpratmakla geçiyor..Canım sadece sabret olacağı warsa olur ama tavrını da koy ne istediğini düşün..Oyalamaya gerek yok istiosa bi gelir ailesyle takar yüzüğü..(he bu arada bizim mesafe wardı aramızda o yüzden gecikti)

ya arkadaşlar herşey yüzük ve aileleri kaynaştırma değil.iş sizde biter.bizde 6 yıl birlikte olduk 5.yılda nişanlandık 6.yılda evlendik.benimkinin ailesi uzaktı şehirler arası bide askerlik (6 aydı ama olsun)iş derken durum uzadı,nihayet iş bank.işe başladı evlenme durumu daha da yakınlaştı ve bu yaz evlendik.diyeceğim şuki sıkmayın.sizi seviyosa sizi eş gözünde görüyosa zaten er yada geç gelir.iş halka parçasında bitmiyo yada adı konsun yeter diye olmuyo.sevgi,saygı...bizde bunlar ön plandaydı ve bu aşamaya kadar getirdik.bizimkinin aileside zar zor geldi ama bunu sevgimiz sayesinde aştık.ağlamaya üzülmeye boşa yıpranmaya yada tehdide (ya dediğim olur ya biter) gerek yok.bulunduğunuz zamanın değerini bilinki mutlu ve sevgi dolu taaaa yıllar öncesine ve sonrasına dayanan bi yuvanız olsun.ben bizzat ve 5 katını yaşadım anlatsam yazıya dökülmez.bir ben bir allah bilir yaşadıklarımı.ama sevgi saygı ve sonuncunda sıcacık huzur dolu bir yuva diyorum.zorluklara gögüs germeden sıkıntı stres yaşamadan hop diye mutluluk olmaz.:1no2:

Şöyle söylimki önemli olan ad konulsun değil aileme karşı gelipte gün alıp sonrada bekle demesi sinirlerimi bozan bide insan sevdiğiyle bişeyler paylaşmak ister neden birlikteyiz bı problem olsa destek olup beraber aşalım ama öyle bi sorunda yok oyüzden sinirlerim bozuluyo olmuyosa olmaz onada bunu anlatmaya çaılışıyorum buu şekilde yaptığı için ama bundan sonra istesede kabul etmicem aileside gelmek istese kabul etmicem kendi nasıl yaptı bende öyle yapıcam bundan sonra ve insan sevıyosa elınden gelenı yapmazmı problemlerım var deyıp işinden içinden çıkmasını hazmedemıyorum

Yani su evlilik isi de abartildi, arkadaslar evlilik teklifini kadinlar etmez, etmemeli...
Aileni cagir cagir deme de nereye kadar, isteyen adam sana israr eder ve seni onore eder.:kahve:

ya arkadaşlar herşey yüzük ve aileleri kaynaştırma değil.iş sizde biter.bizde 6 yıl birlikte olduk 5.yılda nişanlandık 6.yılda evlendik.benimkinin ailesi uzaktı şehirler arası bide askerlik (6 aydı ama olsun)iş derken durum uzadı,nihayet iş bank.işe başladı evlenme durumu daha da yakınlaştı ve bu yaz evlendik.diyeceğim şuki sıkmayın.sizi seviyosa sizi eş gözünde görüyosa zaten er yada geç gelir.iş halka parçasında bitmiyo yada adı konsun yeter diye olmuyo.sevgi,saygı...bizde bunlar ön plandaydı ve bu aşamaya kadar getirdik.bizimkinin aileside zar zor geldi ama bunu sevgimiz sayesinde aştık.ağlamaya üzülmeye boşa yıpranmaya yada tehdide (ya dediğim olur ya biter) gerek yok.bulunduğunuz zamanın değerini bilinki mutlu ve sevgi dolu taaaa yıllar öncesine ve sonrasına dayanan bi yuvanız olsun.ben bizzat ve 5 katını yaşadım anlatsam yazıya dökülmez.bir ben bir allah bilir yaşadıklarımı.ama sevgi saygı ve sonuncunda sıcacık huzur dolu bir yuva diyorum.zorluklara gögüs germeden sıkıntı stres yaşamadan hop diye mutluluk olmaz.:1no2:

Tabi bu da senin düşüncen!!Herşey bi halkadan ibaret değil gözüyle baksaydık çok farklı olur ve yaşanırdı ilişkiler..Herşeyin bir zamanı wardır ve bunun zamanı geldiğini düşünüosanız bunu karşı tarafa söylersiniz yok bu evlenme teklifi olarak algılanıosa zaten o ilişkide bir sorun wardır demekki..Tehdit ya da yıpranmak asıl konuda burda zaten..Bazı sözler veriliosa ve yapılmıorsa artık rest çekme zamanı gelmiştir bana göre..Neden yıpratıcam hergece ağlayıp düşünücem olmuosa olmuodur bunun için ne yaparsan yap ne kadar beklersen bekle nafile yani..(Bunlar benim şahsi görüşlerim!!):nazar:

acaba bir hastalığı olabilirmi
yada daha fenası seni aldatıyor olabilirmi
normalde evlenmeyi istemesi lazım

Evet arkadaşlar burda önemli olan evlilik değil verdiği sözlerin arkasında durmaması.Olmuyosa olmaz İşine geldiği gibi davranıyo gel gezelim tozalım.Ama herşeyde bi yere kadardır benceBu konuyla iligili konusmayallım artk cok abartıyomusum evlılık konusu burda ben sizden yardım ıstemek ıcın yazdım.İşin içinden cıkamıyorum.Hayatımdaki şu belirsizlikten kurtulmak istediğim içindi.Yorum yapan herkese teşekkür ederim.

X