böyle daha nereye kadar :(

Senin yerinde olsam hiç beklemem,sevdiğinden eminsen eğer annesini ara ona sor beni sitiyormuusnuz yoksa istemiyormusunuz bende ona göre yoluma devam etcem de.tanışmıyormusunuz.bence bir şekilde annesiyel görüş derim ben.

ciddi ciddi konuş onla mantıklı bi sebep yoksa ayrıl uzattıkça adın onla anılacak duyulacak vb...ona mahkum musun?

canım 4 sene emek verdıgın halde neden oyalıyor kı maden karım olucaksın dıyor
o zaman gerekenı yapsın yada aılesı ıetemıyor olsa bıle
acık acık konussun sakladıgı gızledıgı bır seymı var acaba desem
4 yıldır tanıyorsun bılmelısın
bence acık acık hıc tavız vermeden konus
ne olacaksa olsun en azında sevgınızın sonu bellı olur

al karşına ciddi ciddi konuş bi derdin varsa birlikte cözelimde gayet yumuşak ol eeger yok bişey diyosa annesinin nosunu iste telde olsun tanışalım de bakalım ne dicek cvbı ne olacak enazından konuşmalarından bişeyler anlarsın heralde

ben tehdit olayına takıldığım için başka bir şey yazamayacağım. Şu aşamadayken ilişkiniz tehdit etmeye cesaret eden biri evlendikten sonra size hayatı nasıl zindan eder diye düşündüm bir an. Çok hatta fazla cesur bulurum sizi hala evlenmeyi düşünüyorsanız. Umarım hayatınıza size zarar gelmeyecek şekilde devam edersiniz.

ben erkek arkadaşının bu tutumundan açıkçası şu sonucu çıkardım daha doğrusu hissettim..oyalamaktan ziyade sanki seni kullanıyor gibime geldi..ilişkiniz ne boyutta bilmem ama bence seni hayatının sonuna kadar değil götürebildiği yere kadar istiyor..iyi düşün..dünyadaki tek erkek o değil..hayat insana bir kez veriliyor..pişmanlığını ömrün boyunca çekeceğine şimdiden bırak..:nazar:

Çok teşekkürler herkese
İlk başta şunu söylim tehdit ediyo ben seni istemiyorum falan deyince sonra beni bırakmana tahammül edemiyorum biliyosun sinirliyim deyip saatlerce gönlümü almaya çalışıyo.Daha sonra dün okadar sinirlerim bozulduki annesini aradım akşam üzeri uzun konuştuk konuştuk.Çok istiyorlar.Annesi gidelim isteyelim dediğinde benim işlerim var onları halletmem gerek ondan sonra dio ( Ama öle iş falan yok yalan) Annesi bide dediki bi gelio ben istiyom gidip isteyelim bi yok bekleyin diomuş(Ne saçma yaaa)Çok çok rahat bi insan ne kadar gesem tozsam kardır dio heralde.Onun rahatlıgı bana batıo artk.Kendisinede dedim ailen gelene kadar bidaha beni arama (Ama nerde saat başı arıo..)Bakalım ne olucak.

sanki belalı birine bulaşmışsın gibi geldi bana..
tehditler falan..madem
sen onun karısı olacakmışsın o zaman ne gerekiyosa
yapsın bi an önce,yada seniş bıraksın sende
evlenecek birini bul kendine değilmi???
bi süre daha bekle bence cnm..baktın ailesi hala gelmiyoo
buraya kadarmış de ve bitir derim ben...seni oyalamasına izin verme

Şöyle söylim kaç defa bitti dedim kaç defa sehır dısına cıktım herseferınde ya geldi evdeysemde eve gelıp gıtmıyo saatlerce babam bıraz delıdır gercı bılıo annesı falan geldıgınden haberı var en son dedım senle ugrasamıcam babama verıcem hattımıda bundan sonra babamla muhattap ol falan dedım banada şöyle gelioki saplantı haline gelmiş sanki onda aslında

Canım bence ortada bilmediğin bişi var,bu kadarı normal değil,sorunu neyse söylesin.
Ki bundan sonra olsa bile senin bütün hevesin kaçmış durumda,şayet artık böyle bir durumda gelmek istese bile ben olsam bende onu oyalar,uzun süre süründürürdüm.Belki oda yılmadan beklerse ancak o zaman evlenirdim.
Yani kana kan,dişe diş
Bu saatten sonra gelme artık demelisin ona.

Eger saplantı halıne getırdıyse zor bole insanlarla ugrasmak ya Allah kolaylık wersın canım sana hem annelerıde ıstıomus neden bahane arıokı kendıne kesınlıkle baska bı sebep wardır

çok iyi düşün canım sonuçta erkek arkdaşını bz deil en ii sen tanıorsunn ona göre davran inş hakknda hayrlısı olur :Saruboceq: öptüm kocaman kaydirigubbakcemile3:teselli:

Çok teşekkürler herkese
İlk başta şunu söylim tehdit ediyo ben seni istemiyorum falan deyince sonra beni bırakmana tahammül edemiyorum biliyosun sinirliyim deyip saatlerce gönlümü almaya çalışıyo.Daha sonra dün okadar sinirlerim bozulduki annesini aradım akşam üzeri uzun konuştuk konuştuk.Çok istiyorlar.Annesi gidelim isteyelim dediğinde benim işlerim var onları halletmem gerek ondan sonra dio ( Ama öle iş falan yok yalan) Annesi bide dediki bi gelio ben istiyom gidip isteyelim bi yok bekleyin diomuş(Ne saçma yaaa)Çok çok rahat bi insan ne kadar gesem tozsam kardır dio heralde.Onun rahatlıgı bana batıo artk.Kendisinede dedim ailen gelene kadar bidaha beni arama (Ama nerde saat başı arıo..)Bakalım ne olucak.

Canım bu adamdan sana koca falan olmaz:1no2:
Geleceğini karatma derim. Ailesi de istiyormuş seni. Daha ne bahanesi kalıyor.
Tavrını açık venet bir şekilde koy.
Ya beni gelir istersin bu işin adı konur, ciddiye biner ya da hayatımdan çeker gidersin, de.
Ki bence 2. seçenek olur. İnşallah da öyle olur senin iyiliğin için canım.a.s.

çok sagolun yorumlarınız için
ben ona kac kere söyledim ya olur yada hayatımdan çık diye ama herseferinde olucak bırakmam senı dıo bıttı dedıgımdede ortalıgı ayaga kaldırıo anlamıyorum hep zamn ıstıyo ama ben artk sıkıldım bu ne zamanı dıye problemlerı varmıs ne dıye sordugumdaysa cevap veremıo cunku bılıyorum bişey yok

kafamçokkarıştıhı bide bana kızıo sen nıye annemı aramısoun halını hatrını sormaya bende dıorum nıye arim ne yaptınızki ne sıfatla arim diom kızıo nasıl iş valla anlamadım ne yapmaya calısıyo annesı dıo senden vazgemıyo ama gıdelım dedıgındede bekleyın bıras dıomus oyle olsa aılesıne nıye soylesın ama bu kadarda bekletmesı dogru deıl ortada hıcbı sorun yokken....

gamze güzelim biz zorunluluğu nvarmı senn illa bu çocuk olucak gibi bir şartın varmı?? hale bak erkek arkadaşın daha tam net ne istediğnii bilmiyor kendi kararlarını net veremiyor ve senbubeyle yuvakurmak istiyorsun.. Biraz mantık lütfennn.. bu gibi drumlarda kalbinin sesini dineleme mantığını ön plana al olurmu?? o kimki seni tehdi edebilyor??sende ona göz dağı bver gereki yerlere başvurucam yeter artık tehdit etmekten vazgeç de (eğerki çok rahatsız oluyorsun) 4 sene bu az buz değil 4 sene içerisinde hala daha bişi yapamayan bi gidelim bi gitmyelim diyen bi bireyle sağlıklı bi ilişki söz konusu bile olamaz... neyi niy niçin bekliyor anlamış değilimm.Gamzecim çok iyi düşünüp kararını vermen lazım evlilik bu şaka değil illa aşıksın seviyorsun diye dengesiz bir insanla yuva kurmak zorunda değilsin..

Sen 4 senedir bu beraberlige emek veriyorsun ve karsiligini alamiyorsun.
Üzülüyorsun, mutlu degilsin. Evlenmek zorla olmazki. Seni gercekten
seviyorsa evlenmek icin can atar. Belkide gercekten ailesiyle problemi
vardir. Yinede seninle paylasmasi lazim. Sakli gizli birseyi olmayacak.

Sana bir tavsiyede bulunabilirim. Seni annemle tanistirmak istiyorum
de bakalim, ne diyecek. annen olmazsa, yengen, ablan, halan gibi.
kabul etmezse anlarsin.

Tehditlere de kulak asma. Kararli ol. diyelimki böyle zor sartlarda evlendin.
Hic unutmayacaksin ileride.

sanki kişiliği oturmamış gibi.yada ayrı herkesten saklı bi sorunu var onu çözmek istiyor.başı belada belki. ne bileyim ama yaşı kaç bilmiyorum ama kişiliği böyle olna biriyle mutlu olmazsın.ilerde çoğu kez ayrılma noktasına gelirsiniz.bu sefer sen ayrılmak istersin o tamam der sonra hayır der elin bağlı kalırsın hele çocukta olursa vah haline.seviyosan o ayrı gözün görmez bişeyi ama bence kişilik ve psikolojik sorunları var.yakın arkadaşlarını tanıyormusun?ne yapar nerelere takılır? belki bi hata yapmıştır.hiç olmaz deme neler oluyo canım neler...

Saolun yorumlarınız için yakın arkadaşlarını çevresını akrabalarını herkesı tanıyorum nerdeyse cunku onların çevresının oldugu bı yerde çalışıyordumm.Ben anladım ki benimle evliliğe cesaret edemio belkide okdar sevgisi yok. seviyorum demeyle olmuyo çünkü anladım.Belki çok üstüne gittim olsun olmuyosa bitsin diye ama onun yalanlarından dolayı.Bu hafta gelcek aılem,yok haftaya belki böyle demese aklıma gelmıodu bende aıleme soyluodum gelcekler dıye ama hıcbı seferınde getirmedi aılem beni sıkıştırır oldu.Ondan dolayıda üstüne gittim.Ayrılıgı kesınlıkle kabul etmıo.Pazar gunude kapıya geldı annem gondermıo geldı yalvar yakar konuscam dıye ama ortada hıcbısı konusulmuyo.Ama artk kararımı verdım boyle devam ettıgı kadr sonra inceldiği yerden kopar üstüne gittikce ınat yaptı ne bıtırıo ne oluyo.Hiçbi şekilde bundan sonra ağzımı açıp laf söylemem.Uzattım bıras kusura bakmayın..

X